niedziela, 13 stycznia 2019

"Bezdatownik przyjaciółek" Egmont

Bezdatownik przyjaciółek od Wydawnictwa Egmont to idealna propozycja dla każdej małej i większej dziewczynki. Jak sama nazwa nam wskazuje w środku nie znajdziemy dat jak w klasycznym kalendarzu tylko rozpiskę na dni tygodnia i możemy zacząć swoje zapiski nawet w połowie stycznia i jeszcze później 😁. 

Bezdatownik Przyjaciółek jest niewielkich rozmiarów ponieważ dziecku dużo łatwiej utrzymać go w dłoni. Dzięki takim rozmiarom bez problemu zmieścić się także do plecaka i każda dziewczynka może zabrać go do szkoły i robić tam tajne zapiski że swoimi przyjaciółkami 😁. Bardzo dużym atutem jest także gruba i sztywna okładka co pozwala wierzyć, że bezdatownik przetrwa cały rok👍. Na trwałość wpłynie zapewne także fakt, że kartki są szyte a nie klejone 👍. 


Jest on stworzony głównie z myślą o małych fankach kucyków z Ponyville. Jeśli Wy nie wiecie co to za kucyki to zapewniam Was, że Wasze dzieci szybko wszystko wytłumaczą 😁. Kucyki możemy znaleźć zarówno na okładce bezdatownika jak i w środku, gdzie znajdziemy piękne ilustracje właśnie z tymi kucykami 😁. W środku znajdziemy także dużo ciekawostek związanych właśnie z bohaterami-kucykami, ich powiedzinka czy nawet horoskop 😀Myślę, że każda mała dziewczynka zawsze chciała mieć takie swoje sekretne miejsce, gdzie będzie robiła swoje zapiski, rysunki czy inne rzeczy. Ten bezdatownik jest tak pięknie wykonany, że idealnie nadaje się na prezent i moim zdaniem każda dziewczynka będzie z takiego upominku bardzo zadowolona👍. 
Za egzemplarz recenzencki dziękujemy Wydawnictwu Egmont  😀
8 komentarzy:

 1. Bezdatownik to ogólnie coś dla mnie :) chociaż może niekoniecznie z kucykami ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mojej córeczki będzie idealny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ifealny dla dziewczynek! Uroczy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja mała dama jeszcze nie pisze, a ja jestem za duża na taki bezdatownik (chodzi o wzór)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa książka

  OdpowiedzUsuń
 6. Widziałam ją w księgarni. Bardzo ładnie wykonana

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam bazgrolniki <3 Ten wygląda cudnie, jako dzieciak na pewno bym taki chciała :)

  OdpowiedzUsuń

Etykiety