piątek, 15 marca 2019

Magazyn Bing - Egmont

Magazyn Bing - Wydawnictwa Egmont

Recenzja czasopisma Bing na blogu atrakcyjne wakacje z dzieckiem


Binga znają pewnie wszystkie dzieci, jedne lubią go mniej, a inne bardziej. My poznaliśmy go bliżej dopiero niedawno, ponieważ wcześniej dzieci jakoś specjalnie nie przepadały za jego przygodami 😁, obecnie jest to jeden z ich ulubionych bohaterów bajkowych. Tym co słyszeli o tym Króliczku nie trzeba specjalnie przedstawiać bajki, ale są też tacy, co nie znają i oprócz Binga trzeba im przedstawić Flopa - mądrego towarzyszą, który zawsze wszystko wytłumaczy Bingowi 😁.


Recenzja na blogu atrakcyjne wakacje z dzieckiem
BING - Bajka i magazyn dla dzieci 


Jak wszyscy wiemy dzieci bardzo przywiązują się do swoich ulubionych bohaterów z kreskówek i tu na przeciw im wychodzi Wydawnictwo Egmont,  które przygotowało specjalny dwumiesięcznik dla najmłodszych, a wraz z pierwszym numerem są dołączone figurki Binga i Flopa 😁😁.Magazyn przeznaczony jest dla dzieci w wieku od dwóch lat, przedszkolaki również będą bardzo zadowolone 😁. W środku znajdziemy różne przygody i zadania  które będziemy rozwiązywać razem z Bingiem i Flo 😁. Z zadań jakie nasze dzieci lubią najbardziej oczywiście jest kolorowanka i gra, ale także więcej ciekawych i kreatywnych zabaw 😁. Dzięki zabawie z Bingiem, możemy rozwijać u dziecka kompetencje interpersonalne 😁, a także nauczyć się radzenia z emocjami i trudnymi sytuacjami 😁. 


Oczywiście poza magazynem Bing, polecamy Wam także inne produkty z ulubionymi bohaterami z kreskówek, które znajdziecie na stronie Wydawcy 😁. 


My że swojej strony polecamy książeczkę dla najmłodszych "Moje bajeczki o Bingu" 😁, gdzie Bing wraz z przyjaciółmi odkrywa i uczy się codziennie czegoś nowego 😁. 

Za egzemplarze dziękujemy Wydawnictwu Egmont 👍

11 komentarzy:

 1. Będę ją mieć na uwadze kiedy będę się wybierać w odwiedziny do koleżanki, która ma dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 2. o! Pokażę koleżance ona szuka czegoś na prezent wielkanocny

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój synuś bardzo lubi Binga bajeczki i kolorowanki :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mamy zarówno gazetkę jak i książeczkę.Binga pamiętamy jak mój Tosiek był jeszcze mały. Teraz też ciekawiły go przygody króliczka. Natomiast figurki wodzi na przyczepie ciężarówki, albo w autobusie. Tak więc i dla nich znalazł miejsce w zabawach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój synek jeszcze nie zna tej serii, ale takie łamigłówki są super dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne są te książeczki. :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. U nas teraz jest faza na Ninjago! ;p

  OdpowiedzUsuń
 8. Mamy to i lubimy :))) mamy też maskotke handmade :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wygląda świetnie, polecę znajomym :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wygląda naprawdę ciekawie. Musi sprawiać dzieciakom sporo radości

  OdpowiedzUsuń

Etykiety