czwartek, 7 maja 2020

Kraina Lodu II - Edipresse Kids

Kraina Lodu II - Kolekcja marzeń Edipresse Kids

Dzisiaj przychodzimy do Was z prezentacją kolejnych numerów Krainy Lodu II od Edipresse Kids. Jest to kolekcja, którą na pewno zainteresują się wszystkie fanki Anny i Elsy. Do każdego numeru dołączona jest prześliczna, ręcznie malowana figurka bohatera lub bohaterki tego filmu. 


Dzisiaj przedstawimy Wam numer 11 i 12 do których dołączone są figurki Elsy w błękitnym stroju podróżnym i Anny w płaszczu podróżnym. Będziemy dzisiaj przemierzać Zaklęta Puszczę i odkrywać kolejne losy królestwa Arendelle. W każdej z nich czeka na nas mnóstwo zadań do rozwiązania 🙂. Do rozwiązania będzie quiz - jakim typem podróżnika jesteś, a że my lubimy podróżować, to idealna zabawa dla naszych dzieci 🙂. Będziemy doskonalić motorykę małą, poprzez kolorowanie kolejnych obrazków z bohaterami filmowymi 👍. 
Dla starszych dzieci jest też doskonalenie czytania, opowieść o losach Arendelle.  Znajdziemy także zadania, które sprawdzą naszą spostrzegawczość. Będzie zadanie do wykonania, gdzie możemy stworzyć swój śnieg pod koniec kwietnia, jest specjalny magiczny przepis na taki śnieg 🙂. Można zrobić także piękne trolle i zaprosić je do naszego ogródka 🙂. Znajdziemy także dział z ciekawostkami z Arendelle gdzie znajdziemy ciekawe informacje na temat tego bajkowego królestwa. A na końcu w każdym numerze, nasz ulubiony dział - Twój teatrzyk, musimy wyciąć z ostatniej strony naszych bohaterów, a następnie złożyć z podstawą i mamy gotowe tekturowe figurki do zabawy w teatrzyk 🙂.
Kolekcja Kraina Lodu II - prenumerata

Świetnym pomysłem przy tej kolekcji jest możliwość zamówienia prenumeraty, dzięki temu będziemy mieli dostawę do domu i to gratis. A dodatkowo otrzymamy specjalne dodatki dla prenumeratorów. Biorąc pod uwagę obecną sytuację, taki sposób zaopatrzenia się w takie magazyny jest najlepszy 👍. Oczywiście pojedyncze egzemplarze każdej gazetki także możecie zakupić na stronie Hit Salonik. A jeśli jesteście ciekawi, co było w poprzednich numerach, to zapraszamy do lektury naszych wpisów na blogu 👉 Kolekcja Kraina Lodu.

6 komentarzy:

 1. Jestem przekonana, że młode czytelniczki nie będą mogły oprzeć się takiej lodowej przygodzie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiedziałam, że są także książeczki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam film całkiem fajny, choć pierwsza część mi się bardziej podobała. Wiedziałam, że będzie dużo gadżetów z tym związanych. Dzieciaki mają zapewne masę frajdy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bard,o fajne te pozycje, U nas sami chłopcy więc nie będą zainteresowani ale bratanica kupię

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajne książeczki ale u nas nie przejdą, od lat na topie są Kucyki Pony. 😉

  OdpowiedzUsuń

Etykiety