czwartek, 3 stycznia 2019

DIY Zrób to sama Maria Szymańska - Egmont

Dzisiaj kolejna książka na blogu, która pokaże i nam i dzieciom jak można kreatywnie spędzić czas 😁


Książka jest podzielona na 5 rozdziałów dzięki czemu w szybki sposób możemy sobie znaleźć właśnie to na czym nam zależy. Znajdziemy tam następujące części: • Stylówka
 • Pokój nastolatki 
 • Biżuteria 
 • Kosmetyki
 • Prezenty


W każdym dziale znajdziemy coś ciekawego. W całej książce jest 5o pomysłów na to co, jak i z czego zrobić 😁. Bardzo ważnym aspektem jest fakt, że wszystkie te rzeczy wykonane są z produktów, które używamy na codzień i bardzo często po prostu je wyrzucam (a można je użyć inaczej😁). Ktoś powie po co książka skoro w internecie można teraz znaleźć wszystko. My uważamy,  że opcja książki jest dużo lepsza, wszystko mamy na miejscu i do tego to piękne wydanie z ilustracjami 👍. Dowiemy się jak zrobić własne kosmetyki np. maseczkę z jogurtu czy balsam do ust 😁. A może kosmetyki zrobione z rzeczy o których byście nigdy w ten sposób nie pomyśleli 😁. Nam najbardziej podoba się dział prezenty ponieważ zarówno my jak i wszyscy nasi znajomi, lubią otrzymywać coś wyjątkowego i niepowtarzalnego na prezent 😁. Każdy z takich prezentów jest niesamowity i co najważniejsze jest 2 nim włożone serce twórcy 👍. W tym roku wykorzystaliśmy pomysły na prezent na święta i każdy kto otrzymywał taki prezent od razu u niego pojawiał się uśmiech na twarzy 😁. Ta książka może być również wspaniałym prezentem dla osoby  która lubi rękodzieło. Jest pięknie wydana w sztywnej grubej okładce a w środku znajdziemy rewelacyjne ilustracje 😁  Jest to też świetny sposób na wspólne spędzanie czasu mamy z córką 👍Za egzemplarz recenzencki dziękujemy Wydawnictwu Egmont 6 komentarzy:

 1. lubię takie rzeczy gdzie można coś samemu zrobić z różnych rzeczy, które się w domu. chętnie bym do tej książki zajrzała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pieknie wydana ksiazka, uwielbiam takie podpowiedzi do zabaw kreatywnych :D

  OdpowiedzUsuń
 3. O super i można zrobić własne kosmetyki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie, muszę pokazać mojej córeczce

  OdpowiedzUsuń
 5. Kreatywność zawsze należy pielęgnować :) Dlatego tym bardziej jestem zwolennikiem takich książek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta pozycja to fajne źródło inspiracji, chętnie bym przeglądnęła tą książkę.
  Miłego tygodnia.

  OdpowiedzUsuń

Etykiety