piątek, 22 lutego 2019

Seria Idę do szkoły Literki i słowa Wydawnictwa Martel

Jeśli macie malucha, który od września pójdzie do szkoły to jest to seria stworzona właśnie dał Was. Wydawnictwo Martel stworzyło serię "Idę do szkoły"  aby poprzez zabawę spróbować dziecko oswoić z czym będzie miało do czynienia jeśli pójdzie już do szkoły 😀.


Wydawnictwo Martel
Idę do szkoły 😀

Dzieci poznają literki 


W książeczce dzieci poznają literki i będą mogły je także spróbować narysować po śladzie, co na pewno się przyda już w szkole, ponieważ wyćwiczonej ręce będzie łatwiej pisać literki. Ważne żeby wszystko to robić w formie zabawy i jak najwięcej chwalić nasze dzieci 😀.

Pisanie po śladzie


Nauka poprzez zabawę to klucz do sukcesu


Na początku edukacji kucji naszych dzieci najważniejsze jest moim zdaniem aby je po prostu zachęcić i żeby one po prostu to polubiły. I właśnie tu bardzo pomocne są takie publikacje, które są stworzone przez profesjonalistów i odpowiednio dostosowane  do wieku 👍. Pisanie po śladzie czy też łączenie kropek w celu uzyskania obrazka to zadania, które większość dzieci bardzo lubi. Znajdziemy tutaj także obrazki do kolorowania co znakomicie ćwiczy motorykę u dziecka. U nas znakomicie sprawdziły się także wszystkie zadania na spostrzegawczość, gdzie coś trzeba było znaleźć, bądź doprowadzić do celu 😀.

Wydawnictwo Martel

Dzięki tej serii zapewnimy naszym dzieciom lepszy start w szkole, a jak wszyscy wiemy to właśnie początki są najtrudniejsze. 

Za egzemplarz recenzencki dziękujemy Wydawnictwu Martel 👍
16 komentarzy:

 1. Moja siostrzenica wprawdzie umie już literki, ale przydałaby się jej tą książeczka do wyrobienia ręki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. My właśnie od września ruszamy do pierwszej klasy :) także to propozycja zdecydowanie dla Nas.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiętam, jak sama byłam dzieckiem i bardzo lubiłam tego typu książeczki;) Rozwiązywanie zagadek, łączenie szlaczków. Uwielbiałam to:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Za jakieś 2-3 lata taka książeczka ćwiczeń będzie idealna dla mojej córki

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie w sąsiedztwie jest 4latka, więc niedługo ta książeczka będzie dla niej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Swoich potomków jeszcze nie mam, ale polecę koleżance :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nie mam młodszego rodzeństwa i nie chcę mieć i rodzice mówią, że nie będę mieć, a moja Ciocia i Wujek nie mają jeszcze dzieci. Za to siostra Cioci ma dwoje dzieci: Julkę i Bartka, tylko oni są za mali na takie książki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Moja córka już idzie do 4 klasy ale pamiętam jak dostała pierwsze książki do szkoły ale była zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Moja córka jak była mala to często lubiala takie książeczki.

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękna, kolorowa książeczka i jak pomocna w nauce

  OdpowiedzUsuń
 11. Ładna szata graficzna! Zabawa i nauka w jednym. Powinno się spodobać mojej bratanicy.

  OdpowiedzUsuń
 12. Przypomniał mi się elementarz z mojego dzieciństwa. Był równie kolorowy co teraz. Wtedy jednak nie było wyboru. Teraz jest tego dużo.

  OdpowiedzUsuń
 13. Swietna, musimy zakupic :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Czekam aż chrześniak podrośnie by móc mu kupować takie książeczki :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Pamiętam, jak pisałam pierwsze litery :) A teraz to już całe książki wychodząc spod mojego pióra :P

  OdpowiedzUsuń

Etykiety

#zamkizdzieckiem AMEET Atrakcje województwa dolnośląskiego Atrakcje województwa pomorskiego Babaryba Beskidy Blue Ocean Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom Cieszyn Darłowo Dolnośląskie Dolny Śląsk Doświadczenia Drogeria Olmed Dźwirzyno Educarium Egmont Elbląg Energylandia Gdańsk Góry Góry Stołowe Góry Świętokrzyskie Greg Gry planszowe i inne HarperKids Hortulus Hotel Hotel Senator Hotel Zamek Ryn Jelenia Góra Kabum Karkonoski Park Narodowy Karpacz Kawa Kącik Malucha Klocki Kolejkowo Kolejkowo i miasto z Piernika Kolejkowo Wrocław Kołobrzeg konkursy Książka Książki Lego Łazienki Królewskie Magiczna symetria - Educarium Małopolska Mazowieckie Mazury Miasto z piernika Kolejkowo Wrocław miasto z piernika we Wrocławiu morze Muzeum Muzuem nad Bałtykiem nad morzem Nasza Księgarnia Nauka Nauka przez zabawę noclegi Nowy Wiśnicz Olmed apteka Opolskie Parki rozrywki Piatnik pod ziemią podkarpackie Podlasie Podróże Pojazdy Hydrauliczne Artyk pojazdy hydrauliczne KupZabawke polecane Polecane noclegi Polferries POLIN Pomorskie prezenty Programowanie Rebel Skalne Miasto Soke Srebrna Góra Strefa Dziecka Strefa Mamy Strefa Taty Śląsk śląskie Testowanie Trasy podziemne Tuban Tubi Jelly Wakacje z książką Wałbrzych Warmia Warmia Zamek w Lidzbarku Warmińskim Warszawa Wieliczka Wielkanoc Wielkopolska Wroc Wrocław Wydawnictwo Znak Zabawki Zachodniopomorskie Zamek Zamek Chojnik Zamek Kliczków Zamek w Rynie Zamek Wiśnicz zamki z dzieckiem Zdrowie zegarki zwiedzanie