sobota, 12 stycznia 2019

Skoczkowie. Tajemnica Mistrzów - Egmont

Skoczkowie Tajemnica Mistrzów - recenzja blog


Sport to bardzo ważna część naszego życia i uważam, że warto dzieci zachęcać do sportu - bynajmniej tego amatorskiego 😀. 
Najlepsi Skoczkowie świata 


Jednym ze sposobów aby dziecko więcej dowiedziało się o sporcie jest czytanie książek o tematyce sportowej. Ostatnio przedstawiliśmy na blogu lekturę na temat piłki nożnej - Barcelona, a dzisiaj na blogu Skoczkowie. Tajemnica Mistrzów od Egmont 😀.
Tajemnica Mistrzów 


Autorem książki jest Jarosław Kaczmarek, który w rewelacyjny sposób potrafi dotrzeć do młodego czytelnika i przekazać mu swoją bardzo dużą wiedzę 😀. Dzięki książce poznajemy historię skoków narciarskich i przedstawia wszystkie ciekawostki związane z tą dyscypliną sportu. 
Poznamy najlepszych skoczków polskich i zagranicznych a w ostatnim dziale dowiemy się jak to się dzieje że zawodnicy lecą 😀. Jaki wpływ na skoki mają warunki atmosferyczne? Jak się ocenia skoki? Jak wygląda wyposażenie skoczka? Na te wszystkie pytania znajdziemy odpowiedź w tej książce 😀. 
Skoki narciarskie 


Jak wiadomo każdy rodzic dla swojego dziecka chce najlepiej a sport to bardzo ciekawa droga aby zawiązać nowe i ciekawe znajomości a przy odrobinie szczęścia zwiedzić świat 😀. Jest to bardzo interesująca książka jeśli nasze dziecko ma w planie związać swoje życie że sportem ponieważ autor przedstawia zarówno zalety jak i wady takiego pomysłu. Pisze o sukcesach ale i o porażkach, o chwilach chwały ale i o cieniach uprawnienia sportu, przeczytamy również o kontuzjach, które są nieodłączną częścią sportu. Znakomita książka dla wszystkich fanów sportu nie tylko skoków narciarskich 👍.

Za egzemplarz recenzencki dziękujemy Wydawnictwu Egmont 😀
21 komentarzy:

 1. Zawsze mnie ciekawiło jak oni zaczynali.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie jestem jakimś tam zwolennikiem skoków, ale ta książka mogłaby zaciekawić dzieciaki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta książka to ciekawa inspiracja dla młodych sportowców :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli dziecko faktycznie się interesuje tym sportem, to czemu nie 😸

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze, ze w książce ujęte są różne aspekty bycia skoczkiem narciarskim, łącznie z… warunkami atmosferycznymi, które mają ogromny wpływ na zdobycie 1go czy 2go miejsca. Podoba mi się, że książka pisze nie tylko o zaletach bycia skoczkiem, ale także o wyzwaniach i problemach (np. o kontuzjach ….)***

  OdpowiedzUsuń
 6. Skoki narciarskie to jest coś!

  OdpowiedzUsuń
 7. To może być dobra pozycja dla młodych sportowców.

  OdpowiedzUsuń
 8. Książka brzmi ciekawie dla młodych sportowców, a zdjęcia są naprawdę fajne.

  OdpowiedzUsuń
 9. Książka ciekawa. My zawsze w zimę wybieramy narty :)

  OdpowiedzUsuń
 10. udany zakup - książka dobra

  OdpowiedzUsuń
 11. Książka nie tylko dla dzieci. Takie ciekawostki z życia sportowców lubi chyba każdy :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Też jestem zdania, że sport jest bardzo ważny więc namawiam wszystkich do aktywności.

  OdpowiedzUsuń
 13. Coś dla mojego znajomego oj uwielbia skoki

  OdpowiedzUsuń
 14. Jakoś nigdy nie interesowałam się sportem: meczami, skokami, biegami, boksem itd. Wolę fitness, gdyż tam człowiek mierzy się ze sobą, a nie rywalizuje z innymi, kto lepszy.

  OdpowiedzUsuń
 15. Totalnie nie jestem zainteresowana tą dyscypliną sportu stąd podziękuję;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo fajna książka, mamy ją i polecamy.

  OdpowiedzUsuń
 17. Świetna książka dla osób lubiących ten sport.

  OdpowiedzUsuń
 18. Świetny pomysł na prezent dla fascynatów sportów zimowych😊

  OdpowiedzUsuń
 19. Przyjemnie się czyta, niestety kiążka zawiera kilka błędnych informacji.

  OdpowiedzUsuń

Etykiety

#zamkizdzieckiem AMEET Atrakcje województwa dolnośląskiego Atrakcje województwa pomorskiego Babaryba Beskidy Blue Ocean Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom Cieszyn Darłowo Dolnośląskie Dolny Śląsk Doświadczenia Drogeria Olmed Dźwirzyno Educarium Egmont Elbląg Energylandia Gdańsk Góry Góry Stołowe Góry Świętokrzyskie Greg Gry planszowe i inne HarperKids Hortulus Hotel Hotel Senator Hotel Zamek Ryn Jelenia Góra Kabum Karkonoski Park Narodowy Karpacz Kawa Kącik Malucha Klocki Kolejkowo Kolejkowo i miasto z Piernika Kolejkowo Wrocław Kołobrzeg konkursy Książka Książki Lego Łazienki Królewskie Magiczna symetria - Educarium Małopolska Mazowieckie Mazury Miasto z piernika Kolejkowo Wrocław miasto z piernika we Wrocławiu morze Muzeum Muzuem nad Bałtykiem nad morzem Nasza Księgarnia Nauka Nauka przez zabawę noclegi Nowy Wiśnicz Olmed apteka Opolskie Parki rozrywki Piatnik pod ziemią podkarpackie Podlasie Podróże Pojazdy Hydrauliczne Artyk pojazdy hydrauliczne KupZabawke polecane Polecane noclegi Polferries POLIN Pomorskie prezenty Programowanie Rebel Skalne Miasto Soke Srebrna Góra Strefa Dziecka Strefa Mamy Strefa Taty Śląsk śląskie Testowanie Trasy podziemne Tuban Tubi Jelly Wakacje z książką Wałbrzych Warmia Warmia Zamek w Lidzbarku Warmińskim Warszawa Wieliczka Wielkanoc Wielkopolska Wroc Wrocław Wydawnictwo Znak Zabawki Zachodniopomorskie Zamek Zamek Chojnik Zamek Kliczków Zamek w Rynie Zamek Wiśnicz zamki z dzieckiem Zdrowie zegarki zwiedzanie