poniedziałek, 14 stycznia 2019

"Opowiedz mi Babciu" "" Opowiedz mi Dziadku"

Dzisiaj chcielibyśmy Wam przedstawić wspaniały pomysł na prezent na Dzień Babci i Dziadka i są to albumy "Opowiedz mi Babciu" i "Opowiedz mi Dziadku " 😀. Są to pięknie wydane i ilustrowane albumy, które są wręcz idealnym prezentem dla naszych Babć i Dziadków 👍. Są to bardzo nietypowe prezenty z tego względu, że autorem każdego z nich będą właśnie nasze Babcie i Dziadkowie 😀. To oni zadecydują co tam będzie, odpowiadając na liczne pytania czy robiąc rysunki 😁. 
Już na początku będą musieli mocno wysilić swoją pamięć aby uzupełnić drzewo genealogiczne, które znajdziemy na pierwszych kartach albumu. 


Ja będąc dzieckiem bardzo się interesowałem historią swojej rodziny i o wszystko pytałem Babci (niestety takich albumów wtedy nie było). Chyba każde dziecko jest ciekawe swoich korzeni i tego kim byli nasi przodkowie 😀. Jak żyli? Czy chodzili do szkoły? W co się bawili? Co jedli? Kim byli ich przyjaciele? I tu właśnie na pomoc przychodzi nam ta książka w której wszystko zostanie opisane a my będziemy mogli to schować do swoich pamiątek i w odpowiedni chwilach wyciągnąć i poczytać 😀. Jest to także świetny pomysł aby razem spędzić czas i część rzeczy uzupełnić razem z Babcią i Dziadkiem. Z każdej uzupełnionej już książki wyjdzie jedyna i niepowtarzalna historia 😀. 
Kiedy już udało się stworzyć drzewo genealogiczne to musimy jeszcze dodać zdjęcie i podpis a później już tylko wspomnienia 😁. Dziadkowie i Babcie będą opisywać swoje historie chronologicznie od tych z dzieciństwa aż po wnuki 😁, po drodze poznamy całą historię ich życia. Jeśli ktoś nie chce się podzielić jakimiś informacjami zostawia wolne miejsce 😁. 


Albumy to będą w przyszłości bezcenną pamiątką dla wnuków i pozwolą na stworzenie jeszcze silniejszej więzi łączącej Babcię i Dziadka z wnukami 😁.
Albumy jak i inne prezenty na Dzień Babci i Dziadka zakupicie w sklepie Moidziadkowie 👈


Prezenty na pewno dotrą ponieważ wysyłka jest błyskawiczna 😁😁😁

13 komentarzy:

 1. Uroczy pomysł na prezent :) Jestem pewna, że każda babcia i dziadek chętnie wypełnialiby te książki razem z wnukami :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny pomysł takie książeczki. Uzupełnione pewnie będą fajną pamiątką na lata :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W zeszłym roku dałam takie same dziadkom moich dzieci - w tym sprawdzę, co napisali ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale fajny prezent na dzień Babci i Dziadka

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny prezent. Szukam teraz czegoś na Dzień Babci i Dziadka, więc może to? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł na prezent i piękna pamiątka na lata :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Naprawdę świetny prezent - dla dziadków i dla wnuczków równocześnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki za podsunięcie pomysłu!

  OdpowiedzUsuń
 9. Takie prezenty dla dziadka i babci cieszą obydwie strony. A ile można przy nich powspominać!

  OdpowiedzUsuń
 10. Jena z najlepszych książek, jakie ostatnio widziałam!

  OdpowiedzUsuń

Etykiety

#zamkizdzieckiem AMEET Atrakcje województwa dolnośląskiego Atrakcje województwa pomorskiego Babaryba Beskidy Blue Ocean Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom Cieszyn Darłowo Dolnośląskie Dolny Śląsk Doświadczenia Drogeria Olmed Dźwirzyno Educarium Egmont Elbląg Energylandia Gdańsk Góry Góry Stołowe Góry Świętokrzyskie Greg Gry planszowe i inne HarperKids Hortulus Hotel Hotel Senator Hotel Zamek Ryn Jelenia Góra Kabum Karkonoski Park Narodowy Karpacz Kawa Kącik Malucha Klocki Kolejkowo Kolejkowo i miasto z Piernika Kolejkowo Wrocław Kołobrzeg konkursy Książka Książki Lego Łazienki Królewskie Magiczna symetria - Educarium Małopolska Mazowieckie Mazury Miasto z piernika Kolejkowo Wrocław miasto z piernika we Wrocławiu morze Muzeum Muzuem nad Bałtykiem nad morzem Nasza Księgarnia Nauka Nauka przez zabawę noclegi Nowy Wiśnicz Olmed apteka Opolskie Parki rozrywki Piatnik pod ziemią podkarpackie Podlasie Podróże Pojazdy Hydrauliczne Artyk pojazdy hydrauliczne KupZabawke polecane Polecane noclegi Polferries POLIN Pomorskie prezenty Programowanie Rebel Skalne Miasto Soke Srebrna Góra Strefa Dziecka Strefa Mamy Strefa Taty Śląsk śląskie Testowanie Trasy podziemne Tuban Tubi Jelly Wakacje z książką Wałbrzych Warmia Warmia Zamek w Lidzbarku Warmińskim Warszawa Wieliczka Wielkanoc Wielkopolska Wroc Wrocław Wydawnictwo Znak Zabawki Zachodniopomorskie Zamek Zamek Chojnik Zamek Kliczków Zamek w Rynie Zamek Wiśnicz zamki z dzieckiem Zdrowie zegarki zwiedzanie