czwartek, 6 grudnia 2018

Seysso Travel Irygator

Dzisiaj na blogu chcę Wam zaprezentować Irygator do zębów marki Seysoo Oxygen Travel to bardzo nowoczesne bezprzewodowe urządzenie, które pomoże nam zachować idealną higienę jamy ustnej w każdych warunkach (także podczas podróży)😀. Jest tu zupełna nowość na rynku irygatorów, a jego specyfikacja i parametry zdecydowanie ustawiają go w gronie najlepszych urządzeń do codziennej pielęgnacji i higieny jamy ustnej.

Wskład naszego zestawu wchodzi:

 • Irygator do zębów SEYSSO Oxygen Travel 
 • Końcówka klasyczna
 • Końcówka ortodontyczna
 • Końcówka do kieszonek dziąsłowych
 • Ładowarka 
 • Instrukacja

Irygator SEYSSO Oxygen Travel to urządzenie, które idealnie pomoże w utrzymaniu codziennej higieny jamy ustnej. Działanie oparte jest na tym, że skupiony strumień wody wypłukuje resztki pokarmowe i wszystkie inne zanieczyszczenia z najtrudniej dostępnych miejsc (przestrzeni międzyzębowych czy kieszonek dziąsłowych). Co ważne to ciśnienie wody możemy regulować wybierając odpowiedni program. Do wyboru mamy trzy programy:

 • Normal - największa moc pozwala na usunięcie naprawdę wszystkich resztek pokarmu z przestrzeni międzyzębowych. Sprawdzi się także przy aparatach ortodontyczny. 
 • Soft - dużo łagodniejszy strumień sprawdzi się u osób z nadwrażliwością zębów i stanami zapalnym dziąseł. Idealnie sprawdzi się do oczyszczania kieszonek dziąsłowych. 
 • Pulse - usuwa zanieczyszczenia a także zapewnia masaż dziąseł poprawiając ich ukrwienie. 
Nam najbardziej podoba się, że na jednym ładowaniu, przy standardowym użyciu wytrzyma aż dwa tygodnie 😀. 

Kształt irygatora został zaprojektowany w myślą o komforcie użytkownik i końcówka obraca się o 360 stopni i dzięki temu czyszczenie jest jeszcze łatwiejsze. Bardzo łatwo trzyma się go w dłoni i co jeszcze ważniejsze jest stabilny. 
Aby długo cieszyć się z tego urządzenia warto zastosować się do zaleceń producenta i systematycznie oczyszczać irygator z osadu i kamienia i używać najlepiej filtrowanej wody. 

15 komentarzy:

 1. Wszystko brzmi zachęcająco tylko ta cena zwala nieco z nóg.

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiem szczerze, że zupełnie o tym nie słyszałamm.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak będę miała okazję, to chętnie wypróbuję, może to coś dla mnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie bym wypróbowała takie urządzenie. Wydaje mi się że to świetna alternatywa dla tradycyjnej nici. Zwłaszcza że moje zeby są tak blisko przy sobie że na pewno łatwiej by było wyczyścić przestrzenie międzyzębowe tym irygatorem niż nicią ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam pojęcia o czyms takim, albo pojęcie to było nieświadome ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. w tym wpisie brakuje mi tylko zdjęcia produktu. Chciałabym wiedzieć o czym czytam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest link w artykule i tam są naprawdę profesjonalne zdjęcia 😁

   Usuń
 7. Fajna sprawa, zwłaszcza gdy się ma aparat na zębach.

  OdpowiedzUsuń
 8. Moja koleżanka używała i miała różne odczucia - zarówno pozytywne, jak i negatywne. Ja jednak chętnie wypróbowałabym na własnym zębie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawy produkt, nie słyszałam jednak o nim nic a nic - no teraz już tak :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Naprawdę bardzo fajnie napisano. Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń

Etykiety