Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu


Czy warto wybrać się na spektakl Teatru Piasku?

Jakiś czas temu pisaliśmy Wam, że wybieramy się na niesamowity spektakl - Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu, byliśmy na nim w zeszłym tygodniu i do dzisiaj o nim dużo rozmawiamy w domu😀. Wybraliśmy się w czwórkę z racji tego, że najmłodszy członek rodziny mógłby nie wytrzymać tak długiego spektaklu, a i widowisko jest dla trochę starszych dzieci i dorosłych oczywiście też 😀. Galistyna Art Group jest to studio artystyczne, które ma swojej ofercie rewelacyjne spektakle i widowiska na których możemy podziwiać malowanie piaskiem, światłem, wodą i wiele innych technik artystycznych. Założycielem jest Tetiana Galistyna, która w roku 2013 wygrała program Mam Talent - my co prawda telewizji prawie nie oglądamy ale o teatrze piasku słyszeliśmy wcześniej 😀.


Królowa Śniegu - Teatr Piasku Tetiany Galistyny

My na nasze przedstawienie udaliśmy się do Rumi, gdzie już kilka chwil po wejściu na salę, naszym oczom ukazała się piękna zimowa scenografia na scenie. Na początku zostaliśmy przywitani przez aktorów i poinformowani, że w trakcie przedstawienie będą momenty, że będzie zupełnie ciemno - to informacja głównie dla rodziców z dziećmi 👍. Kto zna "Królową Śniegu" w wersji na papierze będzie zachwycony interpretacją jaką tutaj zobaczymy. Przepiękne obrazy malowane piaskiem, światłem i farbami idealnie współgrają z przedstawieniem na scenie. Oczywiście poznamy zarówno Gerdę i Kaja, a także innych głównych bohaterów tej baśni. Czy przyjaźń okaże się wystarczająco silna także w tej interpretacji, czy może zakończenie nas zdziwi? Tego Wam nie zdradzimy i najlepiej jak przekonacie się sami 😀. Mądre przesłanie tej baśni powinno znać każde dziecko, a i nie jeden dorosły powinien sobie przypomnieć, co tak naprawdę powinno być ważne w dzisiejszym świecie. Podczas spektaklu dzieciom poza malowaniem piaskiem i światłem bardzo podobała się walka na kulki śnieżne (styropianowe), była to świetna zabawa, która przyciągnęła dzieci pod scenę i zachęciła do uważnego oglądania.

Spektakl trwał ponad godzinę ale my nawet nie wiedzieliśmy kiedy ta godzina minęła, pozostały tylko wspaniałe zdjęcia i emocje po występie. Było to pierwsze przedstawienie z naszymi dziećmi podczas którego ani razu nie padło pytanie "kiedy koniec" 😀😀. Zresztą zobaczcie sami na zdjęciach, i filmie, czy to nie jest piękne?

Natomiast jeśli Wy macie ochotę wybrać się na to przedstawienie, to zapraszamy na stronę Galitsyna - gdzie znajdziecie dokładną rozpiskę kiedy i gdzie będzie dane przestawienie 😀. Oprócz Królowej Śniegu są też inne spektakle godne uwagi 👍. 
16 komentarzy:

 1. Piękny ten spektakl, jestem pod ogromnym wrażeniem takiego rysowania piaskiem. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam Królową Śniegu, a do tego teatr piasku to ostatnio najbardziej magiczna forma sztuki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Byliśmy w Łodzi, było cudownie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiamy takie przedstawienia :) dla dzieci to frajda ale dla dorosłych tez :) Osobiście uwielbiam różne wydarzenia dla dzieci i korzystam z synem, póki chce haha

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem pod olbrzymim wrażeniem! Kiedyś na pewno się wybierzemy

  OdpowiedzUsuń
 6. To musi być ciekawe przedstawienie, widziałam kiedyś takie malowanie, ale mąką i w reklamie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super, mój starszak mógłby być zadowolony

  OdpowiedzUsuń
 8. oh wow to naprawdę musiało być ciekawe widowisko nie tylko dla młodszych ale i dla wcześniej urodzonych:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Teoretycznie powinna być zima, a tu klimat figle płata, dobrze ,że chociaż na scenie można obejrzeć można zimę :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A rysowanie piskiem bardzo mi się podoba, nie każdy to potrafi...

   Usuń
 10. To musiało być wspaniałe widowisko. Może w końcu uda nam się na nie wybrać w któryś z najbliższych terminów.

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam takie widowiska :D Na weselu znajomych też było.

  OdpowiedzUsuń
 12. Malowanie piaskiem widziała tylko w telewizji, ale na żywo z pewnością musiało być to wspaniałe widowisko

  OdpowiedzUsuń
 13. Fantastyczne show, na pewno zostały miłe wspomnienia:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja pamiętam ją właśnie z Mam Talent. Byłam pod ogromnym wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń