niedziela, 19 maja 2019

Wallie Studio Dekoracji

Wallie Studio DekoracjiWallie studio dekoracji


Kochani moi Czytelnicy, nie od dziś wiadomo, że gdy przychodzi pora wiosenna zaczynamy myśleć o małych zmianach w swoim mieszkaniu, na przykład w pokoju. Wraz z nadejściem wiosny do głowy przychodzą nowe pomysły, po prostu potrzebujemy zmian w swoim otoczeniu, nie od razu musi być to jakaś ogromna rewolucja, czasami, żeby poczuć się lepiej wystarczy zrobić sobie jakiś mały prezent 😁. 


Jak udekorować pokój dziecka 
Dziś chcę żebyście poznali sklep WallieStudio Dekoracji, w którym właśnie jest ogromny wybór takich małych a jakże wielkich niespodzianek 👍. Którymi są plakaty, plakaty te są wyjątkowe, bo są bardzo ładnie wykonane, po prostu są dobrej jakości, ale wybór to nie lada problem, są tak piękne, można by powiedzieć słodkie, każdy znajdzie coś dla siebie 😀. My zdecydowaliśmy upiększyć pokój naszej córci, i wspólnie wybraliśmy trzy duże plakaty z pieskiem, oprawiliśmy w ramkę i powstały takie o to właśnie cudowne obrazy 👍. 


Plakaty sposobem na piękną ścianę 
W Wallie Studio Dekoracji znajdziecie wiele plakatów o różnej tematyce, z żołnierzykami, z pieskiem, z samolotem, z balonem, konikiem i wiele wiele innych prześlicznych plakatów. Można wybrać bardzo żywe kolory na którym jest smok albo bardziej delikatne, jasne, pastelowe z konikiem, co się komu podoba 👍. 
Wallie Studio Dekoracji - idealnie ozdobi każdy pokój My w swoich się zakochaliśmy, są cudowne, każdy kto na nie spojrzy to się uśmiecha, komplementuje i pyta skąd są 😁. Niedługo Dzień Mamy a potem Dzień Dziecka, może warto zaskoczyć najbliższych takim wyjątkowym prezentem, zawsze to będzie coś innego niż zwykle, a zarazem jest to bardzo praktyczny prezent, nie znudzi się i posłuży na bardzo długo, i będzie pamiątką, pomyślcie o tym, jeżeli zdecydujecie się na taki cudowny plakat lub takich kilka to zapraszam odwiedźcie stronę sklepu Wallie Studio Dekoracji, gwarantuję, że będziecie mile zaskoczeni 😁. Plakaty tej firmy to bardzo modna nowość. Będzie u Was na czasie i do tego ładnie 😁. 9 komentarzy:

 1. Psie plakaty wyglądają fantastycznie, super ozdoba pokoju

  OdpowiedzUsuń
 2. Te pieski są takie urocze, że aż mam ochotę je zagłaskać ;) Śliczne dekoracje - potrafią wspaniale ożywić ściany w dziecięcym pokoju :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ooooo jakie słodziaki!!!! Uwielbiam takie dekoracje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wlasnie jestem na etapie że zmieniam pokój z niemowlęcego na przedszkolny. Sciany puste, to jest dobra opcja :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej, te dekoracje wyglądają fantastycznie! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi się podobają takie dodatki i dekoracje do pokoju :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fantastyczne i urocze dekoracje i chyba wiem, komu by się spodobały :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Te psiaki na plakatach wyglądają przeslodko 😁

  OdpowiedzUsuń
 9. Pieski w ubraniach, a to dobre :) StrefaNaturypro

  OdpowiedzUsuń

Etykiety