wtorek, 26 marca 2019

Fatalna czarownica - rewelacyjna seria Wydawnictwa RM


Fatalna czarownica - recenzja na blogu 

Fatalna czarownica książka recenzja na blogu atrakcyjne wakacje z dzieckiem

Przedstawiam Wam kolejne wspaniałe książki z Wydawnictwa RM dla dzieci i jest to seria Fatalna czarownica, w skład której wchodzą obecnie trzy części:

Recenzja na blogu atrakcyjne wakacje z dzieckiem

Jeśli znacie serial o tym samym tytule jak książka, to tak, to właśnie na podstawie tych książek serial został nakręcony 😀. My osobiście wolimy troszkę odwrotną kolejność ale nie było takiej możliwości u nas w kraju. Taka możliwość pojawiła się dzięki Wydawnictwu RM, które zdecydowało się ma wydanie książek 😀.Fatalna czarownica Wydawnictwa RM


Jest to wspaniała opowieść dla dzieci  które lubią książki w których dużo się dzieje 😁. Poznajemy dziewczynkę Mildred, której marzeniem było uczęszczanie do szkoły Akademii Czarów Panny Cackle. Pomimo, że marzenie to się spełniło dziewczynka nie do końca mogła się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Wynikało to głównie z faktu, że nasza bohaterka miała tendencję do pakowania się w kłopoty 😁. Podczas ceremonii rozdania kotów dostała inny kolor zwierzaka niż wszyscy, zdarzyło jej się połamać miotłę i jeszcze popełniła błędy podczas sprawdzianu. Kiedy wydawało się, że nie ma już co szukać w szkole, sytuacja się diametralnie zmienia 😁 ponieważ dziewczynka odkrywa spisek złych czarownic 👍.

Fatalna czarownica pechowe zaklęcie - recenzja W kolejnej części poznajemy dalsze przygody Mildred, która postanowiła bardzo się postarać, aby nie być już tą najgorszą czarownicą 😁. Niestety ale nie jest to takie proste i dziewczynka znów wpada w kłopoty. Wszystko za sprawą niezbyt sympatycznej koleżanki ze szkoły  która chciała się odegrać na niej i podczas ćwiczeń zamieniła ją w żabę 😁. Znajdziecie tu bardzo interesujące opisy jak czuje się człowiek w ciele żaby 😁😁. Czy uda się odwrócić zaklęcie? A może dziewczynka na tym jeszcze skorzysta? Tego wszystkiego dowiecie się z lektury, oczywiście po drodze spotyka ją i jej koleżanki jeszcze wiele interesujących i czasami zabawnych sytuacji 😀. 


Fatalna czarownica znowu w akcji 

To ostatnia książka z serii, którą chcemy Wam przedstawić na naszym blogu. Główną bohaterkę już znacie całkiem dobrze, więc już wiecie czego można się spodziewać 😀. Na pewno pamiętacie, że Mildred bardzo często wpada w jakieś kłopoty, choć przeważnie nie jest to jej wina 😀. Oczywiście podobnie będzie i tym razem. W szkole zaczyna się nowy semestr i pojawiają się nowe uczennice. Każda z nich dostaje jakąś opiekunkę. I właśnie w ten sposób Mildred zostanie opiekunką Enid, która na początku wydaje się bardzo grzeczną dziewczynką, ale to tylko pozory 😀. Jak się spodziewacie będą przez to niemałe kłopoty 😀. Jeśli jesteście ciekawi, co tym razem ją spotka, a może zostanie wydalona że szkoły za swoje liczne wybryki? To wszystko w książce, do której serdecznie Was zapraszamy 😀. 


Seria Fatalna czarownica Wydawnictwa RM 
Po przeczytaniu trzech książek z serii muszę Wam przyznać, że nie dziwi mnie bardzo duża popularność tego tytułu na świecie 😀. Czyta się ją naprawdę bardzo szybko i co ciekawe wciąga dzieci 😀. Pierwszą część czytaliśmy razem, a kolejne córka nie mogła się doczekać to zaczynała sama czytać 😀. Z racji głównych bohaterek po książkę sięgną prawdopodobnie w większości dziewczynki ale według nas jest napisana dla każdego 😀, nawet dla dorosłych 😉. Za egzemplarze recenzenckie dziękujemy Wydawnictwu RM 👍
19 komentarzy:

 1. Uwielbiałam czytać książki dziećmi, teraz już sami sobie czytają, a ja chętnie bym sięgnęła po tego typu literaturę

  OdpowiedzUsuń
 2. Już gdzieś o niej czytałam, ale to nie nasz klimat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja słyszę o niej po raz pierwszy, ale sądzę, że znam lepsze książki dla dzieci.

   Usuń
 3. Książeczki wyglądają na ciekawe, zabawne i pełne przygód :) U nas jeszcze na nie za wcześnie - ale starszym dzieciom na pewno się spodobają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się wielkość liter w książce super seriale czyta takie pismo

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś mi się zdaje, że starsza córka niedługo zacznie interesować się czarownicami :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam tej bohaterki 😉 a jej przygody zapowiadają się ciekawie... Muszę ich poszukać!

  OdpowiedzUsuń
 7. Odpowiedzi
  1. Ta książka trochę kojarzy mi się z serią którą on właśnie czyta. Chętnie przyjrzę się bliżej i mu zamówię - może sama poczytam :D

   Usuń
 8. Fajnie, że te książki wciągają do czytania i że córka sama zaczęła czytać kolejną część :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem pewna, że te niezwykłe historie wciągną nie jedno dziecko :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Idealna dla niejednej małej czarownicy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ojej nie znam ale tytuły mi się bardzo podobają :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. ;)Widzę, że nie tylko u mnie czarownice hulają we wpisach:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Książki o czarownicach są fajne!

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie znam ani serialu, ani książek, ale po Twojej recenzji myślę, że to świetne pozycje dla maluchów :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Aż szkoda, że nie jestem już dzieckiem! Tyle teraz fajnych książek jest!

  OdpowiedzUsuń

Etykiety