czwartek, 7 lutego 2019

"Pate gra w piłkę" Wydawnictwa Widnokrąg

Pate gra w piłkę - Wydawnictwa Widnokrąg


Pate gra w piłkę. Recenzja na blogu atrakcyjne wakacje z dzieckiem. Wydawnictwo widnokrag


Część z Was na pewno zna już tego małego chłopca z książki "Pate pisze bloga"  ma mamy okazję dopiero poznać jego przygody i bardzo nam się podobają 😀.


Piłka nożna i dzieci 

"Pate gra w piłkę" to lektura, która na pewno zaciekawi chłopców - bo w końcu, który z nich nie lubi piłki nożnej 😀, ale myślę, że dziewczynki też chętnie ją przeczytają. Opowiada nam historię chłopca  który bardzo chciał dostać się do drużyny, która miała wziąć udział w turnieju. Niestety nie został wybrany przez trenera, który wybrał bliźniaków (a ich tata kupił stroje sportowe dla całej drużyny). Chłopiec jednak się nie poddał i postanowił, że stworzy swoją drużynę i zaprosi do niej najbardziej znanych piłkarzy świata. I tu powstało pytanie jak to zrobić??? 😀 Chłopiec wpadł na ciekawy pomysł (dowiecie się z książki), jednak do końca nie wyszło wszystko dobrze. Jako, że nikt nie odpowiadał na jego wiadomości sam stworzył drużynę a byli w niej naprawdę wyjątkowi gracze 😀. Czy Pate zdążył skompletować całą drużynę? Czy przystąpił do turnieju l? A może go wygrał? To wszystko pozostanie tajemnicą do czasu przeczytania książki 😀. 
Gwarantujemy Wam, że Wasze dzieciaki będą zadowolone z tej książki i chętnie i szybko całą przeczytają. Jest to połączenie zabawnej historii z bardzo dobrym przesłaniem 😀. Książka pokazuje dziecku, że mimo wszystkich przeciwności warto dążyć do spełniania swoich marzeń 😀. My i dzieci z niecierpliwością czekamy na dalsze losy chłopca 👍. 
Za egzemplarz recenzencki dziękujemy Wydawnictwu Widnokrąg 😀0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety