poniedziałek, 20 maja 2019

TADAM klej do butów sportowych

TADAM klej do butów sportowych
Dziś Kochani o kleju TADAM do butów sportowych, który jest zwłaszcza przydatny gdy mamy małe dzieci 😁. Nasze pociechy uwielbiają buty sportowe, między innymi trampki, bo są po prostu wygodne 😀. Kupujemy ich całe mnóstwo, bo nie dość, że dzieciaczki z nich szybko wyrastają to non stop są rozklejone, a to zazwyczaj za sprawą spacerów w przedszkolu, kiedy dzieci idą na spacer w grupie jedno drugiemu depcze po butach i w ten o to właśnie sposób tak się dzieje, ciągle rozklejone buciki 😒. Poza tym dzieci są pełne energii, mogłyby biegać cały dzień na dworze i wymyślać to nowe pomysły na zabawę i wtedy również ich buciki szybko się niszczą, zazwyczaj rozklejają, maluchy przecież uwielbiają kałuże z wodą po deszczu 👍. I tu z pomocą przychodzi nam właśnie klej TADAM, my już go przetestowaliśmy na niejednej parze bucików naszych dzieci, i musimy przyznać, że jest naprawdę super, kilka minut i buty gotowe do dalszego użytku 😀. Najlepszy klej do obuwia - TADAMKlej ten jest w wygodnej 9 gramowej tubce, plastikowej, bardzo praktycznej. TADAM jest bardzo wydajny, także sklei buty całej rodziny jeżeli będzie taka potrzeba 😀. Na opakowaniu kleju TADAM przeczytamy "tajna broń szewca", powiem Wam, że coś w tym jest, mając w domu taki klej będziemy sami sobie szewcem, bez wydawania zbędnych pieniędzy na dojazd do szewca i naprawę obuwia w cenie jednej tubki kleju TADAM, który wystarczy na o wiele więcej par butów niż jedna 😀. 
Podsumowując, mamy już na dworze coraz to ładniejszą pogodę, sezon na obuwie sportowe już się zaczął, a wraz z nim te wszystkie przykre niespodzianki związane z rozklejaniem butów 🙄. Myślę, że warto już zaopatrzyć się w klej TADAM do butów sportowych, żeby jak najszybciej poradzić sobie z rozklejonymi bucikami naszych maluchów ale nie tylko, pewnie także często ze swoimi i uniknąć wizyty u szewca bądź zakupu kolejnej pary butów, co wiąże się zawsze z większym wydatkiem.8 komentarzy:

 1. Trafiłam na ten post w idealnym momencie, bo akurat wczoraj zorientowałam się, że rozklejają mi się buty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobry klej do obuwia zawsze się przyda. Czuję, że będę miała okazję wkrótce go wypróbować przez tą okropną pogodę

  OdpowiedzUsuń
 3. Moi chłopcy buty eksploatują z prędkością światła! ;p Nawet klej nie pomaga ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja przewaznie nie kleję, tylko wyrzucam i kupuję nowe. Nauczyłam się już, że na zniszczenia obuwia czynione przez mojego Bąbla nawet najlepszy klej nie pomoże ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam pecha do butów i szybko mi się rozklejają, mąż ciągle bawi się w szewca i mi ke klei. Tego kleju nie znam

  OdpowiedzUsuń
 6. wow, będę musiała wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Klej do obuwia zawsze się przyda - szczególnie, gdy ma się w domu małego rozrabiakę ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Sama często krorzystam z kleju do butów - Tadam jednak wydał mi się mało wydajny, względem konkurencji na półce ;)

  OdpowiedzUsuń

Etykiety