poniedziałek, 3 grudnia 2018

Prezent na święta i nie tylko


Jeżeli szukacie świetnego pomysłu na prezent i nie możecie nic znaleźć, to zajrzyjcie tutaj to prawdziwa Kopalnia pomysłów 😁. Znajdziecie tutaj prezenty nawet dla najbardziej wymagających osób i to niezależnie od wieku i płci 👍 My zaopatrzyliśmy się w ,,lampkę wstydliwy chłopiec'', jest pomysłem na prezent zapewne dla osób z poczuciem humoru 😀.  Warto zwrócić uwagę na tą lampkę i pomyślcie o ile barwniejszy będzie Wasz pokój mając właśnie taki gadżet. Lampka dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych dzięki czemu w zależności od upodobań dla każdego znajdziemy coś odpowiedniego 😀. Świetny pomysł na prezent czy to dla chłopaka czy dziewczyny ale tylko dla osób z poczuciem humoru. 

Oraz w ,,zegar z ramkami do zdjęć” - rewelacyjny pomysł na prezent do swojego domu bądź dla kogoś bliskiego. Każda godzina to osobna ramka na zdjęcia w której możemy umieścić swoje najładniejsze zdjęcia. Zdjęć do umieszczenia mamy aż 12 - tyle co jest godzin 😁. Co bardzo fajne i praktyczne co jakiś czas możemy zmienić zdjęcia w ramkach i mamy zupełnie nowy wystrój 👍. Najładniej prezentuje się na dużej ścianie w salonie. Zegar jest pięknie zapakowany w czarne pudełko z magnesem. 

Wymiar każdej ramki jest przystosowany do zdjęć w formacie 10 na 12 cm. Bardzo fajnym dodatkiem jest również miejsce na podpisanie każdego zdjęcia w ramce 😃 - pozwoli to na spersonalizowanie naszego prezentu. Jedyną rzeczą jaką trzeba zrobić to kupić jedną baterię i zamontować na ścianie.
W sklepie internetowym GodsToys.pl posiadają bardzo szeroki wybór prezentów na różne okazje dla mniejszych członków rodziny lub tych większych, a może jakiś przyjaciel obchodzi urodziny, naprawdę warto tutaj zajrzeć. Rzeczy są dobrej jakości i w rozsądnych cenach, myślę, że nikt nie będzie miał problemu ze znalezieniem idealnego prezentu niespodzianki dla najbliższych.


Dziękujemy firmie GodsToys.pl za te boskie prezenty, lampkę chłopca otrzymał nasz synek, który omal nie pękł ze śmiechu z radości, i chwali się kolegom swoim nowym nabytkiem, a zegar będzie taką naszą wspólną pamiątką z rodzinnymi fotografiami 😀
Idealne prezenty niespodzianki na wszystkie okazje to właśnie w tym sklepie 👈
Klocki - sprawdź na Ceneo.pl

0 comments

Prześlij komentarz

Etykiety