poniedziałek, 3 grudnia 2018

Colorland - wspaniały pomysł na prezent


Niedługo święta i pewnie u niektórych z nas jeszcze inne uroczystości odbędą się po drodze. Drodzy moi chcielibyśmy Wam podsunąć bardzo ciekawy pomysł na prezent którym jest Fotokalendarz. 

Pewnie zastanawiacie się dlaczego on taki ciekawy? Otóż możemy wstawić tam własnoręcznie zrobione zdjęcia, a w dobie smartfonów tak naprawdę każdy z nas prawie codziennie coś pstryka, życie płynie a my uwielbiamy uwieczniać różne ważne dla nas chwilę, dlatego decydując się na fotokalendarz możemy na chwilę ,,zatrzymać czas” uwieczniając zdjęcia w różnorodnych oprawach takiego kalendarza. 


Szeroki wybór szablonów pozwala dobrać zdjęcie do odpowiedniej chwili, możemy zrobić prezent bliskiej osobie wstawiając zdjęcia w kalendarz pod tytułem np. ,,Szczęście razem'' lub ,,Razem najlepiej''. 

Ogromnym atutem firmy Colorland jest to, że nie dość, że mają naprawdę ogromny wybór kalendarzy, to jeszcze można wybrać różne rozmiary👍, grubość papieru😀 a nawet pudełko prezentowe na nasz kalendarz😊.


My wybraliśmy kalendarze dzieciom pod tytułem ,,Kosmiczna wyprawa'' oraz ,,Little princess” ponieważ bardzo nam się podobały oprawy zdjęć w tych kalendarzach. Tak naprawdę fotokalendarz może być pamiątką na całe życie i niesamowitym prezentem od serca 💓Dzięki firmie Colorland dowiedzieliśmy się o istnieniu tak fajnego fotokalendarza, swoimi egzemplarzami jesteśmy zachwyceni, za co bardzo dziękujemy 😀


Gdybyście mieli ochotę skorzystać z usług tej firmy to szczerze zapraszamy to niesamowity pomysł na prezent niespodziankę dla całej rodziny 👪.Specjalnie dla Was wraz z firmą Colorland przygotowaliśmy zniżkę 😀 Będziecie mogli zakupić Fotokalendarz  A3 pion-poziom w cenie tylko 19 zł 👍 Przy zakupie użyjcie kodu rabatowego  KLNDWXBR, który jest ważny do końca grudnia.


9 komentarzy:

 1. Pomysłowo! Chętnie powiesiłabym na ścianie taki kalendarz. :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadza się kalendarz to zawsze świetny prezent.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ekstra! Też taki chcemy 😊.

  OdpowiedzUsuń
 4. W tym roku zrobiłam szybciej takie kalendarze, ale robiłam je w Empiku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kalendarz ze zdjęciami naszych bliskich rzeczywiście może być strzałem w dziesiątkę. Ciekawy pomysł. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Robiłam kiedyś taki kalendarz dla chłopaka. Miałam przy tym niezłą zabawę. Chłopakowi bardzo prezent się spodobał.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny pomysł na indywidualny prezent dla siebie lub bliskich. Bardzo pomysłowy sposób na częste spoglądanie na ulubione zdjęcia. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny pomysł zwłaszcza że można wstawić do niego zdjęcia np z ubiegłego roku :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak co roku dziadkowie dostali pod choinkę kalendarze ze zdjęciami dzieci, ale nie odważyłam się włożyć kalendarza do tego pudełka prezentowego - bałam się że uszkodzę kalendarz.

  OdpowiedzUsuń

Etykiety