niedziela, 24 lutego 2019

Idealny zegarek dla dziecka

Zegarek dla dziecka 


W dzisiejszych bardzo cyfrowych czasach wielu z nas rodziców zastanawia się, czy dziecku potrzebny jest jeszcze zwykły, klasyczny zegarek, taki, na jaki każdy z nas z niecierpliwością czekał będąc dzieckiem 😀. My Wam oczywiście podpowiadamy, że warto aby nasze dzieci miały klasyczne zegarki. Część z Was na pewno powie, ale po co? Przecież są telefony, tablety, które mają także wbudowane zegarki i to takie elektroniczne, czyli łatwe do odczytania dla dzieci, my jednak w dalszym ciągu uważamy,  że dobre zegarki dla dziecka to podstawa 😀. 


Zegarek dla dziecka

Zegarek dla dziecka

Jak wybrać zegarek dla dziecka


Pierwsze pytanie jakie nam się nasuwa, to wybrać zegarek analogowy czy jednak elektroniczny? Decydując się na zakup zegarka musimy dobrać go idealnie do wieku dziecka i jego indywidualnych upodobań. My z góry założyliśmy  że wybieramy zegarek klasyczny 😀. Przy jego wyborze musimy się kierować wielkością tarczy i co naszym zdaniem bardzo ważne, aby cyfry na tarczy były arabskie (nie rzymskie bo to dodatkowe utrudnienie dla dziecka). Obecnie jest taki wybór na rynku zegarków, że dziecko może wybrać sobie również zegarek z jakimś ulubionym bohaterem, który będzie na tarczy 😀. Przy wyborze zegarka dla dzieci bardzo ważny jest wygląd, dziecko w zegarku nie potrzebuje wymyślnych funkcji, w zupełności wystarczy ładny kolor i tarcza aby zaimponować kolegom i koleżankom 😀. Ostatnią naszym zdaniem rzeczą na którą należy zwrócić uwagę przy wyborze czasomierza to bardzo dobrej jakości pasek, ważne aby był wykonany z wysokiej jakości tworzywa bądź materiału 👍. 
Idealny zegarek dla dziecka


My kierując się wszystkimi wytycznymi, jak wybrać dobry zegarek dla dziecka, zdecydowaliśmy się na klasyczny zegarek Lacoste dla córki. Natomiast dla syna wybraliśmy zegarek Timex - klasyka połączona z nowoczesnością 😀. 

Zegarek Lacoste - klasyczny model z bardzo czytelną tarczą i oczywiście cyframi rzymskim 😀. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że każde dziecko wybierze idealnie dla siebie. Model wyposażony jest w czerwony pasek, który wykonany jest z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Zapewnia on wygodne użytkowanie i co bardzo ważne u małych dam - jest on bardzo modny 😀. Zegarek posiada także bardzo odporne szkiełko, a jak wiemy u dzieci jest to bardzo ważne. 

Zegarek Timex - idealny zegarek dla każdego dziecka, z motywem znanego z bajki psa Snoopy 😀. Kiedy nasz syn zobaczył ten zegarek, natychmiast rozpoczął naukę obsługi zegarka 😀. Ma dużą, czytelną, srebrną tarczę, co pozwala na bardzo łatwe odczytywanie godzin przez dziecko. Bardzo wygodny, parciany pasek idealnie dopasowuje się do ręki, już od pierwszego założenia 👍. Pamiętajcie tylko o ściąganiu zegarka do kąpieli 😀. Zapewniam Was, że każde dziecko będzie bardzo zadowolone z takiego zegarka. 


Jakość


Zegarek idealnym pomysłem na prezent 


Zegarek to także idealny pomysł na prezent dla każdego dziecka. Kiedyś się je kupowało na komunię a dzisiaj można na inne okazję 😀. Najbliższa to dzień kobiet, gdzie zegarek dla córki byłby fenomenalnym pomysłem. Później mamy święta wielkanocne no i dzień dziecka 😀. Jak sami widzicie okazji jest bardzo dużo, tylko musicie wybrać idealne zegarki dla Waszych dzieci 😁. 

Po szeroki wybór zegarków, także dla dorosłych zapraszamy do sklepu zegarki.net 👍


8 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę, że zegarki ponownie wracają do łask! :)
  Z chęcią przejrzę ofertę strony.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super :) Szkoda, że moja mała jest za mała na zegarki :) Są na prawdę rozkoszne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz wśród dzieci jest chyba moda na noszenie takich zegarków.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sądzę, że to świetny prezent :) A przynajmniej dla był.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem zdecydowanie ZA klasycznymi zegarkami. Odczytanie godziny to jednak bardzo ważna umiejętność!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładny i świetny na prezent, przy okazji nauka godzin :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Warto, w dodatku to świetny pomysł na prezent!

  OdpowiedzUsuń

Etykiety