Konkurs z Canpol babies - do wygrania rewelacyjna mata

Konkurs z Canpol Babies
Do wygrania rewelacyjna mata za zdjęcia firmy CanpolZadanie konkursowe:


Opisz lub pokaż na zdjęciu ulubionego pluszaka Twojego malucha z którym spędzał by czas na macie 😁


Odpowiedzi można umieszczać pod postem konkursowym na blogu bądź na fb Atrakcyjne wakacje 😁


Miło będzie jeśli polubisz nasz profil na Facebooku Atrakcyjne wakacje i udostępnisz post konkursowy zaprosisz do zabawy trzy osoby (zwiększa to szanse na wygraną 😀) 


Czas trwania konkursu:Od dnia 17.02.2019 do dnia 20.03.2019 do godziny 24.00

Ogłoszenie wyników:

Dnia 22.03.2019

Organizator konkursu:

Sponsor:

Canpol

Zwycięzca konkursu zostaną opublikowani na blogu pod postem konkursowym. Laureat konkursu w ciągu dwóch dni powinien wysłać dane do wysyłki nagrody na adres mkonecz@gmail.com
Nagrody wysyła sponsor konkursu firma Canpol

Zapraszamy do zabawy 😁

#rozdanie #nagrody #konkurs 

Komentarze

 1. Trudno mówić o konkretnych zabawkach przy niemowlaku, dla którego najważniejsza jest mama, a zaraz potem jedzenie i spanie. Kiedy ma się podstawowe funkcje życiowe do ogarnięcia, to nie w głowie zabawa. Paradoksalnie, właśnie wtedy dziecko często jest zasypywane zabawkami i gadżetami od znajomych i rodziny-tak było w naszym przypadku. Jednak ulubiona zabawka mojego syna jest kocyk z którym nie rozstaje się od samego początku A ma 3 miesiące. Upatrzyl go sobie sposrod wszyskich tych zabawek. Nasz kocyk jest o tyle wygodną zabawką, że łatwo go uprać a ma to duże znaczenie dla mnie. Zwłaszcza jeśli dziecko codziennie z niego korzysta. Kocyki-przytulanki sprawdzają się w wielu przypadkach, nawet kiedy pociecha wybiera się na leżakowanie do przedszkola.  Koc może być też zabawką, która nie służy wyłącznie do usypiania i otulania. Na kocyku można jeździć, kiedy mama ciągnie za dwa boki. Można się pod nim schować, zbudować z niego namiot. Kocyk jest jedną z moich ulubionych zabawek. I chociaż nie znajdę go na dziale z zabawkami w sklepie dziecięcym, to i tak wiem, że jest niezbędnym elementem wyposażenia regału z zabawkami małego dziecka A i również maty edukacyjnej w której nie powinno to zabraknąć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepszy przyjaciel mojej córy to Przytulak. To Miś, który ma główkę, a ciałko stanowi kawałek szmatki. Ma go od urodzenia i jest już nieźle zmasakrowany: jednak nie odstępują się na krok. Przy nim czuje się bezpiecznie i błogo, niczym w krainie czarów. Podejrzewam, że przejdą razem przez całe życie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ulubiony miś mojej córeczki to różowy słonik z pozytywką. Córka dostało go od cioci zaraz po urodzeniu. Miś nam wszędzie towarzyszy. Pozytywka ma magiczną moc :) ponieważ maleństwo przy niej samo zasypia. Słonik będzie niezbędny do wspólnej zabawy na macie i będzie chętnie umilać córeczce czas.

  Link do zdjęcia misia:
  https://www.fotosik.pl/zdjecie/9a060422062eb345

  pozdrawiam
  Ewelina Skierkowska

  OdpowiedzUsuń
 4. Mata fantastyczna <# Gramy <3 Zgłoszenie dodane na FB <3 Już teraz życzę powodzenia przy wynikach <3

  OdpowiedzUsuń
 5. My czekamy na naszego Maluszka, który ma pojawić się na świecie w lipcu. Mimo, że jest jeszcze w brzuszku to ma już swoją przytulankę - pozytywkę, której codziennie słuchamy. Kiedy czuję, że jest spokojny - włączam pozytywkę i po chwili czuję jak tańczy w brzuszku, więc pewnie podobają mu się te dźwięki :)
  Jest jeszcze kot Herubinek - ręcznie robiona przytulanka, którą wielką miłością kochał nasz starszy syn. Bardzo ją lubił, ale ponieważ uznał że jest już za duży na przytulanki więc kota podaruje młodszemu rodzeństwu :)
  Liczę, że Maluszek otoczony ulubionymi misiami w towarzystwie starszego brata będzie doskonale bawił się na macie.

  Link do zdjęcia przytulanek:
  https://images91.fotosik.pl/132/26fa8eb8ea8121fcmed.jpg

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja Mańka uwielbia Osiołka Kłapouszka z Kubusia Puchatka. Śpi z nim, bawi się nim cały dzień, razem śpiewamy: Kłap, Kłap, Kłap Jestem Kłapouszek Kłap, Kłap, Kłap, Usiądę na Melci brzuszek :)

  OdpowiedzUsuń
 7. A oto ulubiona myszka naszej królewny!
  https://www.fotosik.pl/zdjecie/84c1d13f27449c8b

  OdpowiedzUsuń
 8. Hania nie ma ulubionego pluszaka,bo ma trzy miesiące ale jej ulubioną przyjaciółką z którą się nie rozstaje jest pieluszka :)
  https://m.fotosik.pl/zdjecie/2463575e4a25421c

  OdpowiedzUsuń
 9. https://photos.app.goo.gl/mkTspnFa8Vj4g6yK9


  Jak wiadomo zabawki często nudzą się dla dzieci i często zmienia swoja ulubioną nabawke. Jednak najbardziej wytrwałe są te dwie grzechotki

  https://photos.app.goo.gl/rYhhcwxiNZKPiEud7

  OdpowiedzUsuń
 10. Nasza niezwyciężona Ekipa :)

  https://www.fotosik.pl/zdjecie/b17500b9c1712e52

  Małgosia

  OdpowiedzUsuń
 11. Ulubionym pluszakiem mojego synka jest miś miły w dotyku z twardym noskiem i oczami, jest w kolorze szarym bardzo jest przywiązany do niego być może dlatego że to był mój miś i jest przesiakniety moim zapachem

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Czytamy dzieciom z Wydawnictwem Media Rodzina

Biuro Detektywistyczne - książki dla dzieci

Cortex2 dla dzieci

Łączna liczba wyświetleń