poniedziałek, 18 marca 2019

Przestań się oceniać - recenzja książki

Przestań się oceniać Gabrielle BernsteinDzisiaj przychodzimy do Was z książką - poradnikiem, które od czasu do czasu lubimy sobie przeczytać. Oczywiście wiemy, że świata one nie zmienią i nie pasują do wszystkich sytuacji, co nie zmienia faktu, że każdy z nas chyba czasami lubi tego typu książki?Czy w dzisiejszych czasach jest możliwe życie bez oceniania? Naszym zdaniem jest to bardzo trudne i to zarówno jeśli chodzi o siebie, jak i o innych. Jesteśmy tak naprawdę oceniani na każdym kroku i także my oceniamy, czasami robimy to nawet podświadomie 😁.
Przestań się oceniać - recenzja na blogu

Autorka w książce chce pokazać czytelnikowi skąd bierze się wszechobecne osądanie innych i siebie  Uświadamia także co zrobić aby pozbyć się tego niezbyt korzystnego nawyku. Dowiemy się jak ważna jest miłość i jak może ona wpływać na nasze postrzeganie świata. O ile początek książki bardzo mi się spodobał, to czym dalej niestety było coraz gorzej, a niektóre strony wydawały mi się mało spójne i nie zawsze jasne. Ja uważam, że samo ocenianie nie jest złe  tylko musi być odpowiednio ukierunkowane. Nie ma to być hejt czy umartwianie się nad sobą. Tak naprawdę wszędzie jesteśmy oceniani I musimy być na to przygotowani ponieważ nic tego nie zmieni.
Jeśli spodziewacie się klasycznego poradnika co zrobić aby się nie oceniać, to tutaj tego nie znajdziecie. Znajdziemy za to zbiór informacji na temat oceniania i skąd to się bierze. Nie znajdziemy natomiast tego tytułowego przestań się oceniać.
Jeśli szukacie książek w dobrych cenach to zapraszam Was do internetowej księgarni 👉 tania książka


0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety

#zamkizdzieckiem AMEET Atrakcje województwa dolnośląskiego Atrakcje województwa pomorskiego Babaryba Beskidy Blue Ocean Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom Cieszyn Darłowo Dolnośląskie Dolny Śląsk Doświadczenia Drogeria Olmed Dźwirzyno Educarium Egmont Elbląg Energylandia Gdańsk Góry Góry Stołowe Góry Świętokrzyskie Greg Gry planszowe i inne HarperKids Hortulus Hotel Hotel Senator Hotel Zamek Ryn Jelenia Góra Kabum Karkonoski Park Narodowy Karpacz Kawa Kącik Malucha Klocki Kolejkowo Kolejkowo i miasto z Piernika Kolejkowo Wrocław Kołobrzeg konkursy Książka Książki Lego Łazienki Królewskie Magiczna symetria - Educarium Małopolska Mazowieckie Mazury Miasto z piernika Kolejkowo Wrocław miasto z piernika we Wrocławiu morze Muzeum Muzuem nad Bałtykiem nad morzem Nasza Księgarnia Nauka Nauka przez zabawę noclegi Nowy Wiśnicz Olmed apteka Opolskie Parki rozrywki Piatnik pod ziemią podkarpackie Podlasie Podróże Pojazdy Hydrauliczne Artyk pojazdy hydrauliczne KupZabawke polecane Polecane noclegi Polferries POLIN Pomorskie prezenty Programowanie Rebel Skalne Miasto Soke Srebrna Góra Strefa Dziecka Strefa Mamy Strefa Taty Śląsk śląskie Testowanie Trasy podziemne Tuban Tubi Jelly Wakacje z książką Wałbrzych Warmia Warmia Zamek w Lidzbarku Warmińskim Warszawa Wieliczka Wielkanoc Wielkopolska Wroc Wrocław Wydawnictwo Znak Zabawki Zachodniopomorskie Zamek Zamek Chojnik Zamek Kliczków Zamek w Rynie Zamek Wiśnicz zamki z dzieckiem Zdrowie zegarki zwiedzanie