niedziela, 8 listopada 2020

Bajki dla dzieci - HarperKids

Bajki dla dzieci - HarperKids
Bajki w życiu dziecka odgrywają bardzo ważną rolę, szczególnie jeśli mówimy tu o bajkach, które czytamy razem z naszymi dziećmi. My dzisiaj właśnie mamy dla Was propozycję bajek dla najmłodszych. Są to bohaterowie, których na pewno znają z małego ekranu 🙂. Na nasze dzisiejsze propozycje składają się trzy książki Wydawnictwa HarperKids i sat to:

Biblioteka bajek o zwierzętach
Biblioteka bajek Tomek i przyjaciele
Złota księga bajek Robot Trains

We wszystkich znajdziemy przepiękne opowieści i równie cudne ilustracje. 

Biblioteka bajek o zwierzętach


Przepiękny zbiór bajek ze zwierzątkami w roli głównej. Na ponad 300 stronach tej książki, mamy okazję zapoznać się z 18 bajkami. Każda z nich dotyczy innego, pewnie w większości znanego Wam bohatera. Na stronach tej książki spotkamy między innymi; Kubusia i jego przyjaciół, Dobry, Zajączki, czy bohaterów Księgi Dżungli. Poznamy dzielnego Ciapka z Dalmatyńczyków, a także kaczora Donalda 🙂. Poza samą treścią, każda z bajek jest przepięknie zilustrowana i zapewniam Was, że dzieciaki nie będą mogły oczu oderwać od tych bajek 🙂. Biblioteka bajek Tomek i przyjaciele


Tomka i jego przyjaciół chyba specjalnie przedstawiać nikomu nie trzeba. Każdy, kto ma dzieci a pewno choć raz miał okazję oglądać tą bajkę w telewizji 🙂. Podobnie jak w poprzedniej książce, tak i tutaj mamy aż ponad 300 stron na których spotkamy różne pociągi i czytamy ich historie. Część z nich znamy z ekranu, ale dużo bardziej wolimy te, które właśnie można przeczytać. Także i tutaj dzieciom na pewno spodobają się ogromne ilustracje, czasami zajmujące całą stronę. Każda z nich wygląda jak kadr wyciągnięty z filmu 🙂. Jak to w Tomku, zawsze będzie jakiś morał z bajki, który naszym dzieciom zawsze da do myślenia 👍. 
Złota księga bajek Robot Trains


Ostatnia pozycja książkowa, to najmniej przez nas znani bohaterowie. Są to przedstawiciele Stalowego Patrolu. Jeśli też nie znacie ich, to już na początku książki mamy okazję poznać wszystkich bohaterów, a także cały ich świat 🙂. Kto jeszcze nie miał okazji poznać książek z serii Złota Księga Bajek, to koniecznie poczytajcie o niej na naszym blogu, bo każdy znajdziecie tu coś dla siebie. Bajki są bardzo mądre, a do tego wszystkie pięknie ilustrowane 🙂. Krótkie teksty, szybkie dialogi sprawiają, że dzieci nawet samodzielnie chętnie czytają te pozycje 🙂.
Jak widzicie Wydawnictwo HarperKids przygotowało świetne zestawy bajek, które  mogą być wspaniałym pomysłem na prezent mikołajkowy 🙂.Za możliwość opisania dziękujemy Wydawnictwu HarperKids 👍.


1 komentarz:

  1. Moja córka bardzo lubi wspólne czytanie książek, dlatego często je kupuję. Znamy też Bibliotekę Bajek o zwierzętach. Książka od razu wywarła na mnie dobre wrażenie. Piękne, kolorowe ilustracje zachęcają do przeczytania bajki. To jedna z ulubionych książek mojej córki. Codziennie czytamy jedną bajkę przed snem. Zdecydowanie polecam książkę :-)

    OdpowiedzUsuń

Etykiety

#zamkizdzieckiem AMEET Atrakcje województwa dolnośląskiego Atrakcje województwa pomorskiego Babaryba Beskidy Blue Ocean Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom Cieszyn Darłowo Dolnośląskie Dolny Śląsk Doświadczenia Drogeria Olmed Dźwirzyno Educarium Egmont Elbląg Energylandia Gdańsk Góry Góry Stołowe Góry Świętokrzyskie Greg Gry planszowe i inne HarperKids Hortulus Hotel Hotel Senator Hotel Zamek Ryn Jelenia Góra Kabum Karkonoski Park Narodowy Karpacz Kawa Kącik Malucha Klocki Kolejkowo Kolejkowo i miasto z Piernika Kolejkowo Wrocław Kołobrzeg konkursy Książka Książki Lego Łazienki Królewskie Magiczna symetria - Educarium Małopolska Mazowieckie Mazury Miasto z piernika Kolejkowo Wrocław miasto z piernika we Wrocławiu morze Muzeum Muzuem nad Bałtykiem nad morzem Nasza Księgarnia Nauka Nauka przez zabawę noclegi Nowy Wiśnicz Olmed apteka Opolskie Parki rozrywki Piatnik pod ziemią podkarpackie Podlasie Podróże Pojazdy Hydrauliczne Artyk pojazdy hydrauliczne KupZabawke polecane Polecane noclegi Polferries POLIN Pomorskie prezenty Programowanie Rebel Skalne Miasto Soke Srebrna Góra Strefa Dziecka Strefa Mamy Strefa Taty Śląsk śląskie Testowanie Trasy podziemne Tuban Tubi Jelly Wakacje z książką Wałbrzych Warmia Warmia Zamek w Lidzbarku Warmińskim Warszawa Wieliczka Wielkanoc Wielkopolska Wroc Wrocław Wydawnictwo Znak Zabawki Zachodniopomorskie Zamek Zamek Chojnik Zamek Kliczków Zamek w Rynie Zamek Wiśnicz zamki z dzieckiem Zdrowie zegarki zwiedzanie