środa, 27 marca 2019

K-pop - Wydawnictwa Jaguar

K-pop style, K-pop A-Z - recenzja na blogu
Dzisiaj na blogu dwie nowości Wydawnictwa Jaguar skierowane do trochę starszych dzieci i młodzieży 😁.

Kpop to mieszanka znanej zachodniej muzyki i japońskiego popu, a słuchaczy przyciąga za pomocą powtarzalnych zwrotów, z których niektóre są w języku angielskim. Jest to połączenie zarówno śpiewu jak i rapu 😁.

K- pop nowa subkultura
Obecnie K-pop to nie tylko już muzyka, to jest już subkultura i sposób bycia. Jest coraz bardziej popularne na świecie  a to wszystko dzięki internetowi i mediom społecznościowych 😁. Członków tych grup można określić mianem kpoperów 😁. 


Kpop style - Wydawnictwa Jaguar
Jako pierwszą opiszemy Wam książkę K-pop Style, w której znajdziemy podstawowe informacje na temat tego stylu, plus inspirację, jeśli chodzi o styl ubierania, makijaż czy stylizacje. Nie zabraknie też różnych ciekawostek na temat swoich ulubionych bohaterów.

Jest to idealna książka - poradnik głównie dla osób zainteresowanych tym nowym koreańskim nurtem w kulturze. Posiada on zarówno liczne grono zwolenników, jak i przeciwników na całym świecie. 
Jeśli znacie jakieś osoby, które są zainteresowane tą subkulturą, to będzie to idealna książka na prezent. Gwarantuję pełne zadowolenie 😁. 

K-pop leksykon gwiazd
To prawdziwy zbiór w którym znajdziemy wszystkie potrzebne informacje na temat tego nurtu. Z tej książki skorzysta zarówno osoba, która dopiero rozpoczęła swoje zainteresowanie tym stylem, ale również osoba, która już dużo wie na ten temat. Dowiemy się wszystkiego o slangu, kulturze i największych gwiazdach. Dzięki tej książce każdy maniak tego stylu będzie mógł zaskoczyć swoją wiedzą koleżankę czy kolegę 😁. Książki polecamy wszystkim, którzy już się interesują tym nurtem, bądź dla tych co dopiero rozpoczynają swoją fascynację nim. Jest to wspaniały pomysł na prezent, z którego każdy fan będzie bardzo zadowolony 👍. 

Za egzemplarze recenzenckie dziękujemy Wydawnictwu Jaguar 👍


12 komentarzy:

 1. W sumie dobrze że powstają takie książki, mogą inni dowiedzieć się jak to wygląda. Sama osobiście, dowiedziałam się o istnieniu kpopu podczas oglądania dokumentu na Netflixie.

  OdpowiedzUsuń
 2. kpop to nie moja bajka niestety ;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje 😂

  OdpowiedzUsuń
 4. kpop jest okropny :P Nie lubię :P nie rozumiem popularności... no ale może jestem za stara

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa jestem czy zainteresowania moich dzieci pójdą w tę stronę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czegóż to nie wymyślą! Ale jeśli jest na takie publikacje zainteresowanie, to czemu nie.

  OdpowiedzUsuń
 7. To chyba nie do końca moje klimaty ale książki mogą być ciekawe

  OdpowiedzUsuń
 8. No proszę, niby takie dziwactwo, a przecież każda epoka ma swoje prawa. Ja pamiętam hippisów, z których stylu moda czerpie po dziś dzień.

  OdpowiedzUsuń
 9. nawet nie wiedziałam co to jest kpop

  OdpowiedzUsuń
 10. Moja przyjaciółka jest fanką k-popu. Do mnie nie trafia taka muzyka.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ta muzyka i kultura jest mi zupełnie obca. Z azjatyckich rzeczy znam jedynie kosmetyki ;)

  OdpowiedzUsuń

Etykiety