sobota, 22 grudnia 2018

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn Idą Święta

Dzisiaj książka typowo świąteczna z serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn Idą Święta - Wydawnictwa Wilga. Czy jest wśród naszych czytelników ktoś kto nie zna jeszcze tej serii książek? Jeśli tak to teraz jest idealna okazja aby rozpocząć właśnie czytanie tej serii od tej właśnie pozycji 😀.  
Emi wraz ze swoimi przyjaciółmi czują, że nadchodzą święta ale jakoś specjalnie im to się nie podoba ponieważ bardzo nie lubią przygotowań do świąt (niestety trzeba sprzątać) 😒 i nie podobają im się wszechobecne przedświąteczne stresy związane z przygotowaniem do świąt. Oczywiście jak to dzieci, święta lubią a szczególnie otrzymywać prezenty 😀. Na jednym ze spotkań Tajnego Klubu Superdziewczyn (choć jest też tam jeden chłopiec) przyjaciele wpadli na rewelacyjny pomysł i ogłosili misję "święta na luzie". Postanowili, że w ramach tej akcji świąteczne potrawy i ozdoby przygotują sami, ba nawet dali wolne Mikołajowi i wszystkie prezenty mieli zrobić samodzielnie 😁. 


Co ciekawe dzieci poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami wyśmienicie i co więcej nawet im się to spodobało 👍. Dzięki temu dzieci poznały ciekawe sposoby na spędzanie czasu w ciekawy sposób (a nie tylko tablety i telefony) a przy okazji mogły komuś pomóc 😁W książce zaskoczyły nas pozytywnie przepisy na ozdoby czy dania na końcu książki - dokładnie te, które wykorzystał Tajny Klub Superdziewczyn. Dowiemy się jak zrobić świece cynamonową bądź zawieszki na prezenty 😀. Książka pięknie wydana w świątecznych kolorach, polecamy ją aby poczuć magię świąt Bożego Narodzenia 😁


Za egzemplarz recenzencki dziękujemy Grupie Wydawniczej Foksal 11 komentarzy:

 1. Okładka ładne i kolorowa, a w środku kolorów brak?

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja córka to wielka fanka przygód Emi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świecę cynamonową polecam zrobić jeżeli ktoś jest fanem wszelkich pachnideł:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę ciekawa książeczka. Przepiękne ilustracje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, że takie książeczki powstają :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Obie moje córy uwielbiają Emi :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajna seria dla wszystkich dziewczynek :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobrze jest zająć dzieci czymś innym niż elektronika, jak dla mnie super pomysł! Sama nie mam dzieci, ani w rodzinie nie ma nikogo dużo młodszego, ale popieram takie książeczki! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Super sprawa dla dzieciaków :-) dzięki za pomysł na nowy rok :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Tajny klub superdziewczyn brzmi rewelacyjnie, na pewno obejrzę tę książkę przy następnej wizycie w księgarni.

  OdpowiedzUsuń

Etykiety