poniedziałek, 23 listopada 2020

Opowieści z dreszczykiem - HarperKids

Opowieści z dreszczykiem - HarperKids


Dzisiaj dla najmłodszych czytelników naszego bloga przygotowaliśmy recenzję dwóch książek z serii Opowieści z dreszczykiem - Wydawnictwa HarperKids. Pierwsza będzie opowiadać historie znanej i lubianej wszystkim Naszym, natomiast druga, to disenyowskie opowieści w których trochę będziemy się bać 😉.Opowieści z dreszczykiem - Straszne historie Maszy - recenzjaJeszcze kilka lat temu nawet nie słyszeliśmy o tej bohaterce, a teraz jest to jedna z ulubionych historii naszych dzieci. Uwielbiają ją u oczywiście niedźwiedzia, a w kolejne ich przygody wsłuchują się z otwartą buzią 🙂. Tym razem będą ją otwierać jeszcze bardziej, ponieważ czekają na nich straszne historie związane z jej losami. Tylko za bardzo się tu nam nie wystraszcie - nie będzie aż tak straszno 🙂.


Znajdziemy tu 9 opowiadań; o strachu przed ciemnością, o zagubieniu się, jazdą na rowerze, lęku przed wodą, owadami, złymi snami i jeszcze kilku innych. W każdej z tych historii bohater czegoś nie boi i przeżywa różne przygody z tym związane. Jak wiadomo dzieci potrafią się bać różnych rzeczy, a my rodzice nie zawsze jesteśmy w stanie to zrozumieć. Jest to fajny pomysł, aby takie opowiadania podrzucić dzieciom, które właśnie mają jakieś swoje strachy. Tu mogą się przekonać, że to nic strasznego 🙂. Wspaniałym ozdobnikiem w książce będą jej piękne ilustracje, które będą przykuwać wzrok dziecka. Disney. Opowieści z dreszczykiem - HarperKids


Druga książka również w klimacie opowieści z dreszczykiem i tu znajdziemy klasyczne opowieści Disneya. Pewnie większość z Was zna te historie i nie raz już je miała okazję czytać. Tu znajdziemy 8 historii z bajkowego świata, które zabierają nas w świat strachu. Jeśli jesteście ciekawie czego może się bać disenyowski Kubuś, lub co takiego wydarzyło się u Dalmatyńczyków, to koniecznie musicie tą książkę mieć. Podobnie jak w książce z Maszą, tak i tutaj na pewno zwrócicie uwagę na przepiękne ilustracje. 


Jeśli szukacie ciekawego pomysłu na książkowy prezent, to koniecznie przyjrzyjcie się tej serii. Jest ona pięknie wydana, w środku znajdziemy bajki z przesłaniem, które pomogą okiełznać strach dziecka. I teraz uwaga prawdziwy hit - okładka książki świeci się w ciemności 🙂.Za możliwość opisania książek dziękujemy Wydawnictwu HarperKids 👍. 
0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety

#zamkizdzieckiem AMEET Atrakcje województwa dolnośląskiego Atrakcje województwa pomorskiego Babaryba Beskidy Blue Ocean Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom Cieszyn Darłowo Dolnośląskie Dolny Śląsk Doświadczenia Drogeria Olmed Dźwirzyno Educarium Egmont Elbląg Energylandia Gdańsk Góry Góry Stołowe Góry Świętokrzyskie Greg Gry planszowe i inne HarperKids Hortulus Hotel Hotel Senator Hotel Zamek Ryn Jelenia Góra Kabum Karkonoski Park Narodowy Karpacz Kawa Kącik Malucha Klocki Kolejkowo Kolejkowo i miasto z Piernika Kolejkowo Wrocław Kołobrzeg konkursy Książka Książki Lego Łazienki Królewskie Magiczna symetria - Educarium Małopolska Mazowieckie Mazury Miasto z piernika Kolejkowo Wrocław miasto z piernika we Wrocławiu morze Muzeum Muzuem nad Bałtykiem nad morzem Nasza Księgarnia Nauka Nauka przez zabawę noclegi Nowy Wiśnicz Olmed apteka Opolskie Parki rozrywki Piatnik pod ziemią podkarpackie Podlasie Podróże Pojazdy Hydrauliczne Artyk pojazdy hydrauliczne KupZabawke polecane Polecane noclegi Polferries POLIN Pomorskie prezenty Programowanie Rebel Skalne Miasto Soke Srebrna Góra Strefa Dziecka Strefa Mamy Strefa Taty Śląsk śląskie Testowanie Trasy podziemne Tuban Tubi Jelly Wakacje z książką Wałbrzych Warmia Warmia Zamek w Lidzbarku Warmińskim Warszawa Wieliczka Wielkanoc Wielkopolska Wroc Wrocław Wydawnictwo Znak Zabawki Zachodniopomorskie Zamek Zamek Chojnik Zamek Kliczków Zamek w Rynie Zamek Wiśnicz zamki z dzieckiem Zdrowie zegarki zwiedzanie