wtorek, 10 marca 2020

To Zwierzaki - Zielona Sowa

To Zwierzaki - Zielona Sowa

To Zwierzaki Zielona Sowa recenzja

Nasze dzieci bardzo lubią różne książeczki i nasz najmłodszy syn także poszedł tą drogą i uwielbia wszystkie bogato ilustrowane książki. Tym razem bardzo mu się spodobała seria Wydawnictwa Zielona Sowa - To Zwierzaki 🙂. W skład tej serii na razie wchodzą trzy książeczki, które opowiadają i pokazują losy jakiegoś zwierzątka 🙂. Znajdziemy następujące opowieści:
Atrakcyjne wakacje z dzieckiem


Czyli będzie o takich bardziej egzotycznych zwierzętach, których dzieci na co dzień nie spotykają. Jedyną szansą aby je zobaczyć jest zoo, telewizja i właśnie książki. My z tego zestawu zdecydowanie najbardziej lubimy książki 🙂. Na kolejnych stronach każdej książeczki poznamy historię każdego zwierzątka. Czy ośmiornica znajdzie swoją zgubę? Czy leniwiec może bawić się w berka? I gdzie schowa się panda? Właśnie tego wszystkiego dowiemy się czytając z naszymi maluchami książeczki z tej serii. Są one pięknie ilustrowane, bardzo kolorowe, a przy okazji dzieci poznają bardzo różne zwierzątka. Oprócz tytułowych bohaterów będzie jeszcze wieloryb 🐋, tukan, krab 🦀, czy jaszczurka 🦎. 

Recenzja książki Zielona Sowa


Pięknie wykonana seria, bardzo bogato ilustrowana, wydana na twardym kartonie z zachowaniem bezpieczeństwa - zaokrąglone krawędzie w książce. Dzięki temu dzieci mogą samodzielnie oglądać książeczki, a razem z rodzicami lub starszym rodzeństwem czytać je 🙂.Za możliwość opisania dziękujemy Wydawnictwu Zielona Sowa 👍10 komentarzy:

 1. Ciekawe i ładnie ilustrowane książeczki :) Szkoda mi tego leniwca, może jednak znajdzie odpowiedniego towarzysza zabaw ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Urocze książeczki, zwłaszcza leniwiec skradł moje serce :) Nie mogę oderwać oczu od tych kolorowych ilustracji!

  OdpowiedzUsuń
 3. W prostocie siła, zwłaszcza dla początkującego czytelnika, jak widać świetna jakość wydania ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja jestem mamą trzylatka, który uwielbia książeczki. Ma na swojej półce sporą kolekcję i codziennie czytamy przed snem. Sam też często przegląda ilustracje. Serii To Zwierzaki jeszcze nie mamy, ale z pewnością spodobałaby się mojemu synkowi. Lubi zwierzęta i często sięga po takie książeczki. Kolorowe ilustracje również przykuwają uwagę :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna seria dla dzieci i taka chyba wytrzymała na częste przeglądanie :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. uwielbiam takie serie książeczek - chętnie bym je widziała w naszej biblioteczce

  OdpowiedzUsuń
 7. Słodkie sa takie książeczki. Moim dzieciom jak były młodsze lubiłam kupować takie z twardymi stronami i w małym formacie - idealne dla maluchów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ładne wydania dla najmłodszych.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzięki za inspiracje. Już wiem komu kupię na prezent :?

  OdpowiedzUsuń
 10. Wędrówki po kuchni16 marca 2020 01:10

  Fajne książeczki i jakie przesłodkie zwierzaki. Moje serce skradła ośmiornica

  OdpowiedzUsuń

Etykiety