środa, 6 marca 2019

Czasopismo "Dzieci"

Czasopismo "Dzieci"


Dzisiaj na blogu chcemy Wam przedstawić świetny magazyn dla rodziców "Dzieci". Jest on głównie skierowany do rodziców i opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym, ale gwarantujemy Wam, że przyda się również w opiece nad dziećmi w wieku wczesnoszkolnym 👍.

Recenzja

Idealna pomoc dla rodziców 


Jest to stosunkowo młody magazyn, bo będzie obchodził właśnie swoje pierwsze urodziny 😁. Dwumiesięcznik powstał z miłości do dzieci i do rodziców, ponieważ to właśnie im pomaga zrozumieć dzieci 😀. 

Znajdziemy tu szereg naprawdę bardzo przydatnych informacji na temat opieki i wychowania dziecka. Pomoc znajdziemy prawie w każdej dziedzinie, stałe rubryki jak zdrowie, zabawa, czy wydarzenia sprawiają  że lekturę zaczynamy od najbardziej ulubionego działu. 


RecenzjaBliska relacja z rodzeństwem 


My dzisiaj w skrócie pokażemy Wam numer styczeń/luty 2019, który jest pełen inspiracji i porad, które nam się bardzo przydają 😀. 

Oczywiście nam z racji, że mamy trójkę dzieci najbardziej spodobał się artykuł na temat bliskiej relacji z rodzeństwem 😀. Wiadomo,  że każdy rodzic by chciał żeby jego dzieci miały ze sobą dobry kontakt i się kochał, tylko pytanie jak to zrobić 😁. Wiadomo, że przy większej ilości dzieci kłótnie są na porządku dziennym - tylko czy to na pewno coś złego? A może dobrze jeśli dzieci się kłócą pomiędzy sobą? Właśnie takich rzeczy dowiemy się z magazynu 😁. 


Najlepsze czasopismo dla dzieci


Narty z maluchem 


Krótki i zwięzły poradnik na temat nart z maluchem znajdziemy również w magazynie. W jakim wieku rozpocząć naukę  w co wyposażyć malucha? Jakie narty wybrać? Te i inne informacje tu znajdziemy. Jest to co prawda wszystko przedstawione 2 dużym skrócie ale przyda się niejednej rodzinie wyjeżdżającej pierwszy raz na narty 😁. 


Idealny magazyn dla rodzicówZdrowy maluch i przedszkolak 


Świetny dział w którym zawsze znajdziemy bardzo interesujące artykuły. W tym numerze dowiemy się np. Jak przespać całą noc z maluchem (chyba każdy o tym marzy) 😁. Przepis na jaglaczek z owocami jest prosty no i zdrowy, a do tego smakuje dzieciom 👍. 

Narty z przedszkolakiem

Pomoc w wychowaniu dzieci, przedszkolaki


Prenumerata magazyn Dzieci 


Jeśli szukacie sprawdzonych informacji na temat wychowania dziecka, ale nie w formie takiego klasycznego poradnika to ten magazyn jest stworzony właśnie dla Was 👍. Nie ma tu moralizatorskiego tonu, a wszystkie informacje są przekazywane w bardzo zrozumiały sposób 😀. My już nie możemy się dociekać kolejnego numeru a Was serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony Magazyn Dzieci i zamówienia prenumeraty 😀. Do wyczerpania zapasów, przy zamówieniu prenumeraty jest dodawana gra planszowa - my dostaliśmy grę "Gorący ziemniak" Wydawnictwa Alexander, o której kilka słów też napiszemy 😀. 


Gorący ziemniak Wydawnictwa Alexander Gra planszowa


Wydawnictwo Aleksander przygotowało świetną grę familijną 😀. Będą się przy tej grze bawić świetnie dzieciaki jak i również dorośli 👍. 

Czasami bardzo ważne jest aby z dzieckiem po prostu spędzić czas i ta gra jest bardzo dobrym pomysłem na to. Nie ma zbyt wiele walorów edukacyjnych, ale zapewnia świetną zabawę wśród dzieci 😀 - a to bardzo ważne. Zasady gry są bardzo proste, każdy gracz musi udzielić odpowiedzi na zadane pytanie z kart że stosu w wyznaczonym czasie. Jeśli mu się nie uda to musi przesunąć swój pionek o jedno pole w stronę grilla. Pamiętajcie, że czym bliżej grilla tym cieplej, a jak za blisko można się przypalić (przegrać grę)  😀. Ziemniak, którego podajemy podczas rozgrywki jest bardzo miły i puszysty w dotyku 😀. Czas na odpowiedź odmierzamy dołączonym bączkiem, bądź bardziej nowocześnie - aplikacją  którą możemy ściągnąć 😀. Gra Gorący Ziemniak została Zabawką Roku 2017 👍. Za możliwość opisania Magazynu Dzieci i gry Gorący Ziemniak dziękujemy Redakcji Magazynu "Dzieci"
11 komentarzy:

 1. Wszelki gry i zabawy, i czas spędzony z dziećmi jest bezcenny

  OdpowiedzUsuń
 2. Magazyn rzeczywiście może się przydać rodzicom. A gry marki Aleksander polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że rodzice mogą się wiele dowiedzieć z takiego czasopisma. To na pewno wspomoże proces wychowawczy :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że to bardzo dobra propozycja. Zapewne wiele się z niej można dowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ooo, nie slyszalam wczesniej o tym czasopismie. Przemysle prenumerate, bo wole forme drukowana, niz szukanie porad w internecie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mało czytam gazet, informacje czerpię głównie z internetu...

  OdpowiedzUsuń
 7. czasu spędzonego z dziecmi nic nie zastąpi

  OdpowiedzUsuń
 8. Gry nie znamy, ale widziałam ją na rynku, a gazeta dla rodziców , którzy mają dzieci

  OdpowiedzUsuń
 9. gralam w gorącego ziemniaka bardzo fajna gra ^^

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak dotąd nie słyszałam o tym czasopiśmie. Polecę znajomym mamom, na pewno ich zainteresuje :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie jestem rodzicem, ale uważam, że to może być bardzo fajne czasopismo i chętnie polecę znajomym! A grę już widziałam, jednak nie miałam okazji sprawdzić :D

  OdpowiedzUsuń

Etykiety