wtorek, 26 maja 2020

Mycosan - na zdrowe stopy

Mycosan - na zdrowe stopy

Wakacje już za niecały miesiąc, baseny i siłownie także po mału będą się już otwierały i z czasem zaczniemy powracać do normalności. My jesteśmy stałymi bywalcami takich miejsc i z tego powodu dbamy o stopy - dobrze wiemy co może na nas czekać w takich miejscach 🙂. I tu przychodzimy do Was z dwoma produktami Mycosan, które pomogą zadbać o nasze stopy 👍.

Grzybica stóp

Zaczynamy oczywiście od profilaktyki i musimy spróbować zrobić wszystko aby przed grzybicą stóp się uchronić. w miesiącach zimowych jest to stosunkowo łatwiejsze zadanie. Natomiast kiedy nadchodzą ciepłe miesiące i zaczynamy zakładać sandały, czy klapki, to niebezpieczeństwo jest wszędzie. Tak naprawdę nie jesteśmy w stanie stwierdzić, gdzie czeka na nas najwięcej pułapek. Z tego powodu też zdecydowaliśmy się na Mycosan przeciwgrzybiczy aerozol. Tak naprawdę niedużym nakładem pracy, mamy zapewnioną ochronę. Należy go stosować dwa razy dziennie, z po miesiącu zrobić sobie kilka dni przerwy. Efektów stosowania nie mam widać - to znaczy, że działa, bo się nie zaraziliśmy grzybicą 👍. Można go stosować także u dzieci, już od skończonego 4 roku życia. 

Spray na grzybicę stóp


Drugim produktem jaki chcemy Wam pokazać i polecić jest Mycosan serum na grzybicę paznokci. To już produkt, który działa nie tylko profilaktycznie, ale także pomoże nam uporać się z problemem grzybicy stóp. Pamiętajcie, że jeśli już Wam się przydarzy ta przykra sprawa, to leczenie troszkę może potrwać. Producent mówi, że może to być nawet kilka tygodni - tak aby cała płytka się zregenerowała. Produkt ten nie dość, że pomoże nam uporać się z tym problemem, to przy stosowaniu systematycznym nie powinno być nawrotów grzybicy. Kto kiedykolwiek miał do czynienia z tym problemem, to wie, że lubi on wracać.

Jeśli lubicie mieć piękne i zdrowe stopy, to zdecydowanie warto i nie dbać zanim zacznie się dziać coś złego. Polecamy Wam produkty Mycosan 🙂.1 komentarz:

  1. czasem trzeba sobie pomóc specjalistycznymi środkami. Mi przy moich problemach ze stopami pomogła tez zmiana skarpet na takie dobre jakościowow, z bawełny czy tez bambusa.

    OdpowiedzUsuń

Etykiety

#zamkizdzieckiem AMEET Atrakcje województwa dolnośląskiego Atrakcje województwa pomorskiego Babaryba Beskidy Blue Ocean Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom Cieszyn Darłowo Dolnośląskie Dolny Śląsk Doświadczenia Drogeria Olmed Dźwirzyno Educarium Egmont Elbląg Energylandia Gdańsk Góry Góry Stołowe Góry Świętokrzyskie Greg Gry planszowe i inne HarperKids Hortulus Hotel Hotel Senator Hotel Zamek Ryn Jelenia Góra Kabum Karkonoski Park Narodowy Karpacz Kawa Kącik Malucha Klocki Kolejkowo Kolejkowo i miasto z Piernika Kolejkowo Wrocław Kołobrzeg konkursy Książka Książki Lego Łazienki Królewskie Magiczna symetria - Educarium Małopolska Mazowieckie Mazury Miasto z piernika Kolejkowo Wrocław miasto z piernika we Wrocławiu morze Muzeum Muzuem nad Bałtykiem nad morzem Nasza Księgarnia Nauka Nauka przez zabawę noclegi Nowy Wiśnicz Olmed apteka Opolskie Parki rozrywki Piatnik pod ziemią podkarpackie Podlasie Podróże Pojazdy Hydrauliczne Artyk pojazdy hydrauliczne KupZabawke polecane Polecane noclegi Polferries POLIN Pomorskie prezenty Programowanie Rebel Skalne Miasto Soke Srebrna Góra Strefa Dziecka Strefa Mamy Strefa Taty Śląsk śląskie Testowanie Trasy podziemne Tuban Tubi Jelly Wakacje z książką Wałbrzych Warmia Warmia Zamek w Lidzbarku Warmińskim Warszawa Wieliczka Wielkanoc Wielkopolska Wroc Wrocław Wydawnictwo Znak Zabawki Zachodniopomorskie Zamek Zamek Chojnik Zamek Kliczków Zamek w Rynie Zamek Wiśnicz zamki z dzieckiem Zdrowie zegarki zwiedzanie