piątek, 8 marca 2019

"Neverworld Wake" Wydawnictwa Jaguar

Dzisiaj książka dla mamy i taty od Wydawnictwa Jaguar "Neverworld Wake".

Jeśli lubicie dobrą książkę w klimatach thrillera to ta Was naprawdę porwie 😁. Mnie tak wciągnęła, że przeczytanie jej zajęło mi jeden wieczór 👍. Poznajemy pięcioro przyjaciół ale tylko jedno z nich może dorwać do końca? Komu uda się uwolnić z pętli? I najważniejsze jaką cenę trzeba będzie za to zapłacić?

Kiedyś to znaczy do śmierci jednego z nich byli bardzo zgraną paczką, niestety od czasu zagadkowej śmierci nie mieli ze sobą kontaktu. Wszystko się zmienia rok od tajemniczej śmierci i wszyscy spotykają się na urodzinach jednej z nich. Beatrice chce się dowiedzieć co tak naprawdę się wtedy wydarzyło. Podczas podróży samochodem do domu jednego z przyjaciół cudem unikają zderzenia z ciężarówką, ale rankiem odwiedza ich pewien tajemniczy mężczyzna i mówi  że jest Stróżem pętli czasowej w której się znajdują. By przeżyć będą musieli wybierać pomiędzy sobą. Na jaw wyjdą też sekrety jakie każdy z nich skrywa.

Jak tylko zaczniecie czytać tą książkę to zarezerwujcie sobie więcej czasu bo na pewno Was wciągnie tak jak mnie i pół nocy będzie zarwane. W książce nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji, kiedy wydaje nam się już prawie wszystko wiemy 😁. Najważniejsze, że tak naprawdę do końca nie możemy być pewni jak cała historia się skończy.

Teraz już czekamy na film bądź serial na podstawie książki 😁
Za możliwość opisania dziękujemy Wydawnictwu Jaguar 


0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety