piątek, 6 listopada 2020

Labirynty i łamigłówki nie z tej ziemi - Nasza Księgarnia

Labirynty i łamigłówki nie z tej ziemi - Nasza KsięgarniaPogoda za oknem już z każdym dniem będzie coraz mniej zachęcająca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dlatego też, jak co roku postanowiliśmy szukać innych ciekawych form spędzania czasu. I dzisiaj chcemy Wam przedstawić jedną z nowości Wydawnictwa Nasza Księgarnia, książkę autorstwa Thomasa Flinthama - "Labirynty i łamigłówki nie z tej ziemi" 🙂.


Labirynty i łamigłówki nie z tej ziemi - recenzja


Nasze dzieciaki uwielbiają czytać książki, szczególnie w okresie jesienno - zimowym. Ta pozycją jednak nas bardzo zaskoczyła, a dzieciom bardzo się spodobała. Tak naprawdę tekstu to czytania jest tutaj niewiele, za to będzie dużo ćwiczeń spostrzegawczości, rozwiązywania problemów i szukania odpowiednich dróg wyjścia 🙂. 


Jest to jedna z tych książek po których dzieci mogą pisać i rysować 🙂. Już na pierwszych stronach książki dla dzieci przygotowana jest instrukcja - jak mają się poruszać po książce. Świetnie wytłumaczone i okazane na ilustracjach, tak aby nikt nie zgubił się w labiryntach 🙂. Razem z nami po labiryntach będą podróżować ich bohaterowie - Astropiotrek, Mały Rycerz i przeróżne zwierzątka i stwory. 


Każdy labirynt jest inny, stworzony w inny sposób, tak aby, jak najbardziej rozruszać nasze szare komórki 🙂. Są labirynty proste, ale są też i trudniejsze. Czeka na Was mnóstwo świetnej zabawy 🙂. Ale to nie wszystko, oprócz labiryntów znajdziecie tutaj także liczne łamigłówki. Będą wykreślanki, szukanie różnic w obrazkach, czy łączenie kolejnych elementów aby powstał nam jakiś obrazek. 


Dla kogo przeznaczona jest książka? Naszym zdaniem dla całych rodzin. Można się tu naprawdę świetnie bawić. Znajdą się zadania dla tych najmłodszych (nawet dla 3 latków), ale i dla starszych dzieci, a niektóre zadania wciągną nawet rodziców 🙂. Czeka tu na Was ponad 200 stron dobrej zabawy 👍.

Za możliwość opisania książki dziękujemy Wydawnictwu Nasza Księgarnia 🙂

0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety