wtorek, 24 marca 2020

Prezent na ślub - MyGiftDna

Prezent na ślub - MyGiftDna

  

Choć w obecnej sytuacji wesela, a nawet śluby cywilne są coraz częściej odwoływane, to mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uporamy się z tym wirusem i po mału wszystko wróci do normalności 👍. Jeśli ktoś z Waszej rodziny lub ze znajomych planuje ślub warto rozejrzeć się za prezentem już wcześniej 🙂. Oczywiście wiadomo, że większość daje kopertę, ale oprócz tego warto dodać jeszcze coś od siebie, nie musi to być nic dużego. Fajnym pomysłem będą prezenty personalizowane, które dzisiaj chcemy Wam pokazać. W ich tworzeniu specjalizuje się sklep internetowy MyGiftDna, gdzie znajdziecie także specjalny dział z prezentami na ślub 👍.

Fingerprints - zestaw grawerowana karafka i dwa kieliszki do wina

Pierwszym naszym pomysłem jest zestaw, w skład którego wchodzi karafka i dwa kieliszki do wina. Będzie to wspaniała pamiątka ze ślubu ponieważ można tu wygrawerować zarówno imiona pary młodej, jak i datę ślubu. Wszystko dodatkowo udekorowane grafiką w kształcie odciśniętych linii papilarnych 🙂. Pojemność karafki to 1000 mililitrów, natomiast kieliszki mają 275 mililitrów. Całość jest bardzo elegancka i będzie wspaniałą dekoracją domu nowego małżeństwa. Co bardzo ważne, grawer umieszczony na tych przedmiotach jest bardzo trwały, więc zestaw będziemy mógł być używany także na kolejne rocznice ślubu 😁.Wałek do ciasta


Drugim, takim bardziej humorystycznym dodatkiem do ślubnych prezentów może być wałek do ciasta 🙂. My akurat zdecydowaliśmy się na taki z motywami australijskimi i w wersji mini 😁. Będzie to idealny prezent dla wszystkich którzy w jakiś sposób związani są z Australią i bardzo ucieszą się z takiego prezentu. Wałek wykonany jest z drewna bukowego, co zapewnia mu trwałość. A my Was zapewniamy, że ciasteczka zrobione tym wałkiem są przepyszne i mają piękne wzorki i kangury i misia koalę 🙂. Z takim wałkiem wspólne gotowanie będzie jeszcze milsze 👍.Torba skarbów


Żeby wszystko było oryginalnie i ekologicznie, to prezenty można schować do bawełnianej torby skarbów -oczywiście wszystko z odpowiednim nadrukiem 🙂. Myślę, że pomysł jest wyjątkowy, a tylko od nas zależy, co będzie skarbem w takiej torbie. Jakość nadruku jest bardzo wysoka, więc o trwałość możemy być spokojni.
Także w obecnej t pozostaje nam tylko czekać, aż się sytuacja unormuje, będzie bezpiecznie i będziemy wracać do naszego codziennego życia. A na razie postarajmy się pozostać w domu, a jeśli potrzebujecie prezentu na jakąkolwiek okazję, zajrzyjcie na stronę sklepu MyGiftDna - tu zrobicie zakupy bez wychodzenia z domu.


1 komentarz:

Etykiety