sobota, 27 kwietnia 2019

Pascaluj się kto może!

Pascaluj się kto może! Czyli majówka last minute z przewodnikami Pascal


Jeśli jeszcze nie macie planów na majówkę to nie jest za późno. Po inspirację przy planowaniu urlopu warto sięgnąć po przewodniki turystyczne Pascala, które często zawierają gotowe propozycje wycieczek.

Dla tych co z utęsknieniem odliczają dni do wakacji nadchodzący weekend majowy może być szansą na podładowanie akumulatorów. W tym roku termin majówki wypada wyjątkowo korzystnie – wystarczy wziąć jeden dzień urlopu w czwartek 2 maja, aby cieszyć się 5-dniowym weekendem. Dodatkowo biorąc wolne w poniedziałek i wtorek (29 i 30 kwietnia) zyskamy całe 9 dni urlopu. Warto więc wykorzystać taką okazję!

Na nadchodzący sezon turystyczny Wydawnictwo Pascal przygotowało dużo ciekawych pozycji, wśród nich między innymi nową serię osobistych przewodników „Pascal My Travel”.   
Osobiste przewodniki Pascal My Travel pozwalają poczuć prawdziwy klimat miasta i dostosować zwiedzanie do swojego tempa. Pokochają je „citybreakowcy” oraz ci, którzy preferują krótkie, weekendowe wypady. Kilkudniowy urlop można wykorzystać na odwiedzenie na przykład najpiękniejszych miast Europy – takich jak Madryt, Amsterdam, Bruksela, Porto czy Sztokholm. Podczas takiego weekendowego wypadu sprawdzą się też przewodniki kieszonkowe, które zmieszczą się w bagażu podręcznym, plecaku, torebce, a nawet w kieszeni dżinsów, na przykład te z serii Pascal Lajt.

Dla osób spragnionych słońca i wysokich temperatur Pascal przygotował kilka bardziej egzotycznych propozycji jak Zanzibar, Kuala Lumpur czy Tunezja z serii Pascal Lajt.

Nieco spokojniejszych temperatur możemy poszukać na Krecie lub Malcie – uroda wysp o tej porze roku z pewnością zachwyci każdego, a unikniemy tłumów turystów.
W poszukiwaniu słońca możemy też wybrać się na wypoczynek do Włoch, Hiszpanii lub szaloną objazdówkę po Bałkanach. Gotowe pomysły i podpowiedzi, które regiony i atrakcje warto odwiedzić znajdziemy w najnowszych przewodnikach z serii Inspirator Podróżniczy.  
Weekend majowy jest też dobrą okazją, żeby poznać bliżej nasz piękny, rodzimy kraj. Tym, co planują urlop spędzić w Polsce polecamy sięgnąć bestseller wśród przewodników – niezawodną Polskę na Weekend. Znajdziecie tam wszystkie najciekawsze zakątki Polski, gotowe trasy i scenariusze wycieczek.
Niezależnie od wybranego kierunku do 5 maja macie szansę skorzystać z trwającej na stronie www.pascal.pl majówkowej promocji – wszystkie przewodniki kupicie nawet do 60% taniej.

Artykuł powstał we współpracy z Księgarnią Pascal 👍


3 komentarze:

  1. Mają naprawdę szeroki wybór różnych przewodników - każdy znajdzie coś dla siebie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przewodniki Pascala to już legenda :) Mamy kilka w domu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzięki za te wiadomości- wstyd sie przyznac ale nie wiedziałam o tym:0

    OdpowiedzUsuń

Etykiety