czwartek, 25 kwietnia 2019

365 pomysłów na majsterkowanie

365 Pomysłów na majsterkowanie 👍Dzisiaj przedstawimy Wam bardzo interesującą książkę dla trochę starszych dzieci. Jeśli chcecie zachęcić dziecko do majsterkowania, to ta pozycja jest po prostu obowiązkowa 😄 jest to "365 Pomysłów na majsterkowanie" 👍. Żeby też nie zmylił Was tytuł - nie jest to książka tylko dla płci męskiej, jest tam bardzo dużo pomysłów na kreatywne prace także dla dziewczynek 😄.


Jak już nawet sam tytuł nam wskazuje, znajdziemy w książce aż 365 pomysłów na, to co można samodzielne wykonać. Tak naprawdę moglibyśmy codziennie wykonywać jedno zadanie i zajęło by to nam cały rok 😄. 
Pomysły na kreatywne prace z dzieckiem 


Nasze dzieci uwielbiają tego typu książki i nawet ich specjalnie nie trzeba zachęcać. Tu mamy świetnie dopasowane prace do wieku dziecka, a co chyba jeszcze ważniejsze do danej pory roku 😄. I dzięki temu mamy bardzo łatwy dostęp do produktów, które są potrzebne aby daną pracę wykonać 😄. Oczywiście będą też specjalne pomysły na przypadające święta 👍. Przy każdym zadaniu będziemy mieli informację, czy dziecko poradzi sobie samodzielnie, czy może jednak będzie potrzebowało pomocy 😄. Nam najbardziej podobają się samodzielnie wykonane przedmioty takie jak: kuferek na skarby i serduszka z pożywieniem dla ptaszków 😄.


Jednak, tym co najbardziej podoba nam się w tej książce, to możliwość zrobienia dla kogoś takiego prezentu od serca  zrobionego samodzielnie - a takie cieszą najbardziej. Dzieci znajdą tu inspirujące pomysły na dzień mamy czy dzień babci 😄. Książkę zakupicie w księgarni internetowej Animos 😁.10 komentarzy:

 1. U nas ostatnio na topie wszelkie rzeczy z kartonów - i generalnie bardzo lubimy robić coś z niczego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie zaczerpnęłabym inspiracje z takiej księgi pomysłów, mnóstwo świetnej kreatywnej zabawy. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś dla moich dzieci - lubimy majsterkować ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa, pełna pomysłów książka- chętnie byśmy pomajsterkowali :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mamy ta książkę w domu często przeglądamy i czasem coś razem z córeczkami robimy:)Fajnie wszytstko opisane i za ta ja lubimy;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow czyli codziennie jeden pomysł, bardzo dużo :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak byłam mała to pamiętam jak chciałam robić takie rzeczy jak tylko widziałam w telewizji, ale nie miałam materiałów nigdy :P Ale może teraz uda mi się to zmienić, może z mojego synka wyrośnie majsterkowicz? Wtedy taka książka jak znalazł :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna i pomysłowa pozycja dla małych majsterkowiczów. Syn bardzo lubił kiedyś tego typu pozycje.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale ekstra książka. Idealna na zabawy z dzieckiem

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetna książka :) Idealna dla młodych majsterkowiczów i ich rodziców ;)

  OdpowiedzUsuń

Etykiety