poniedziałek, 14 stycznia 2019

"Opowiedz mi Babciu" "" Opowiedz mi Dziadku"

Dzisiaj chcielibyśmy Wam przedstawić wspaniały pomysł na prezent na Dzień Babci i Dziadka i są to albumy "Opowiedz mi Babciu" i "Opowiedz mi Dziadku " 😀. Są to pięknie wydane i ilustrowane albumy, które są wręcz idealnym prezentem dla naszych Babć i Dziadków 👍. Są to bardzo nietypowe prezenty z tego względu, że autorem każdego z nich będą właśnie nasze Babcie i Dziadkowie 😀. To oni zadecydują co tam będzie, odpowiadając na liczne pytania czy robiąc rysunki 😁. 
Już na początku będą musieli mocno wysilić swoją pamięć aby uzupełnić drzewo genealogiczne, które znajdziemy na pierwszych kartach albumu. 


Ja będąc dzieckiem bardzo się interesowałem historią swojej rodziny i o wszystko pytałem Babci (niestety takich albumów wtedy nie było). Chyba każde dziecko jest ciekawe swoich korzeni i tego kim byli nasi przodkowie 😀. Jak żyli? Czy chodzili do szkoły? W co się bawili? Co jedli? Kim byli ich przyjaciele? I tu właśnie na pomoc przychodzi nam ta książka w której wszystko zostanie opisane a my będziemy mogli to schować do swoich pamiątek i w odpowiedni chwilach wyciągnąć i poczytać 😀. Jest to także świetny pomysł aby razem spędzić czas i część rzeczy uzupełnić razem z Babcią i Dziadkiem. Z każdej uzupełnionej już książki wyjdzie jedyna i niepowtarzalna historia 😀. 
Kiedy już udało się stworzyć drzewo genealogiczne to musimy jeszcze dodać zdjęcie i podpis a później już tylko wspomnienia 😁. Dziadkowie i Babcie będą opisywać swoje historie chronologicznie od tych z dzieciństwa aż po wnuki 😁, po drodze poznamy całą historię ich życia. Jeśli ktoś nie chce się podzielić jakimiś informacjami zostawia wolne miejsce 😁. 


Albumy to będą w przyszłości bezcenną pamiątką dla wnuków i pozwolą na stworzenie jeszcze silniejszej więzi łączącej Babcię i Dziadka z wnukami 😁.
Albumy jak i inne prezenty na Dzień Babci i Dziadka zakupicie w sklepie Moidziadkowie 👈


Prezenty na pewno dotrą ponieważ wysyłka jest błyskawiczna 😁😁😁

13 komentarzy:

 1. Uroczy pomysł na prezent :) Jestem pewna, że każda babcia i dziadek chętnie wypełnialiby te książki razem z wnukami :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny pomysł takie książeczki. Uzupełnione pewnie będą fajną pamiątką na lata :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W zeszłym roku dałam takie same dziadkom moich dzieci - w tym sprawdzę, co napisali ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale fajny prezent na dzień Babci i Dziadka

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny prezent. Szukam teraz czegoś na Dzień Babci i Dziadka, więc może to? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł na prezent i piękna pamiątka na lata :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Naprawdę świetny prezent - dla dziadków i dla wnuczków równocześnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki za podsunięcie pomysłu!

  OdpowiedzUsuń
 9. Takie prezenty dla dziadka i babci cieszą obydwie strony. A ile można przy nich powspominać!

  OdpowiedzUsuń
 10. Jena z najlepszych książek, jakie ostatnio widziałam!

  OdpowiedzUsuń

Etykiety