wtorek, 12 marca 2019

"Moja i Twoja astrologia" recenzja

Moja i Twoja astrologia - recenzja 


Dzisiaj przychodzimy do Was z książką dla rodziców, a nie jak zwykle dla dzieci 😁. Będzie to "Moja i Twoja astrologia".


Recenzja książki moja i twoja astrologia na blogu atrakcyjne wakacje z dzieckiem


Czy wierzycie, że nasz los jest zapisany w gwiazdach? A może da się zrobić coś więcej dzięki gwiazdom? My uważamy, że to my jesteśmy kowalem swojego losu, ale tego typu poradniki bardzo lubimy poczytać 😁. Bardzo często jest też tak, że w czasie lektury tego typu książek, podczas czytania zaczynamy się zastanawiać czy może jednak coś w tym jest? 😁 A może zdarza się Wam czasami zajrzeć do horoskopów? Myślę, że natura człowieka jest taka, że jest ciekawy takich tematów, nawet jeśli nie do końca w to wierzy 😁. 


Najlepsze książki na blogu atrakcyjne wakacje z dzieckiemMoja i Twoja astrologia 


"Moja i Twoja astrologia" to książka - kompendium wiedzy na temat znaków zodiaku i nawet jeśli ktoś specjalnie się tym nie interesuje, to z chęcią to przeczyta 😁, nie trzeba w to wierzyć ale warto poznać. Książka jest pięknie wydana, na okładce widzimy wszystkie znaki zodiaku i świecące gwiazdy 😁. Książka składa się z 12 rozdziałów, dla każdego znaku przeznaczony jest jeden rozdział. Każdy z nich podzielony jest na trzy części. Pierwszy dotyczy pracy, drugi miłości, a trzeci przyjaźni i rodziny. 

Znajdziemy tam bardzo dużo ciekawych informacji, oczywiście my część z nich traktujemy z przymrużeniem oka, ale niektóre z nich naprawdę okazały się prawdziwe. Są tam bardzo szczegółowe informację, dowiemy się nawet jak będą się układały nasze relacje z szefem czy klientem spod danego znaku 😁. 

Moja i Twoja astrologia to książka, która nam się bardzo spodobała i to nawet pomimo faktu, że jakoś specjalnie nie wierzymy w horoskopy i gwiazdy. Jest pięknie wydana i może być wspaniałym pomysłem na prezent dla osób  które interesują się takimi tematami 😁. 

Książkę zakupicie na stronie księgarni  Tania książka 

Zapraszamy również do kategorii nowości, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie 😀14 komentarzy:

 1. Ciekawy artykuł, u nas na blogu ostatnio też się pojawił wywiad z prawdziwym astrologiem z Bialorusi. Odpowiadając na pytanie - energia na pewno jest wsrod nas i wywiwera na nas wply, czy az tak bardzo? Hmm...

  OdpowiedzUsuń
 2. W horoskopy zaglądam dosyć rzadko, bo jakoś mnie nie przekonują, ale z czystej ciekawości kiedyś przeczytam tą książkę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakoś mnie takie rzeczy nie kręcą...

  OdpowiedzUsuń
 4. Obarczanie gwiazd za swoje życie to pójście na łatwiznę. Zawsze znajdzie się "coś" co do nas pasuje, co nie znaczy, że przyszłość zapisana jest w gwiazdach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, fajna pozycja... przeczytałabym chętnie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa propozycja, dość czesto zaglądam w horoskopy

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę, że zamieniliście się w blog książkowy🙂

  OdpowiedzUsuń
 8. Horoskopy dla mnie to jakaś wymyślona bajka, wolę być jednak kreatorem własnego szczęścia niż wierzyć horoskopom :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Oj Ja nie wierzę w takie rzeczy w ogóle :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wydanie naprawdę ładne. Gratuluję takiego zdystansowania, że jesteście w stanie poznawać rzeczy, nawet jeśli nie specjalnie do was przemawiają. Ja tego nie potrafię, zawsze trudno mi się przełamać, a w kwestii gwiazd interesuję się bardziej pod względem astronomicznym :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Sama bym ją chętnie przejrzała:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie wierzę w horoskopy i wróżby sugerujące człowiekowi scenariusz ,który jest tylko jednym z wielu lub może być tylko pod wpływem wrażliwej sugesti właśnie. Tym bardziej, że podświadomość pamięta i przerabia po swojemu więc to nie jest niewinna zabawa. Robiłam portrety numerologiczne i zajmowałam się astrologią 21 lat i odradzam taką rozrywkę.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie, raczej tego nie przejrzę. Wolałabym książkę o astronomii niż o tych bzdurach.

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie kupiła bym tej książki nie interesują mnie takie tematy

  OdpowiedzUsuń

Etykiety