środa, 14 listopada 2018

Galeria Druku - wspaniały pomysł na prezentDrodzy moi, każdy z nas ma naprawdę wiele okazji w ciągu roku na to aby podarować prezent bliskiej nam osobie. Teraz chcę Wam podsunąć na niego, na tan właśnie doskonały prezent pomysł, jakim jest Fotoobraz drukowany na płótnie, a dokładniej zdjęcie, które sami wykonamy lub inna opcja, poprostu wybierzemy na stronie Galerii Druku.


Odrazu podpowiadam, że najlepszy obraz będzie wtedy gdy zdjęcie nasze będzie wysokiej jakości. Teraz w dobie smartfonów, tak naprawdę codziennie pstrykamy fotki, a może właśnie któraś z nich jest warta tego aby stworzyć z niej
fotoobraz? 😀 piekną pąmiatke na ścianę na przykład do salonu 😁


Kupując fotoobraz w Galerii Druku mamy naprawdę wiele możliwości wykonania go, np. na ramie o różnej grubości, jak to mówią ,,co się komu podoba". 
Można też zamówić obraz zapakowany jako prezent, różne kolory, wtedy zmieniamy zdjęcie na obraz czarno biały lub w kolorze retro, boki obrazu mogą być zdjęciem lub pozostawione białe co stworzy swojego rodzaju ramę obrazu. Możliwości jest naprawdę wiele, a przy okazji to doskonała zabawa i pewność, że osoba, która otrzyma taką niespodziankę będzie zachwycona.
My zrobiliśmy prezent sami sobie, naszego prywatnego przedszkola 😀Efektem jesteśmy zachwyceni, gdy rodzina go zobaczyła, byli podekscytowani i wołali, że też takie chcą😀 !!!  Cena takiego  obrazu jest naprawdę niska w stsounku do jakości, gwarantuję, że sami się o tym przekonacie. Wykonanie jest solidne, dzieki czemu naprawdę dużo wytrzyma, na urodzinach synka obraz ten chcięli zobaczyc wszyscy goście, a było ich sporo więc wędrował z rąk do rąk i nic, do tej pory wygląda jakby dopiero do nas dotarł z Galerii Druku 😀Galeria Druku to Polska firma rodzinna, widać, że w swoją pracę wkładają wiele serca, dlatego dziekujemy za nasz przecudowny, prześliczny fotoobraz, na który jak tylko spojrzymy odrazu pojawia się uśmiech na naszych twarzach 😀
Polecamy tę firmę każdemu i napewno jeszcze będziemy nieraz korzystać z usług Galerii Druku 👍

15 komentarzy:

 1. Powiem,ze nigdy się tym nie interesowałam.Dla mnie to całkowita nowość.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam e planach wykonanie fotoobrazu. Czekałam tylko do pojawienia się najmłodszego członka rodziny:) drugi synek jest już z nami. Myślałam o innej firmie, ale przyjrzę się Galerii Druku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mamy 2 rodzinne fotoobrazy - jak dla mnie super sprawa. : )

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny prezent i idealny obraz jako ozdoba na ścianę. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znoszę swoich zdjęć, ale może jakąś abstrakcję bym wydrukowała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawy pomysł na prezent. Idealny dla każdego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Taki spersonalizowany prezent zawsze jest ok :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię takie fotoobrazy, to wspaniała pamiątka :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Pomysł ciekawy chociaż ja mam złe doświadczenia z wykonaniem fotoksiążki więc jak na razie się wstrzymuje z takimi prezentami

  OdpowiedzUsuń
 10. świetna pamiątka i dobry pomysł na ożywienie ściany w pokoju^^

  OdpowiedzUsuń
 11. Faktycznie dobry pomysł na prezent :) Zawsze to miło mieć na kogo popatrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Mam w sypialni drukowany obraz, wygląda bardzo efektownie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Takie prezenty są najlepsze, wnoszą coś osobistego :)

  OdpowiedzUsuń
 14. To kapitalny prezent dla bliskich. Sam kiedyś zafundowałem podobny - zdjęcie ślubne rodziców na drewnie. Efekt powala :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie pamiętamy dni, pamiętamy momenty! Momenty, które trzeba złapać, zacisnąć i ożywiać wspomnieniami często, wywołując zdjęcia, wieszając footobrazy :)

  OdpowiedzUsuń

Etykiety