Emilka i gwiazdka z nieba - Lemoniada

Emilka i gwiazdka z nieba - Wydawnictwa Lemoniada 


Najlepsze recenzję książek dla dzieci


Dzisiaj chcieliśmy Wam przedstawić bardzo interesującą nowość od Wydawnictwa Lemoniada i będzie to "Emilka i gwiazdka z nieba" 😁.

Tytuł wskazuje nam, że główną bohaterką będzie dziewczynka o imieniu Emilka, jest to mała dziewczynka, która prowadzi bardzo interesującą rozmowę z mamą. Wszystko zaczęło się kiedy dziewczynka stanęła na balkonie i krzyknęła, że widzi gwiazdę 😁, która okazała się nie być gwiazdą 👍. Od tego właśnie zaczęła się rozmowa dziewczynki z mamą na temat nieba, w trakcie której możemy się dowiedzieć wiele ciekawych informacji na temat nieba, planet  czy gwiazd 👍.Emilka i gwiazdka z nieba -  recenzja

Cała historia jest prowadzona w formie dialogu co zdecydowanie ożywia książkę i nasze dzieci uwielbiają tak pisane książki. Choć książka jest przeznaczona dla dzieci od 3 do 6 lat, to gwarantujemy Wam, że starsze dzieci też nią się zainteresują. Bardzo ciekawym rozwiązaniem w książce jest dodanie zadań do samodzielnego wykonania. Znakomicie rozwija to wyobraźnię i kreatywność dziecka, co na pewno pozytywnie wpłynie na rozwój naszych maluchów 😁. Znajdziemy też podstawowe informacje na temat planet - układ słoneczny 👍. Poza znakomitą treścią i rozwiązaniami kreatywnymi dla dziecka, warta uwagi jest również szata graficzna za którą odpowiadała Marta Grabowska. Zdaniem naszym i naszych dzieci ilustracje są rewelacyjne 👍😁.
Za egzemplarz recenzencki dziękujemy Wydawnictwu Lemoniada 👍

Komentarze

  1. Gwiazdy, planety i generalnie kosmos to u nas ostatnio bardzo chwytliwe tematy :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Czytamy dzieciom z Wydawnictwem Media Rodzina

Biuro Detektywistyczne - książki dla dzieci

Cortex2 dla dzieci

Łączna liczba wyświetleń