czwartek, 7 maja 2020

Zeszyty przyrodnicze z zadaniami - Edukacyjny Egmont

"Jak zostać ogrodnikiem", "Mój pierwszy ogródek" i "Odkrywcy przyrody" - najnowsze zeszyty zadań od Egmont


Przyroda dla dzieci

Dzisiaj na blogu zagościły najnowsze zeszyty zadań od Edukacyjny Egmont. Będziemy odkrywać przyrodę, zakładać ogródek i dowiemy się, jak zostać ogrodnikiem. Każdy z naszych zeszytów możemy podpisać, aby było wiadomo, do kogo należy 😁. A w środku czeka na nas mnóstwo zabawy, zadań i naklejek 🙂.


Mój pierwszy ogródek - Egmont

Recenzja zeszytu przyrodniczego

Chyba każde dziecko wraz z nastaniem wiosny coraz częściej zaczyna wychodzić na podwórko i zadawać kolejne pytania na różne tematy. My ostatnio najwięcej pytań otrzymujemy odnośnie przyrody i podobnych tematów. Tu bardzo pomaga nam zeszyt Mój pierwszy ogródek, gdzie dzieci samodzielnie poznają przeróżne zwierzątka mieszkające w ogrodzie, a także liczne rośliny. Podczas nauki przez zabawę będą do wykonania liczne zadania. Trzeba będzie pokolorować ogródek szklarniowy, znaleźć 20 mrówek w szyszce, czy narysować swoje ulubione drzewo. Zostaniemy badaczem liści i poznamy Jelonka Rogacza 🙂. Oczywiście do przyklejania czeka także ponad 300 naklejek.Jak zostać ogrodnikiem

Najlepsze książki dla dzieci

Drugim zeszytem zadań, który dzisiaj chcemy Wam pokazać także porusza temat ogrodnictwa i będzie to "Jak zostać ogrodnikiem?" U nas dzieci od zawsze marzą o zrobieniu swojego ogródka i tu otrzymają pomoc i wskazówki, jak to zrobić. Na początek oczywiście musi być trochę informacji i poznamy wiosenne kwiaty, które zdobią dużą liczbę ogródków. W dalszej części będzie już pierwsze zadanie - posadzenie swojego własnego słonecznika, na razie w doniczce. Będą także do wykonania zadania, które rozwijają motorykę małą 👍. Czy ziemniaki można zasadzić w torbie po zakupach? Oczywiście można i takie zadanie też na nas tu czeka 🙂. Poza tym dowiemy się jak zrobić swoją grządkę, jak zrobić domek dla pszczół, a na koniec będzie też przepis na pyszną szarlotkę z własnych jabłuszek 👍. Jest też miejsce na notatki młodego ogrodnika i ponad 300 naklejek do wykonania zadań 🙂.


Odkrywcy przyrody - Egmont 

Jak pokazać dziecku przyrodę?

Tym razem z pomocą Wydawnictwa Egmont zostaniemy młodym odkrywcą przyrody. Poznamy zwierzątka mieszkające na terenie Polski, dowiemy się o nich podstawowych informacji i będziemy musieli wykonać dużo zadań z tym związanych 🙂. Będziemy musieli pomóc królikowi wyjść z nory, a także wykonać ciasteczko dla ptaków. W środku czeka na Was także olbrzymia kolorowanka i to nie taka łatwa. A na koniec dla dzielnych odkrywców czeka dyplom 👍.
Jak widzicie przy pomocy zeszytów edukacyjnych z Egmont możemy rozwijać zainteresowania wśród dzieci, a także mogą one uzyskać bardzo dużo przydatnej w codziennym życiu wiedzy. Każdy z tych zeszytów, to wspaniała zabawa i nauka w jednym. Już nie możemy doczekać się kolejnych zeszytów w tej serii 🙂.


Za możliwość opisania dziękujemy Wydawnictwu Egmont 👍
0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety

#zamkizdzieckiem AMEET Atrakcje województwa dolnośląskiego Atrakcje województwa pomorskiego Babaryba Beskidy Blue Ocean Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom Cieszyn Darłowo Dolnośląskie Dolny Śląsk Doświadczenia Drogeria Olmed Dźwirzyno Educarium Egmont Elbląg Energylandia Gdańsk Góry Góry Stołowe Góry Świętokrzyskie Greg Gry planszowe i inne HarperKids Hortulus Hotel Hotel Senator Hotel Zamek Ryn Jelenia Góra Kabum Karkonoski Park Narodowy Karpacz Kawa Kącik Malucha Klocki Kolejkowo Kolejkowo i miasto z Piernika Kolejkowo Wrocław Kołobrzeg konkursy Książka Książki Lego Łazienki Królewskie Magiczna symetria - Educarium Małopolska Mazowieckie Mazury Miasto z piernika Kolejkowo Wrocław miasto z piernika we Wrocławiu morze Muzeum Muzuem nad Bałtykiem nad morzem Nasza Księgarnia Nauka Nauka przez zabawę noclegi Nowy Wiśnicz Olmed apteka Opolskie Parki rozrywki Piatnik pod ziemią podkarpackie Podlasie Podróże Pojazdy Hydrauliczne Artyk pojazdy hydrauliczne KupZabawke polecane Polecane noclegi Polferries POLIN Pomorskie prezenty Programowanie Rebel Skalne Miasto Soke Srebrna Góra Strefa Dziecka Strefa Mamy Strefa Taty Śląsk śląskie Testowanie Trasy podziemne Tuban Tubi Jelly Wakacje z książką Wałbrzych Warmia Warmia Zamek w Lidzbarku Warmińskim Warszawa Wieliczka Wielkanoc Wielkopolska Wroc Wrocław Wydawnictwo Znak Zabawki Zachodniopomorskie Zamek Zamek Chojnik Zamek Kliczków Zamek w Rynie Zamek Wiśnicz zamki z dzieckiem Zdrowie zegarki zwiedzanie