poniedziałek, 25 lutego 2019

"Megachłopiec i Wszechkarton"

Ktoś kto ma dzieci na pewno wie jaką potrafią mieć piękną wyobraźnię i niejednokrotnie nas zaskoczyć swoimi pomysłami 😀. Dzisiaj chcemy Wam przedstawić książeczkę, która właśnie o wyobraźni opowiada i jest to "Megachłopiec i Wszechkarton"


Poznajemy naszego głównego bohatera, który jest zwyczajnym chłopcem.  Wszystko się jednak zmienia kiedy pewnego dnia chłopiec znajduje, wydawało by się zwykłe kartonowe pudełko 😀. Chłopiec dzięki swojej wyobraźni został megachłopcem a jego zwykły karton wszechkartonem 😀. I tak wyruszyli w świat gdzie z chęcią poznawalismy ich przygody 😀. Raz karton był pociągiem, by za chwilę stać się łodzią, a innym razem wzbili się wspólnie w niebo 😀. Jakie jeszcze poznamy przygody - to wszystko zależy od wyobraźni naszego głównego bohatera, bo dzisiaj karton przydatny do podróży a jutro może przydać się już do czego innego.
Myślę, że książka spodoba się przede wszystkim chłopcom (być może z racji takiego a nie innego bohatera) ale i niejedna dziewczyna chętnie zapozna się z treścią, która jest uzupełniona rewelacyjnymi ilustracjami 👍. Bardzo łatwo się czyta dzięki dużej, czytelnej czciconce więc nawet dziecko rozpoczynające przygodę z czytaniem samo sobie poradzi. Nas urzekła ona też pytaniami na końcu co sprawia, że dziecko chcąc na nie odpowiedzieć musi bardzo uważnie czytać lub słychać 😀. Książka jest pięknie wydana co sprawia, że idealnie nadaje się na prezent 😀.

Książka do kupienia 👉 tutaj 👈13 komentarzy:

 1. Myślę, że chłopcy byliby z niej bardzo zadowoleni :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się tak wydaje :) Przepadają za przygodami.

   Usuń
 2. Bardzo piękna książeczka i ze ślicznymi obrazkami, a dzieci bardzo lubią takie książeczki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyobraźnia dzieci nie zna granic, dobrze że ją pobudzają np czytając takie książeczki

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobają mi się takie kolorowe warianty książek dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne są takie książki, które wnoszą coś więcej :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale nie wszyscy pamiętają, że dziecięcą wyobraźnię trzeba pielęgnować :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Sam tytuł i okładka to potrafiły mnie rozśmieszyć.

  OdpowiedzUsuń
 8. Książeczka na pewno rozbudza wyobraźnię i kreatywność.

  OdpowiedzUsuń
 9. Książka ma ciekawą oprawę graficzną. Dzieciom musi się podobać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawa grafika, poszukamy tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Niezłą wyobraźnie miał pisarz, ważne by dzieciom się podobało :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Książki to dla mnie zawsze wspaniałe prezenty. Uwielbiam je dostawać, gdy dostaje je moje dziecko a także sama je lubię komuś sprezentować.
  Twoja propozycja książkowa bardzo mi się podoba. To prawda, że dzieci z kartonów czarują rozne rzeczy. Wyobraźnia nakręcona na full. I to jest kwitesencja dzieciństwa ☺️

  OdpowiedzUsuń

Etykiety