czwartek, 7 lutego 2019

"Pate gra w piłkę" Wydawnictwa Widnokrąg

Pate gra w piłkę - Wydawnictwa Widnokrąg


Pate gra w piłkę. Recenzja na blogu atrakcyjne wakacje z dzieckiem. Wydawnictwo widnokrag


Część z Was na pewno zna już tego małego chłopca z książki "Pate pisze bloga"  ma mamy okazję dopiero poznać jego przygody i bardzo nam się podobają 😀.


Piłka nożna i dzieci 

"Pate gra w piłkę" to lektura, która na pewno zaciekawi chłopców - bo w końcu, który z nich nie lubi piłki nożnej 😀, ale myślę, że dziewczynki też chętnie ją przeczytają. Opowiada nam historię chłopca  który bardzo chciał dostać się do drużyny, która miała wziąć udział w turnieju. Niestety nie został wybrany przez trenera, który wybrał bliźniaków (a ich tata kupił stroje sportowe dla całej drużyny). Chłopiec jednak się nie poddał i postanowił, że stworzy swoją drużynę i zaprosi do niej najbardziej znanych piłkarzy świata. I tu powstało pytanie jak to zrobić??? 😀 Chłopiec wpadł na ciekawy pomysł (dowiecie się z książki), jednak do końca nie wyszło wszystko dobrze. Jako, że nikt nie odpowiadał na jego wiadomości sam stworzył drużynę a byli w niej naprawdę wyjątkowi gracze 😀. Czy Pate zdążył skompletować całą drużynę? Czy przystąpił do turnieju l? A może go wygrał? To wszystko pozostanie tajemnicą do czasu przeczytania książki 😀. 
Gwarantujemy Wam, że Wasze dzieciaki będą zadowolone z tej książki i chętnie i szybko całą przeczytają. Jest to połączenie zabawnej historii z bardzo dobrym przesłaniem 😀. Książka pokazuje dziecku, że mimo wszystkich przeciwności warto dążyć do spełniania swoich marzeń 😀. My i dzieci z niecierpliwością czekamy na dalsze losy chłopca 👍. 
Za egzemplarz recenzencki dziękujemy Wydawnictwu Widnokrąg 😀0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety

#zamkizdzieckiem AMEET Atrakcje województwa dolnośląskiego Atrakcje województwa pomorskiego Babaryba Beskidy Blue Ocean Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom Cieszyn Darłowo Dolnośląskie Dolny Śląsk Doświadczenia Drogeria Olmed Dźwirzyno Educarium Egmont Elbląg Energylandia Gdańsk Góry Góry Stołowe Góry Świętokrzyskie Greg Gry planszowe i inne HarperKids Hortulus Hotel Hotel Senator Hotel Zamek Ryn Jelenia Góra Kabum Karkonoski Park Narodowy Karpacz Kawa Kącik Malucha Klocki Kolejkowo Kolejkowo i miasto z Piernika Kolejkowo Wrocław Kołobrzeg konkursy Książka Książki Lego Łazienki Królewskie Magiczna symetria - Educarium Małopolska Mazowieckie Mazury Miasto z piernika Kolejkowo Wrocław miasto z piernika we Wrocławiu morze Muzeum Muzuem nad Bałtykiem nad morzem Nasza Księgarnia Nauka Nauka przez zabawę noclegi Nowy Wiśnicz Olmed apteka Opolskie Parki rozrywki Piatnik pod ziemią podkarpackie Podlasie Podróże Pojazdy Hydrauliczne Artyk pojazdy hydrauliczne KupZabawke polecane Polecane noclegi Polferries POLIN Pomorskie prezenty Programowanie Rebel Skalne Miasto Soke Srebrna Góra Strefa Dziecka Strefa Mamy Strefa Taty Śląsk śląskie Testowanie Trasy podziemne Tuban Tubi Jelly Wakacje z książką Wałbrzych Warmia Warmia Zamek w Lidzbarku Warmińskim Warszawa Wieliczka Wielkanoc Wielkopolska Wroc Wrocław Wydawnictwo Znak Zabawki Zachodniopomorskie Zamek Zamek Chojnik Zamek Kliczków Zamek w Rynie Zamek Wiśnicz zamki z dzieckiem Zdrowie zegarki zwiedzanie