sobota, 13 kwietnia 2019

"Zuzanna Kociołek i Kraina Smaku" Wydawnictwa Burda

Zuzanna Kociołek i Kraina Smaku - recenzja na blogu

Dzisiaj na blogu przedstawimy Wam książkę "Zuzanna Kociołek i Kraina Smaku" od Wydawnictwa Burda. Jest to nowość, która ukazała się co dopiero na rynku, a główną bohaterką jest tytułowa Zuzanna 😁. Dziewczynka ma 8 lat, a na świat przyszła w bardzo dziwny sposób bo wyskakując z kociołka pełnego gotującej się owsianki 😁. Oczka ma zielone jak groszek i piękne kasztanowe włosy 😁. Poznamy także Płatka Wędrowca i Madame Cieciorkę i całą Krainę Smaku, gdzie z wulkanów wydobywa się chilli, a na platformach wiertniczych wydobywa się kisiel 😁😁. Więc jak już zauważyliście książka jest pełna absurdów dla dorosłych, ale dla dzieci jest magiczna 😁. Zuzia wraz z przyjaciółmi podróżuje po całej krainie, gdzie spotykają ją różne przygody i poznaje też różne osoby 😁. Z takich najciekawszych bohaterów, którzy spodobali się dzieciom to np. drwale, którzy mieszkają w dyniodomach 😁😁. Na końcu znajdziemy małą książkę kucharską z przepisami na: owocowe chmury, czy pastę z pieczone dyni, a prawdziwym hitem jest oczywiście danie o nazwie smocze burgery 😀. 

Wydawnictwo Burda dla dzieci My jesteśmy książeczką wprost zachwyceni i nasze dzieci również. Jest ona cudowna i niepowtarzalna. Świetnie działa na wyobraźnię dziecka ale dowiemy się także trochę na temat prawidłowego odżywiania 👍. Dzięki zastosowaniu dużej i czytelnej czcionki dzieci samodzielnie, bez żadnych problemów mogą czytać. Choć książka jest sporych rozmiarów (ponad 100 stron) to czyta się ją szybko i przyjemnie. Z niecierpliwością czekamy na kolejną część Zuzi Kociołek 😀. 

Za egzemplarz recenzencki dziękujemy Wydawnictwu Burda 👍


0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety

#zamkizdzieckiem AMEET Atrakcje województwa dolnośląskiego Atrakcje województwa pomorskiego Babaryba Beskidy Blue Ocean Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom Cieszyn Darłowo Dolnośląskie Dolny Śląsk Doświadczenia Drogeria Olmed Dźwirzyno Educarium Egmont Elbląg Energylandia Gdańsk Góry Góry Stołowe Góry Świętokrzyskie Greg Gry planszowe i inne HarperKids Hortulus Hotel Hotel Senator Hotel Zamek Ryn Jelenia Góra Kabum Karkonoski Park Narodowy Karpacz Kawa Kącik Malucha Klocki Kolejkowo Kolejkowo i miasto z Piernika Kolejkowo Wrocław Kołobrzeg konkursy Książka Książki Lego Łazienki Królewskie Magiczna symetria - Educarium Małopolska Mazowieckie Mazury Miasto z piernika Kolejkowo Wrocław miasto z piernika we Wrocławiu morze Muzeum Muzuem nad Bałtykiem nad morzem Nasza Księgarnia Nauka Nauka przez zabawę noclegi Nowy Wiśnicz Olmed apteka Opolskie Parki rozrywki Piatnik pod ziemią podkarpackie Podlasie Podróże Pojazdy Hydrauliczne Artyk pojazdy hydrauliczne KupZabawke polecane Polecane noclegi Polferries POLIN Pomorskie prezenty Programowanie Rebel Skalne Miasto Soke Srebrna Góra Strefa Dziecka Strefa Mamy Strefa Taty Śląsk śląskie Testowanie Trasy podziemne Tuban Tubi Jelly Wakacje z książką Wałbrzych Warmia Warmia Zamek w Lidzbarku Warmińskim Warszawa Wieliczka Wielkanoc Wielkopolska Wroc Wrocław Wydawnictwo Znak Zabawki Zachodniopomorskie Zamek Zamek Chojnik Zamek Kliczków Zamek w Rynie Zamek Wiśnicz zamki z dzieckiem Zdrowie zegarki zwiedzanie