piątek, 8 marca 2019

"Neverworld Wake" Wydawnictwa Jaguar

Dzisiaj książka dla mamy i taty od Wydawnictwa Jaguar "Neverworld Wake".

Jeśli lubicie dobrą książkę w klimatach thrillera to ta Was naprawdę porwie 😁. Mnie tak wciągnęła, że przeczytanie jej zajęło mi jeden wieczór 👍. Poznajemy pięcioro przyjaciół ale tylko jedno z nich może dorwać do końca? Komu uda się uwolnić z pętli? I najważniejsze jaką cenę trzeba będzie za to zapłacić?

Kiedyś to znaczy do śmierci jednego z nich byli bardzo zgraną paczką, niestety od czasu zagadkowej śmierci nie mieli ze sobą kontaktu. Wszystko się zmienia rok od tajemniczej śmierci i wszyscy spotykają się na urodzinach jednej z nich. Beatrice chce się dowiedzieć co tak naprawdę się wtedy wydarzyło. Podczas podróży samochodem do domu jednego z przyjaciół cudem unikają zderzenia z ciężarówką, ale rankiem odwiedza ich pewien tajemniczy mężczyzna i mówi  że jest Stróżem pętli czasowej w której się znajdują. By przeżyć będą musieli wybierać pomiędzy sobą. Na jaw wyjdą też sekrety jakie każdy z nich skrywa.

Jak tylko zaczniecie czytać tą książkę to zarezerwujcie sobie więcej czasu bo na pewno Was wciągnie tak jak mnie i pół nocy będzie zarwane. W książce nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji, kiedy wydaje nam się już prawie wszystko wiemy 😁. Najważniejsze, że tak naprawdę do końca nie możemy być pewni jak cała historia się skończy.

Teraz już czekamy na film bądź serial na podstawie książki 😁
Za możliwość opisania dziękujemy Wydawnictwu Jaguar 


0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety

#zamkizdzieckiem AMEET Atrakcje województwa dolnośląskiego Atrakcje województwa pomorskiego Babaryba Beskidy Blue Ocean Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom Cieszyn Darłowo Dolnośląskie Dolny Śląsk Doświadczenia Drogeria Olmed Dźwirzyno Educarium Egmont Elbląg Energylandia Gdańsk Góry Góry Stołowe Góry Świętokrzyskie Greg Gry planszowe i inne HarperKids Hortulus Hotel Hotel Senator Hotel Zamek Ryn Jelenia Góra Kabum Karkonoski Park Narodowy Karpacz Kawa Kącik Malucha Klocki Kolejkowo Kolejkowo i miasto z Piernika Kolejkowo Wrocław Kołobrzeg konkursy Książka Książki Lego Łazienki Królewskie Magiczna symetria - Educarium Małopolska Mazowieckie Mazury Miasto z piernika Kolejkowo Wrocław miasto z piernika we Wrocławiu morze Muzeum Muzuem nad Bałtykiem nad morzem Nasza Księgarnia Nauka Nauka przez zabawę noclegi Nowy Wiśnicz Olmed apteka Opolskie Parki rozrywki Piatnik pod ziemią podkarpackie Podlasie Podróże Pojazdy Hydrauliczne Artyk pojazdy hydrauliczne KupZabawke polecane Polecane noclegi Polferries POLIN Pomorskie prezenty Programowanie Rebel Skalne Miasto Soke Srebrna Góra Strefa Dziecka Strefa Mamy Strefa Taty Śląsk śląskie Testowanie Trasy podziemne Tuban Tubi Jelly Wakacje z książką Wałbrzych Warmia Warmia Zamek w Lidzbarku Warmińskim Warszawa Wieliczka Wielkanoc Wielkopolska Wroc Wrocław Wydawnictwo Znak Zabawki Zachodniopomorskie Zamek Zamek Chojnik Zamek Kliczków Zamek w Rynie Zamek Wiśnicz zamki z dzieckiem Zdrowie zegarki zwiedzanie