Whisbear szumiący miś

Whisbear szumiący miś


Atrakcyjne wakacje z dzieckiem, recenzja na blogu. Najlepszy miś dla dziecka

Whisbear szumiący miś opis na blogu atrakcyjne wakacje z dzieckiem


Dziś na blogu chciałbym Wam przedstawić bardzo wyjątkowego misia, którym jest szumiący miś Whisbeara  👍. Od pewnego czasu nasze maleństwo jest w posiadaniu właśnie takiego Whisbeara i od tego czasu jest spokojniejsze, ponieważ szumiący miś jest niezwykłym jego przyjacielem, posiada niezastąpioną funkcję CRYsensor, która jak tylko słyszy płacz dziecka od razu się włącza i w ten o to sposób dziecko czuje się bezpieczne i od razu się uspokaja 😁. 


Whisbear szumiący miś - Najlepszy przyjaciel dziecka 


CRYsensor to genialne rozwiązanie dla małych dzieci i ich rodziców, ponieważ może zdażyć się tak, że nagle dziecko usłyszy jakiś głośny hałas, przestraszy się i zacznie płakać wtedy natychmiast miś Whisbear włączy się i uspokoi malucha 😁. Oprócz tej funkcji Whisbear ma też inne fajne opcje, otóż głos, który wydobywa się z nośnika można ściszyć lub zgłośnić, ta funkcja przydaje się w nocy, gdy jest ciszej i na dworze gdzie jest głośniej 😁.


Doskonałym rozwiązaniem są także magnesy w rączkach i nóżkach Whisbera ponieważ dzięki temu możemy go przypiąć w dowolnym miejscu wózka czy też łóżeczka. Rączki i nóżki wykonane są z różnych rodzajów tkanin, dzięki czemu dziecko przez zabawę zdobywa umiejętności sensoryczne, tkaniny są bardzo różne w dotyku, różne kolorystycznie  i w paski i w kropeczki 👍. Natomiast uszka naszego Whisbera są kolorystycznie idealnie dobrane dla najmłodszych, bo biało czarne, a przecież wiadomo, że maluszki na początku właśnie widzą tylko w tych kolorach. Myślę, że to także jest ogromnym atutem tego misia, dzięki temu również maluch będzie się czuł bezpieczniej bo bardzo wyraźnie zobaczy uszka swojego przyjaciela Whisbera 😄. Poza tym, że uszka mają takie kolory są delikatnie szeleszczące, tak jak rączki i nóżki a to zapewni dziecku doskonałą zabawę 👍. 

Whisbear szumiący miś - idealny do spania


Whisbear, jest to miś stworzony z myślą o dzieciach od pierwszych dni ich życia, emituje dźwięki przypominające szum, który niemowlę słyszało w brzuszku mamy, dzięki misiowi Whisbear będzie mu łatwiej się przyzwyczaić do nowej sytuacji, gdy opuści już brzuszek mamy i będzie na świecie 😄. 
Whisbear szumiący miś - polski produkt 


Whisbear to miś zaprojektowany w Polsce 👍. Posiada atest bezpieczeństwa TUV Rheinland oraz Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka 👍. Kupując misia Whisbear otrzymujesz bardzo starannie wykonaną zabawkę, ponieważ każdy szumiący miś Whisbear szyty jest ręcznie 👏. Otrzymasz także dożywotnią gwarancje, a to tylko świadczy o tym, że Whisbear to naprawdę porządny produkt 🏆. Miś Whisbear jest przede wszystkim w kolorze jasnym szarym dlatego będzie pasował i dla chłopca i dla dziewczynki, ale można wybrać inny kolor rączek i nóżek. Szumiący miś Whisbear jest pięknie zapakowany, więc może być też doskonałym pomysłem na prezent dla każdego malucha  👍. 

20 komentarzy:

 1. U nas też sprawdzał się szum przy zasypianiu. Najpierw suszarki, a później morza.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy ten misio, chociaż na razie ani ja nie mam małych dzieci, ani nikt z rodziny, więc póki co muszę go sobie odpuścić ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo wierzę w takie zabawki i wiem, że miś jest bardzo popularny dla maluszków :) super zdjęcia - uwielbiam śpiące dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, nie widziałam jeszcze tak interesującego urządzenia. Z pewnością przydatne

  OdpowiedzUsuń
 5. Mieliśmy szumiącego misia ale inaczej wyglądał. Szum fajnie się sprawdzał gdy chcieliśmy uspokoić córkę

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mielismy tego misia, sama robilam szumy ;) - ale slyszalam wiele pozytywnych opinii na jego temat.

  OdpowiedzUsuń
 7. prawdopodobnie te misie sprawdzają się świetnie :) sama nie wiem nie mam dzieci :p

  OdpowiedzUsuń
 8. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego rodzaju produktach. Niestety nie mieliśmy takich przy maluchach, a by się wtedy bardzo przydały

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ciekawe urządzenie ;) Jednak Polak potrafi ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeszcze się nie zdecydowałam na szumisia dla dzieci a ciągle coś włączam szumiącego. Ciekawa jestem ja u nas by się sprawdził.

  OdpowiedzUsuń
 11. Słyszałam nieraz, że świetnie się sprawdza :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Moja przyjaciółka ma szumiącego misia i rzeczywiście spełnia on swoją rolę.:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Pierwszy raz słyszę o tym rozwiązaniu

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie słyszałam o nim, moi siostrzeńcy wychowywali się z szumiącym przy nich telefonem :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie słyszałam wcześniej o takim rozwiązaniu, ale widzę, że działa :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Słyszałam już o tym rozwiązaniu, ale nie byłam pewna czy działa. :-)

  OdpowiedzUsuń
 17. Cikekawy pomysł, w czasach mojego wczesnego macieżyństwa musiałam sobie radzić sama:)

  OdpowiedzUsuń
 18. Świetna podpowiedź, właśnie szukam czegoś na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 19. ale fajny uwielbiam takie rozwiązania.

  OdpowiedzUsuń
 20. Jeszcze o takim misiu nie słyszałam , ale jeśli spełnia swoje zadanie i uspakaja dzieci , to fantastyczna sprawa i w dodatku rodzima produkcja, tylko promować...

  OdpowiedzUsuń