poniedziałek, 29 kwietnia 2019

Trychoxin kapsułki i szampon na wypadanie włosów

Trychoxin kapsułki i szampon na wypadanie włosów. 

Drodzy moi czytelnicy, dziś na blogu temat, który często spotyka mamy po ciąży ale nie tylko, niektórzy mają z tym problem z wielu innych powodów, na przykład jakiejś choroby, chodzi o wypadanie włosów. Pragnę podzielić się z Wami pewnymi doświadczeniami, otóż od paru tygodni stosuję kapsułki Trychoxin oraz szampon Trychoxin. Wiem, że osoby, które zmagają się z problemem wypadania włosów często się załamują bo próbują wielu niestety nieskutecznych środków, i tu z pomocą przychodzi Trychoxin, mi pomógł 😁. 


Trychxin dzieli się na trzy fazy działania:


Faza 1 – Zapobieganie nadmiernemu wypadaniu włosów
Faza 2 – Wspomaganie włosów do odrostu
Faza 3 – Wzmocnienie zakotwiczenia włosów

Trychoxin to kompleksowa miesięczna kuracja przeciw wypadaniu włosów, w opakowaniu znajdziecie 24 ampułki po 9ml. Skuteczność Trychoxinu jest poparta badaniami, u 90% badanych, którzy stosowali Trychoxin włosy odrosły po trzy miesięcznej kuracji, a u 75% osób wypadanie włosów zmniejszyło się już po kuracji jednego miesiąca 😀 Kurację tę można wspomóc także szamponem w praktycznej plastikowej butelce o pojemności 250ml. Zalecane jest aby po skończonej miesięcznej kuracji ampułkami Trychoxin dla podtrzymania efektu używać właśnie szamponu Trychoxin.


W skład Trychoxinu wchodzą takie składniki jak kwas oleanolowy hamuje on wypadanie włosów, apigenina , która zwiększa mikrokrążenie w skórze głowy, arginina odżywia cebulki włosów, biotyna, która wpływa na prawidłową kondycję skóry głowy, witamina PP umożliwia optymalną gospodarkę wodną skóry głowy, vanillyl butyl ether poprawia mikrokrążenie krwi, peptide biotynylo- GHK poprawia zakotwiczenie włosów, oraz ekstrakt z imbiru, który łagodzi podrażnienia głowy. A te wszystkie składniki tworzą produkt idealny, przebadany i przetestowany przez ludzi, posiada same dobre opinia pod którymi również się podpisuję 😁

Niedługo Dzień Mamy może już szukacie fajnego prezentu, a zarazem skutecznego i praktycznego, pomyślcie o Trychoxinie, szczerze polecam 👍


1 komentarz:

  1. Stosowałam ten produkt i moge go naprawdę polecić z czystym sumieniem, ponieważ nie zawiódł mnie wtedy kiedy miałam duży problem z wypadającymi włosami. Dosłownie w pewnym momencie leciały mi garściami, co było naprawdę bardzo deprymujące. Trychoxin stosowałam przez ponad pół roku i po 3 miesiącach efekty były bardzo odczuwalne tzn. o ponad połowe zredukowało mi wypadanie włosów, co było widoczne podczas codziennego szczotkowania.

    OdpowiedzUsuń

Etykiety