wtorek, 26 maja 2020

Mycosan - na zdrowe stopy

Mycosan - na zdrowe stopy

Wakacje już za niecały miesiąc, baseny i siłownie także po mału będą się już otwierały i z czasem zaczniemy powracać do normalności. My jesteśmy stałymi bywalcami takich miejsc i z tego powodu dbamy o stopy - dobrze wiemy co może na nas czekać w takich miejscach 🙂. I tu przychodzimy do Was z dwoma produktami Mycosan, które pomogą zadbać o nasze stopy 👍.

Grzybica stóp

Zaczynamy oczywiście od profilaktyki i musimy spróbować zrobić wszystko aby przed grzybicą stóp się uchronić. w miesiącach zimowych jest to stosunkowo łatwiejsze zadanie. Natomiast kiedy nadchodzą ciepłe miesiące i zaczynamy zakładać sandały, czy klapki, to niebezpieczeństwo jest wszędzie. Tak naprawdę nie jesteśmy w stanie stwierdzić, gdzie czeka na nas najwięcej pułapek. Z tego powodu też zdecydowaliśmy się na Mycosan przeciwgrzybiczy aerozol. Tak naprawdę niedużym nakładem pracy, mamy zapewnioną ochronę. Należy go stosować dwa razy dziennie, z po miesiącu zrobić sobie kilka dni przerwy. Efektów stosowania nie mam widać - to znaczy, że działa, bo się nie zaraziliśmy grzybicą 👍. Można go stosować także u dzieci, już od skończonego 4 roku życia. 

Spray na grzybicę stóp


Drugim produktem jaki chcemy Wam pokazać i polecić jest Mycosan serum na grzybicę paznokci. To już produkt, który działa nie tylko profilaktycznie, ale także pomoże nam uporać się z problemem grzybicy stóp. Pamiętajcie, że jeśli już Wam się przydarzy ta przykra sprawa, to leczenie troszkę może potrwać. Producent mówi, że może to być nawet kilka tygodni - tak aby cała płytka się zregenerowała. Produkt ten nie dość, że pomoże nam uporać się z tym problemem, to przy stosowaniu systematycznym nie powinno być nawrotów grzybicy. Kto kiedykolwiek miał do czynienia z tym problemem, to wie, że lubi on wracać.

Jeśli lubicie mieć piękne i zdrowe stopy, to zdecydowanie warto i nie dbać zanim zacznie się dziać coś złego. Polecamy Wam produkty Mycosan 🙂.0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety