czwartek, 23 maja 2019

Emilka i gwiazdka z nieba - Lemoniada

Emilka i gwiazdka z nieba - Wydawnictwa Lemoniada 


Najlepsze recenzję książek dla dzieci


Dzisiaj chcieliśmy Wam przedstawić bardzo interesującą nowość od Wydawnictwa Lemoniada i będzie to "Emilka i gwiazdka z nieba" 😁.

Tytuł wskazuje nam, że główną bohaterką będzie dziewczynka o imieniu Emilka, jest to mała dziewczynka, która prowadzi bardzo interesującą rozmowę z mamą. Wszystko zaczęło się kiedy dziewczynka stanęła na balkonie i krzyknęła, że widzi gwiazdę 😁, która okazała się nie być gwiazdą 👍. Od tego właśnie zaczęła się rozmowa dziewczynki z mamą na temat nieba, w trakcie której możemy się dowiedzieć wiele ciekawych informacji na temat nieba, planet  czy gwiazd 👍.Emilka i gwiazdka z nieba -  recenzja

Cała historia jest prowadzona w formie dialogu co zdecydowanie ożywia książkę i nasze dzieci uwielbiają tak pisane książki. Choć książka jest przeznaczona dla dzieci od 3 do 6 lat, to gwarantujemy Wam, że starsze dzieci też nią się zainteresują. Bardzo ciekawym rozwiązaniem w książce jest dodanie zadań do samodzielnego wykonania. Znakomicie rozwija to wyobraźnię i kreatywność dziecka, co na pewno pozytywnie wpłynie na rozwój naszych maluchów 😁. Znajdziemy też podstawowe informacje na temat planet - układ słoneczny 👍. Poza znakomitą treścią i rozwiązaniami kreatywnymi dla dziecka, warta uwagi jest również szata graficzna za którą odpowiadała Marta Grabowska. Zdaniem naszym i naszych dzieci ilustracje są rewelacyjne 👍😁.
Za egzemplarz recenzencki dziękujemy Wydawnictwu Lemoniada 👍

8 komentarzy:

 1. Gwiazdy, planety i generalnie kosmos to u nas ostatnio bardzo chwytliwe tematy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładnie wydana książka. Mojego chrześniaka średnio interesuje na razie kosmos, gwiazdy i te sprawy, ale jeśli przyjdzie na to czas to ta książka będzie idealna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się, że książka jest ładnie wydana :) I na pewno spodoba się dzieciom. U mnie w rodzinie przeważają bardziej przyziemne historie :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla dzieci cudo! Szkoda, że moje już wyrosły i teraz to one mi polecają lektury ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Już sama okładka mi się spodobała. :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Coś dla małych miłośników nieba :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super, można zaciekawić malucha. Lubię takie edykacyjne książeczki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajna forma nauki dziecka o gwiazdach, podoba mi się ta książeczka ;_)

  OdpowiedzUsuń

Etykiety