wtorek, 15 stycznia 2019

Mały Książę Rozszerzona rzeczywistość - Galaktyka

Dzisiaj o książce, którą myślę,  że zna większość z nas rodziców i już nie jedno dziecko i mowa tu o "Mały Książę". Jest to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych książek dla dzieci na całym świecie.


My jednak przedstawimy Wam zupełnie coś innego a mianowicie Mały Książę Rozszerzona Rzeczywistość - Wydawnictwa Galaktyka 😁. Zdecydowali się na połączenie świata książki ze światem multimediów i muszę powiedzieć, że na dzieci działa to rewelacyjnie 👍.Oczywiście nie będziemy się tutaj dzisiaj zgłębiać w treść tej lektury bo już tyle jej recenzji można znaleźć, że my nic nowego nie przedstawimy ale chcieliśmy opisać tą bardziej nowoczesną część książki 😀.Jak wiemy dzisiaj duża grupa dzieci i młodzieży nie wyobraża sobie życia bez telefonu czy tabletu i bardzo ciężko zachęcić ich do czytania klasycznych papierowych książek. I tu z pomocą przychodzi nam Wydawnictwo Galaktyka i połączenie świata książki ze światem cyfrowym. Po ściągnięciu darmowej aplikacji podczas czytania książki zostajemy przeniesieni w świat Małego Księcia i poznajemy planety i cały jego świat w formacie 3d😀. Uważamy, że jest to świetny sposób aby dzisiejsze dzieci i młodzież zachęcić do czytania i każdy pomysł jest dobry aby do nich dotrzeć  Tu oczywiście poza dobrą zabawą dziecko może rozwinąć dodatkowo swoją wyobraźnię i staje się towarzyszem głównego bohatera w jego podróży 😀.


Książka jest pięknie wydana, w dużym formacie i z pięknymi ilustracjami, sprawdzi się u każdego w domu jak i na prezent 👍. Zachęcamy Was do lektury 😀

Za egzemplarz recenzencki dziękujemy Wydawnictwu Galaktyka 

29 komentarzy:

 1. Moja ukochana pozycja. Zostalo we mnie sporo z Malego Ksiecia

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam książkę Mały Książę i nie jestem w stanie zliczyć ile razy ją czytałam

  OdpowiedzUsuń
 3. Kto nie zna Małego Księcia? chyba nie ma takiej osoby. Natomiast rozszerzenie tej pozycji o nowe wymiary może być bardzo ciekawe i bardziej zainteresować współczesne dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 4. To jedna z moich ulubionych lektur :D

  OdpowiedzUsuń
 5. To tak ponadczasowa książka, że każdy powinien ją mieć: duży i mały!

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj stare dobre czasy, aż mi się przypomniała podstawówka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio nawet wróciłam do Małego Księcia i go przeczytałam. O tej wersji książki nie wiedziałam - chętnie bym "przetestowała" :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Klasyka i następne pokolenie ją już czyta :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mały Książę to jedna z najlepszych książek wszechczasów, zasady w niej podane są nieśmiertelne :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawe podejście do zachęcenia dzieci do obcowania z książkami.
  Ja niedawno oglądałam film Mały Książę, ale zdecydowanie jednak wolę książkę

  OdpowiedzUsuń
 11. Ostatnio widziałam Małego Księcia po śląsku! :)))

  OdpowiedzUsuń
 12. Klasyczna mądra opowieść w nowym wydaniu, bardzo dobry pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 13. Książki multimedialne są świetne, ale dzieciaki trzeba też zarażać miłością do tych papierowych. Mały Książę broni się sam! Nie potrzeba efektów dźwiękowych, żeby jego lektura była przeżyciem. Tak było w moim przypadku, do dziś pamiętam przygody, jakie Książę odbył w poszukiwaniu prawdziwej przyjaźni.

  OdpowiedzUsuń
 14. No i to jest sposób na zainteresowanie dziecka lekturą... Brawo.

  OdpowiedzUsuń
 15. Pamiętam tę książkę dokładnie i bardzo lubię. Przydałoby się żeby czasem dorośli do niej wrócili :))

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo ciekawy pomysł na to połączenie i zachęcanie w ten sposób dzieci do czytania ! Jednak małego księcia z całego serca nie znoszę... uwielbiam cytaty i fragmenty Ale nie przemawia do mnie całość :/

  OdpowiedzUsuń
 17. Jedna z niewielu książek, która potrafiła mnie wzruszyć.

  OdpowiedzUsuń
 18. Mały książe to chyba jedna z najbardziej znanych bajek dla dzieci. Gdy tak patrzę na te książeczki oczęta same mi się śmieją .

  OdpowiedzUsuń
 19. Mały książe to postać, którą w pełni zrozumiałam dopiero jako osoba dorosła. Bardzo się z nim utożsamiam... Szczególnie teraz, kiedy w moim życiu dokonało się wiele zmian. Chciałabym nadal umieć marzyć mimo wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 20. Fajny pomysł na połączenie klasyki z nowoczesnością :) Na pewno taki sposób przekazu historii Małego Księcia przypadnie wielu dzieciom do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Czytałam ją swojemu synowi. Nowa odsłona jakże znanej bajki. Nowa wersja może być niezwykle ciekawa

  OdpowiedzUsuń
 22. bardzo fajna ksiązka i kupie to dzieciakom

  OdpowiedzUsuń
 23. Jestem fanką Małego Księcia - rozszerzoną wersję po porstu murze zobaczyć!

  OdpowiedzUsuń
 24. Ciekawy pomysł. Szkoda, że nie ma żadnego zdjęcia z aplikacji jak to wygląda ;)

  OdpowiedzUsuń
 25. Czytałam Małego Księcia kilka razy i za każdym razem jest to dla mnie równie przyjemna lektura. Na pewno jak będę widziała gdzieś w sklepie to zerknę z czystej ciekawości.

  OdpowiedzUsuń
 26. Fantastyczne wydanie. No i super pomysł z tą aplikacja.

  OdpowiedzUsuń

Etykiety