niedziela, 10 maja 2020

Książki dla dzieci autorstwa Martyny Kwiatkowskiej

Książki dla dzieci autorstwa Martyny Kwiatkowskiej

Martyna Kwiatkowska

Jak już wiecie z naszego bloga nasze dzieciaki uwielbiają czytać. Tak naprawdę czytamy różnego rodzaju książki, a dzisiaj chcemy Wam przedstawić świetne i mądre propozycje dla dzieci autorstwa Martyny Kwiatkowskiej. Specjalnie dla Was opiszemy i pokażemy Wam dzisiaj aż cztery różne historie:

 • Kraina dzielnych obozowiczów
 • Kraina spadającej gwiazdy
 • Kraina bez książek
 • Kraina zrealizowanych marzeń

Każda z nich opowiada swoją własną historię, piękną, mądrą i z przesłaniem. Bohaterami całej serii jest trójka przyjaciół którzy spędzają wspólnie dużo czasu, każdy z nich jest zupełnie inny, ale pragną tego samego - aby marzenia się spełniały 🙂. 

Jak już wcześniej Wam wspomnieliśmy autorką wszystkich książek jest Martyna Kwiatkowska, która zajmuje się także pisaniem bloga i podobnie jak my, też dużo podróżuje po naszym pięknym kraju 🙂. 


Każda z książek składa się z 16 stron, całość uzupełniona jest pięknymi ilustracjami i wszystko oprawione w twardą oprawę 👍. Poznajemy w nich Dorcię Tadka i Macka, których spotykają niesamowite przygody. Nie będziemy zdradzać szczegółów, żebyście mieli też przyjemność z czytania, a nie widzieli wszytko już przed lekturą. Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy w każdej książce znajdziemy bardzo ważne przesłanie. Dowiemy się, dlaczego czytanie jest ważne, czy warto marzyć i czy się one spełniają. W jednej z części dzieci będą chciały wstąpić do harcerstwa, czy im się uda i jakie przygody na nich czekają, tego Wam zdradzić nie możemy 🙂. A część o spadającej gwieździe polecamy szczególnie w klimatycznym, świątecznym czasie 🙂.

Książki polecamy wszystkim najmłodszym czytelnikom i ich rodzicom. Jest, to świetny pomysł na na wspólne spędzenie czasu. My Was zapewniamy, że dzieci  będą samodzielnie wracać do lektury każdej z tych książek. Za możliwość opisania książeczek dziękujemy autorce Martynie Kwiatkowskiej i zapraszamy na blog PojedzTam - tam te książki można zakupić 🙂.

8 komentarzy:

 1. Bardzo fajne książeczki, z wakacjami mi się kojarzą :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mamy te książeczki, sa cudownie wydane. Pięknie i kolorowo. Polecamy serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsze co rzuca się w oczy to wspaniałe ilustracje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne są te książeczki 🤩

  OdpowiedzUsuń
 5. W obecnej sytuacji zamawiamy mnóstwo książek, chętnie dopiszę je do listy 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe pozycje ciekawe czy spdobalyby się moim chłopcom.

  OdpowiedzUsuń
 7. Super książeczki widać że warte przeczytania

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ciekawe propozycje .

  OdpowiedzUsuń

Etykiety