piątek, 29 marca 2019

Kicia Kocia - Wydawnictwa Media Rodzina

Kicia Kocia i Nunuś, Kicia Kocia gra w piłkę - recenzja na bloguAtrakcyjne wakacje z dzieckiem recenzja kicia kocia


Dzisiaj zaprezentujemy nowości z serii wszystkim znanej Kici Koci i będą to "Kicia Kocia i Nunuś. W Kuchni" i "Kicia Kocia gra w piłkę", wszystko oczywiście wydane przez Wydawnictwo Media Rodzina 😁.

Recenzja na blogu atrakcyjne wakacje z dzieckiemKicia Kocia i Nunuś. W kuchni


Recenzja książki kicia kocia i Nunuś na blogu atrakcyjne wakacje z dzieckiem
Wszyscy najmłodsi czytelnicy w towarzystwie Nunusia dowiedzą się, co można znaleźć w kuchni, ale też czego nie można dotykać bo grozi to poparzeniem. Zobaczą, że można wspólnie przygotowywać posiłek i Nunuś dowie się gdzie są schowane talerzyki - można tu pokazać dziecku, że nie można nic wyciągać z takich szafek 😁. W książeczce świetnie ukazane są gorące rzeczy, których dzieci nie mogą dotykać - czerwona strona ostrzega przed poparzeniem.

Książka zachęca także do rozmów z maluchami na temat zdrowego żywienia. Na podwieczorek owoce, a do picia zamiast soku jest kompot, a ciasteczka tylko owsiane 😁. Każdy maluch jest ciekawy co znajdzie w kuchni, a ta książka pomoże mu to wszystko pokazać, a także ostrzec przed niebezpieczeństwami czyhającymi w kuchni.

Kicia Kocia gra w piłkę - recenzja
Kicia Kocia bardzo lubi grać w piłkę nożną i bardzo często spędza w ten sposób swój wolny czas. Podobnie było i tym razem, nasza bohaterka przygotowała się do wyjścia na dwór, odpowiednio się ubierając 😁. Dotarła do parku, gdzie czekali na nią już przyjaciele, zabawa toczy się najlepiej. W pewnym momencie zaginęła piłka, ale znajduję ją nowy kolega, który jeździ na wózku i nie może z nimi pograć w piłkę nożną. Jednak i tu dzieci znalazły rozwiązanie problemu 😁. Jakie to pozostanie naszą tajemnicą a Wy oczywiście przeczytacie w książeczce 😁. Świetna książeczka autorstwa Anity Głowińskiej, która uczy jak spędzać czas i również tolerancji wśród dzieci 👍. 


Za egzemplarze recenzenckie dziękujemy Wydawnictwu Media Rodzina 😁

15 komentarzy:

 1. Akurat tych dwóch nie mam, ale dużo jest tych książęczek z tej serii. Mój synek bardzo je lubi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne książeczki, idealne dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mamy u nas tych książeczek, fajne widać

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie uśmiechnięte koteczki:) Myślę że dzieci lubią motywy zwierzęce.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kicie Kocie znam tylko z Twojego bloga :) Ta bajka już zapadła mi w pamięć xd

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne propozycje dla osób, które mają małe dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 7. Koty to ulubione, książkowe zwierzaki mojej chrześnicy :) Piękne książeczki

  OdpowiedzUsuń
 8. Kicia Kocia to była podstawowa lektura moich dzieci - uwielbialiśmy te książeczki :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Moja córka lubi kotki i takie książeczki napewno by się jej spodobały

  OdpowiedzUsuń
 10. Kotki grają w piłkę , faaajne :-)
  Sympatyczne książeczki :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. To bardzo popularna książka wśród moich 'dzieciatych' koleżanek.

  OdpowiedzUsuń
 12. Te książeczki są świetne, idealne dla małego czytelnika.

  OdpowiedzUsuń
 13. Fajne książki dla maluchów. Jedynie obrazki nie do końca mi odpowiadają.

  OdpowiedzUsuń
 14. Fajne i barwne książeczki. I jakże urocze i przyjazne postacie

  OdpowiedzUsuń
 15. Fajna inspiracja na prezenty. Niedługo będę potrzebowała takich :)

  OdpowiedzUsuń

Etykiety

#zamkizdzieckiem AMEET Atrakcje województwa dolnośląskiego Atrakcje województwa pomorskiego Babaryba Beskidy Blue Ocean Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom Cieszyn Darłowo Dolnośląskie Dolny Śląsk Doświadczenia Drogeria Olmed Dźwirzyno Educarium Egmont Elbląg Energylandia Gdańsk Góry Góry Stołowe Góry Świętokrzyskie Greg Gry planszowe i inne HarperKids Hortulus Hotel Hotel Senator Hotel Zamek Ryn Jelenia Góra Kabum Karkonoski Park Narodowy Karpacz Kawa Kącik Malucha Klocki Kolejkowo Kolejkowo i miasto z Piernika Kolejkowo Wrocław Kołobrzeg konkursy Książka Książki Lego Łazienki Królewskie Magiczna symetria - Educarium Małopolska Mazowieckie Mazury Miasto z piernika Kolejkowo Wrocław miasto z piernika we Wrocławiu morze Muzeum Muzuem nad Bałtykiem nad morzem Nasza Księgarnia Nauka Nauka przez zabawę noclegi Nowy Wiśnicz Olmed apteka Opolskie Parki rozrywki Piatnik pod ziemią podkarpackie Podlasie Podróże Pojazdy Hydrauliczne Artyk pojazdy hydrauliczne KupZabawke polecane Polecane noclegi Polferries POLIN Pomorskie prezenty Programowanie Rebel Skalne Miasto Soke Srebrna Góra Strefa Dziecka Strefa Mamy Strefa Taty Śląsk śląskie Testowanie Trasy podziemne Tuban Tubi Jelly Wakacje z książką Wałbrzych Warmia Warmia Zamek w Lidzbarku Warmińskim Warszawa Wieliczka Wielkanoc Wielkopolska Wroc Wrocław Wydawnictwo Znak Zabawki Zachodniopomorskie Zamek Zamek Chojnik Zamek Kliczków Zamek w Rynie Zamek Wiśnicz zamki z dzieckiem Zdrowie zegarki zwiedzanie