Konkurs z pufy.pl

Konkurs z pufy.pl


😁😁Dzisiaj rozpoczynamy kolejny wspaniały konkurs na naszym blogu 😁😁. 
Zadanie konkursowe jest bardzo proste 😀

Napisz w komentarzu

Kto będzie spędzał najwięcej czasu na pufie? 😁
Regulamin konkursu


 1. Konkurs trwa od 14.05.2019 - 28.05.2019 włącznie.
 2. Konkurs organizowany jest na blogu oraz na fanpagu  Atrakcyjne wakacje z dzieckiem 
 3. Nagrodą w konkursie jest pufa ze zdjecia 😀
 4. Sponsorem nagród jest sklep Pufy.pl
 5. Nagrodę wysyła Sponsor konkursu 
 6. Wyniki konkursu pojawią się na stronie Atrakcyjne wakacje z dzieckiem do 30.05.2019 roku.
 7. Warunkiem koniecznym do udziału w konkursie jest polubienie strony sponsora i udostępnienie postu konkursowego. 
 8. Miło będzie jeśli polubisz stronę organizatora konkursu atrakcyjne wakacje z dzieckiem i zaprosisz do zabawy 5 osób - zwiększa to szanse na wygraną 😁. 
 9. Odpowiedzi umieszczamy w komentarzach pod tym postem bądź pod postem na Facebooku.
 10. Zwycięzcę wybiera organizator konkursu. 

😀😀 Powodzenia 😀😀

Komentarze

 1. Najwięcej czasu poza synkiem na tym pufie spędzi kot �� dlatego też na siedzisku musi być ułożony kocyk.
  Miłego dnia.
  Leacathy5@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Pufa nie w naszym stylu, ale powodzenia dla uczestników!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście najwięcej czasu spędzę ja z synkiem. Będziemy się na tej pufie karmić i przytulać :D i jeszcze sprawdzi się przy łóżeczku podczas śpiewania kołysanek do snu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę że najwiecej czasu na tej pufie spędzi moja 11letnia córka z ciekawą książką w ręku, a wieczorami pufę pożyczę ja i wygodnie relaksując się bedę oglądać fv;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Najwięcej czasu będę spędzać tam ja :D to będzie moja ukochana pufa :D będę sobie w niej grała na konsoli :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Najwięcej czasu będzie na niej spędzał mój 2,5 letni syn. Uczy się samodzielnego zasypiania i pokłada się w różnych miejscach, kiedy jest zmęczony. Taka pufa byłaby idealna do wylegiwania się dla mojego dziecka. Miałby swoje własne, ulubione miejsce do wypoczywania.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oczywiście że moja ukochana babcia ktora ma problemy z kręgosłupem

  OdpowiedzUsuń
 8. Najwięcej czasu na fotelu zapewne spędzę ja :D CO ja poradzę, że uwielbiam takie pufy :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Najwięcej czasu na takiej zajefajnej pufie na pewno spędzę oczywiście że JA :D, ... bo mi się to po prostu należy!!!! :D :D :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Najwięcej czasu na pufie spędzę ja! Po położeniu córeczki spać usadowię się na pufie i oddam się relaksowi z książką i kieliszkiem wina w ręku ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Najwięcej czasu córeczka i synek

  OdpowiedzUsuń
 12. Powiedziałabym, że mój kot, ale w domu oprócz niego mam jeszcze większego leniwca jakim jest mój narzeczony. Patrząc na pufę już widzę go jak po dniu pracy, zasiada na ten fotel jak na wielki tron, odpala playstation i odłącza się na kilka chwil od rzeczywistości :).

  OdpowiedzUsuń
 13. Oczywiście ja z kotem na kolanach.

  OdpowiedzUsuń
 14. Jest przepiękna moim marzeniem jest ja mieć aby na zmianę po ciężkim dniu relaksowac się na zmianę jak się zwolni miejsce na niej z moja ukochana córeczka ale bym była szczęśliwa gdyby była u nas w domu

  OdpowiedzUsuń
 15. OTO ONA! Pufa marzeń nie tylko moich, ale również moich nowych współlokatorów. Będzie ona stanowić idealne uzupełnienie dla studenckiego lokum w duńskim mieszkaniu, a jeśli jest tak samo wygodna, jak wygląda, to stanie się głównym obiektem bitew o najlepsze miejsce w salonie, co udokumentujemy na naszych Instagramach!

  OdpowiedzUsuń
 16. OTO ONA! Pufa marzeń nie tylko moich, ale również moich nowych współlokatorów. Będzie ona stanowić idealne uzupełnienie dla studenckiego lokum w duńskim mieszkaniu, a jeśli jest tak samo wygodna, jak wygląda, to stanie się głównym obiektem bitew o najlepsze miejsce w salonie, co udokumentujemy na naszych Instagramach!

  OdpowiedzUsuń
 17. Najwięcej czasu na pufie z pewnością spędzi mój chłopak. W swoim pokoju posiadam jedynie łóżko i mało komfortowy, przy dłuższym siedzeniu taboret pod toaletką. Zwykle gdy spędzamy czas u mnie ciągle słyszę narzekanie z jego strony. A to bolą go plecy od leżenia, a to spać mu się chce, gdy leży. Pufa byłaby idealną alternatywą, na której mógłby spędzać czas podczas grania w gry, oglądania filmów czy czekania na mnie, aż skończę się szykować. Byłby wniebowzięty.

  OdpowiedzUsuń
 18. Ponieważ w przypadku gości narożnik jest przez nich oblegany, to dotychczas mi zostawała podłoga. Pufa byłaby więc idealnym siedziskiem dla mnie - mogłabym się poczuć jak królowa we własnym mieszkaniu ;-)

  OdpowiedzUsuń
 19. Najwięcej czasu na pufie będę spędzała ja, bo często sama
  przebywam, smutno mi i byle jak

  Lecz kolor zielony, wygoda i design pufy sprawi, że nawet
  w najgorszych momentach - mój humor
  się zawsze poprawi!

  OdpowiedzUsuń
 20. Taka pufa jest wprost doskonała by moje córeczki po dniu aktywnym odpoczywały i tym samym mi i żonce troszkę luzu dały :) Już mam miejsce w ich pokoju na tą pufę uszykowane i mam nadzieję wielką że się tak stanie bo pokój maja w kolorze zielonym jak to cudeńko wspaniale zrobione . Kolor zielony wręcz kochamy więc córeczką ta pufa była by prezentem doskonałym !!!!!!!!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 21. pufa jest piękna i z pewnością wygodna. Myślę że będzie ona pasowała do mojego salonu, dla mojego brata, który jest gruby i ciągle leży na kanapie. Taka pufa to wybawienie dla kanapy i radość dla mojego brata, ponieważ już nikt nie przeszkodzi mu w spaniu i leżeniu na tak pięknej pufie!.

  OdpowiedzUsuń
 22. ja ja i tylko ja !!! wreszcie miejsce dla mnie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Czytamy dzieciom z Wydawnictwem Media Rodzina

Biuro Detektywistyczne - książki dla dzieci

Cortex2 dla dzieci

Łączna liczba wyświetleń