środa, 22 maja 2019

Seria Mały Konstruktor - Wydawnictwa Alexander

Mały konstruktor - Wydawnictwa Alexander


Kreatywne zabawki dla dzieci


Dzisiaj na blogu przedstawimy Wam zabawkę z której ucieszy się każde dziecko i pewnie niejeden tata 😁. Co ma w sobie takiego wyjątkowego ta zabawka? Przede wszystkim to, że musimy ją sami złożyć 👍. Opisywaliśmy już dla Was gry od Wydawnictwa Alexander, a teraz mamy okazję zaprezentować serię Mały Konstruktor 👍.

Mały Konstruktor - zrób sam zabawkę 


W pudełku otrzymujemy wszystkie potrzebne elementy do złożenia zabawki, nawet włącznie z narzędziami 😁. Każdy zestaw składa się z elementów metalowych różnych kształtów, a całość wzbogacona jest kolorowymi elementami że sztucznych tworzyw. Ogrom elementów może Was zaskoczyć, ale nie martwcie się, do każdego zestawu dołączona jest bardzo szczegółowa instrukcja, która przeprowadzi nas krok po kroku przez cały proces 😁. Kiedy znudzi nam się budowanie zestawu z instrukcji, wtedy puszczam wodze fantazji i uruchamiamy zmysł konstruktora i tworzymy własne autorskie pomysły 👍.

Mały Konstruktor - Ranger
My szczegółowo przedstawimy Wam zestaw Mały Konstruktor Ranger (przeznaczony dla dzieci od 8 roku życia) i pokażemy jak przebiegały nasze prace. Zestaw składa się z 354 elementów, a w pudełku znajdziemy również zestaw narzędzi i instrukcję 😁. Oczywiście budowę rozpoczęliśmy od posegregowania poszczególnych elementów naszej układanki i przestudiiwania instrukcji 👍. Złożenie naszego pojazdu nie było trudne - z pomocą przychodziła dokładna instrukcja 😁. Jest to świetny pomysł na kreatywne spędzanie czasu w gronie rodzinnym  Choć głównie przeznaczony jest dla chłopców to córka równie chętnie brała udział w budowaniu 😁. 

Mały Konstruktor - kreatywnie z dzieckiem 
Jeśli podobnie jak my lubicie zabawki  które wnoszą coś więcej niż tylko zabawę, to trafiliście idealnie 😁. Zabawki z tej serii rozwijają kreatywność, ale także szereg innych cech jak np.: zdolności manualne, umiejętności techniczne, cierpliwość i wyobraźnię przestrzenną 👍. Wielkim atutem wszystkich pojazdów, które powstają w ten sposób jest ich trwałość 👍. Jest on naprawdę bardzo odporny na wszelkie działania dzieci 😁.  Seria ta znana jest na rynku już od dawna i dorobiła się również wspaniałej nagrody i zdobyła tytuł Zabawki Roku 2016 👍. Niedługo pojawi się także opis zabawki z serii Mały Konstruktor Junior, z którą bez problemów poradzą sobie także młodsze dzieci.

Jeśli jesteście zainteresowani tą serią, zapraszam na stronę Wydawnictwa Alexander 👍


15 komentarzy:

 1. Nie mam cierpliwości do składania takich zabawek, ale mąż napewno by się tym zajął

  OdpowiedzUsuń
 2. Jako matka już widzę te śrubki walające się po podłodze, ale myśle, ze to super sprawa 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. oo samo składanie to mega zabawa!! ile tu części :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja córka od małego chętnie podejmowała się takich wyzwań, składania modeli pojazdów klocków, czy zwierząt z drobnych drewnianych elementów. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mega zabawka dla dzieci :) Mój syn lubi sam konstruować swoje zabawki, więc ta propozycja jest w sam raz dla niego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super zabawka, i jaka kreatywna! Tata na pewno pomoże przy jego konstrukcji, i sam będzie miał dużo zabawy ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Moje dziecko jest jeszcze na to za małe ale będę miała Twój wpis na uwadze jak podrośnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. nie ma to jak pogłówkować i złożyć coś samemu, a najlepiej z tatą:)* extra, popieram!

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedyś mój syn miał podobne modele i bardzo lubił tą formę zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kupiłam kiedyś w prezencie coś podobnego mojemu kuzynowi

  OdpowiedzUsuń
 11. To akurat zajęcie dla męskiej części w rodzinie :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Motoryczna zabawa dla starszak, ekstra pomysł na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 13. Woow super! Coś i dla nas "starszaków". Kiedyś złożyliśmy autko wyścigowe - jest na baterię i działa :D :D

  OdpowiedzUsuń

Etykiety