poniedziałek, 25 maja 2020

Ale Kosmos Bodzio i Pulpet - Nasza Księgarnia

Ale Kosmos Bodzio i Pulpet - Nasza Księgarnia

Pewnie już co niektórzy z naszych czytelników mieli okazję poznać Bodzia i Pulpeta, a my spotykamy się z nimi po raz pierwszy. O od razu musimy Wam powiedzieć, że spotkanie to uważamy za bardzo udane. Książkę polecamy przede wszystkim dla osób zaczynających swoja przygodę z czytaniem, a dlaczego tak, dowiecie się z dalszej części wpisu.  

Recenzja książki ale kosmos

Bodzio i Pulpet, to przyjaciele którzy razem chodzą do szkoły, choć najbardziej to lubią z niej wychodzić. Tym razem spotykamy ich w momencie kiedy Pulpet stoi ze swoim plastikowym pudełkiem, a w środku znajduje się Obcy - tak bynajmniej mu się wydaje. Jak na uczniów trzeciej klasy przystało, mają oni bardzo dobrze rozwiniętą wyobraźnie, która zapewni czytelnikom bardzo wiele ciekawych historii i duża dawkę śmiechu. Ciekawe czy Wasze dzieci też takie są, albo mają takich przyjaciół w klasie? Są oni bardzo dużymi pasjonatami kosmosu i w tym temacie będą krążyły ich przeróżne pomysły. Niektóre z nich całkiem ciekawe, inne śmieszne. Oczywiście nie będziemy zdradzać Wam fabuły. Powiemy tylko tyle, że czeka na Was ponad 20 rozdziałów podczas których będzie dobra zabawa. Czy uda im się wylecieć w kosmos? A może przenieść w czasie? 
Książka należy także do serii Poczytam Ci mamo - możemy tu spotkać przeróżne książki dla dzieci, które charakteryzują się duża czcionką i idealnie dobraną tematyka dla dzieci. Myślę że także ilustracje dzieciom w tej książce przypadną do gustu. My z wielką niecierpliwością czekamy na kolejne przygody Bodzia i Pulpeta.    5 komentarzy:

 1. O przygody Bodzia i Pulpeta jeszcze nie znam, na pewno treść jest ciekawa, a książeczka ma piękne i kolorowe ilustracje.

  OdpowiedzUsuń
 2. książeczka ma piękne i kolorowe ilustracje.Bardzo ciekawa myśle,że nie tylko dla dzieci

  OdpowiedzUsuń
 3. Bohaterów nie znam, ale wyglądają na sympatycznych, dzieciaki powinny chętnie się z nimi zaprzyjaźnić i poznać ich przygody. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie kojarzyłam wcześniej tej książeczki, ale widzę, że warto to zmienić i się z nią zapoznać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wydaje mi się, żebym słyszała o tej książce. Fabuła zapowiada się ciekawie.

  OdpowiedzUsuń

Etykiety