środa, 4 marca 2020

Książeczki z bohaterami z bajek - Media Service Zawada

Książeczki z bohaterami z bajek - Wydawnictwo Media Service Zawada

Nowości 2020 i blog atrakcyjne wakacje z dzieckiem

Wydawnictwo Media Service Zawada znacie z naszego bloga na pewno już bardzo dobrze. Kilka razy pokazywaliśmy Wam gazetki z tego Wydawnictwa, a dzisiaj będzie trochę książeczek, których bohaterami są postacie z bajek. 

Świnka Peppa dla najmłodszych - Media Service ZawadaDla najmłodszych mamy przygotowane dwie pozycję, gdzie główną bohaterką jest ulubiona świnka Peppa. W pierwszej książeczce "Niezwykły lot z panią królik" spotykamy świnkę, która wybrała się na piknik, gdzie można było obejrzeć pojazdy ratunkowe 🙂. Wśród nich był także helikopter pani królik, która zaproponowała im przejażdżkę 🙂. Podczas lotu pani królik otrzymała wezwanie na akcje ratunkową, kogo musiała ratować tego Wam nie zdradzimy 🙂. Drugą książeczką jest "Co kocha Peppa?"opowiada o Peppie, u której w przedszkolu pani ogłosiła dzień przygotowywania laurek, dla tych których kochamy. Wszyscy robili laurki dla różnych osób, a dla kogo dowiecie się podczas czytania. Są także przygotowane specjalne zadania podczas czytania i dzięki temu dzieci uważniej czytają 🙂.

Rycerka Bella, Shimmer i Shine, 44 catsTe 3 książeczki to zabawne historie, które Wasze dzieci znają na pewno z telewizji, część znajdziemy na kanale Nickelodeon, a część na TVP Abc. Są to dokładnie te same opowieści z tym, że tu dzieci muszą same czytać. Wszystko jest uzupełnione pięknymi ilustracjami, które sprawiają, że dziecku czyta się jeszcze lepiej 🙂.


L.O.L Suprise - Media Service ZawadaKolejne książeczki przeznaczone są dla małych fanek L.O.L. Suprise. "W pełnym blasku" i "Zabawy z naklejkami" to dwie książko - gazetki, które są przepełnione zadaniami. Musimy tam wykonać szereg zadań, przeprowadzić przez labirynty, stworzyć portrety, uzupełnić naklejkami w odpowiednie miejsca. Rozwijają kreatywność i wyobraźnię dziecka, a przy tym zapewniają świetną zabawę 👍.


Wszystkie wymienione przez nas wyżej pozycję możecie zakupić w sklepie Książeczki bajeczki 👍Za możliwość opisania dziękujemy Wydawnictwu Media Service Zawada

11 komentarzy:

 1. Z tego zestawienia znam tylko Peppę, bardzo fajna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tego zestawienia znam tylko Peppę, bardzo fajna jest ta bohaterka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lolsy lubię tylko oglądać, jak ktoś je rozpakowuje, sama ani ich nie zbieram, ani nie czytam gazetek ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki ogromny wybór. Każdy znajdzie coś dla swojego dziecka, niezależnie od wieku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Peppę bym natychmiast przygarnęła, bo moje dziecko uwielbia takie książeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przegląd na prawdę fajnych, kolorowych pozycji dla
  najmłodszych .

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzieci bardzo lubią, kiedy mogą spotkać się z ulubionymi bohaterami z filmów także w czasopismach, a ile radości przy kolekcjonowaniu kolejnych wydań. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. U nas ostatnio hitem są 44 koty :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzięki bratanicy znam Peppę i jej gamoniowatego tatę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Takie książeczki to bardzo fajna sprawa. Dzieci je uwielbiają. Pięknie wydane i kolorowe.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawe pozycja dla milosnikow bajkowych bohaterow

  OdpowiedzUsuń

Etykiety