poniedziałek, 24 lutego 2020

"Robert Lewandowski. Najlepsze bramki" i "Kadra Narodowa. Sztuczki i triki piłkarzy."

"Robert Lewandowski. Najlepsze bramki" i "Kadra Narodowa. Sztuczki i triki piłkarzy." - Wydawnictwo RM

Blog Atrakcyjne wakacje z dzieckiem


Dzisiaj kolejna dawka sportowych książek od Wydawnictwa RM 😊. Przedstawimy Wam dwie pozycje związane z naszą polską piłką 👍. Jedna z nich będzie o najlepszym polskim piłkarzu obecnych czasów - Robercie Lewandowskim "Robert Lewandowski. Najlepsze bramki", a druga opowiada o naszej kadrze "Kadra Narodowa. Sztuczki i triki piłkarzy." 

"Robert Lewandowski. Najlepsze bramki"


RL9 Książka Wydawnictwa RM


Autorem książki jest Piotr Wójcik, w swojej pozycji przedstawia najlepsze, najpiękniejsze i najważniejsze bramki Roberta Lewandowskiego w czasie jego kariery. Naszą przygodę zaczynamy od roku 2008 i jego debiutu w Lechu Poznań - oczywiście był to debiut z bramką 😀. Przypomnimy sobie ważne bramki, które strzelał w reprezentacji, magiczną piętkę na miarę mistrzostwa bundesligi, cztery bramki strzelone Realowi Madryt, czy pięć bramek z Wolfsburgiem 😀. Na końcu czekają nas statystyki Roberta i megaquiz, który każdy wierny kibic rozwiąże bez problemów 👍. Książka będzie idealnym prezentem dla każdego małego fana futbolu, dla których osoba Roberta Lewandowskiego jest bardzo ważna i każdy mały piłkarz chce być jak on 😀.

"Kadra Narodowa. Sztuczki i triki piłkarzy."


Atrakcyjne wakacje z dzieckiem blog parentingowy


Druga dzisiejsza książka jest autorstwa Tomasza Bocheńskiego i Tomasza Borkowskiego. Ich książki o Barcelonie i Bayernie opisywaliśmy, możecie o nich poczytać 👉 tutaj. Tym razem na tapetę wzięli naszą kadrę narodową, co prawda mamy tu jeszcze Łukasza Piszczka, który już zakończył karierę i Michała Pazdana - obecnie nie jest już powoływany, to reszta kadry została taka sama. No i oczywiście zmienił się trener 😀. Tu na przykładzie naszych zawodników poznamy tajniki, w jaki sposób dojść do takiej perfekcji jak oni 😀. Dla obrońców prawdziwym wzorem może być Kamil Glik, czy Michał Pazdan, pomocnicy mogą podpatrzyć Piotra Zielińskiego i Grzegorza Krychowiaka, a napastnicy Roberta Lewandowskiego i Arkadiusza Milika. W czasie poznawania będą do uzupełnienia również quizy, sprawdzające czy uważnie czytamy 😀.


Książki polecamy dla wszystkich dzieci, które chcą poznać świat wielkiej piłki i bohaterów z ekranów telewizyjnych 😊. Będzie to wspaniały prezent dla małych piłkarzy, a dzięki temu będą mieli możliwość samodzielnego treningu na przykładzie naszych zawodników 👍.

Za egzemplarze recenzenckie dziękujemy Wydawnictwu RM 👍.


14 komentarzy:

 1. Idealne dla kogoś, kto właśnie interesuje się sportem i szuka na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 2. To idealna propozycja dla każdego fana piłki nożnej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj to zdecydowanie nie lada gratka dla małych fanów futbolu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się tym akurat nie interesuje, ale dla fanów piłki to świetne książki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niektórzy chłopcy są do tego stopnia zafiksowani na temat piłki nożnej, że tego typu książka na pewno przyniesie im wiele radości :)

  OdpowiedzUsuń
 6. pierwszy raz słysze o takiej pozycji. koniecznie muszę kupić w prezencie dziecku sąsiadów

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie tam daleko do interesowania się piłką nożną, ale znajdzie się kilku znajomych facetów, których ta lektura zainteresuje. Zielony ekran górą :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja piłką zupełnie się nie interesuję ale pamiętam że mój brat uwielbiał zbierać takie książki i magazyny szczególnie na etapie późnej podstawówki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Robert sam w sobie jest już marką. Myślę, że każdy kto nie jest nawet fanem piłki kojarzy go. Świetna sprawa dla miłośników footballu

  OdpowiedzUsuń
 10. Piłka nożna to mój temat ! :) A Lewandowskiego uwielbiam. Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 11. Mój syn jest mega fanem piłki nożnej. Obie te propozycje książkowe posiada i czyta je z wielką chęcią i zainteresowaniem .

  OdpowiedzUsuń
 12. Wow, dla fanów piłki nożnej na pewno atrakcyjna pozycja...

  OdpowiedzUsuń
 13. Piotr Wójcik to mój dawny kolega z pracy, dziennikarz niezwykłej klasy, rzetelny slropulatmy, uwielbiany przez sportowców. Bardzo się cieszę każda jego publikacja.

  OdpowiedzUsuń
 14. Piłka nożna nie jest wśród moich zainteresowaniach, ale coś tam wiem na temat najlepszego zawodnika naszej drużyny.

  OdpowiedzUsuń

Etykiety

#zamkizdzieckiem AMEET Atrakcje województwa dolnośląskiego Atrakcje województwa pomorskiego Babaryba Beskidy Blue Ocean Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom Cieszyn Darłowo Dolnośląskie Dolny Śląsk Doświadczenia Drogeria Olmed Dźwirzyno Educarium Egmont Elbląg Energylandia Gdańsk Góry Góry Stołowe Góry Świętokrzyskie Greg Gry planszowe i inne HarperKids Hortulus Hotel Hotel Senator Hotel Zamek Ryn Jelenia Góra Kabum Karkonoski Park Narodowy Karpacz Kawa Kącik Malucha Klocki Kolejkowo Kolejkowo i miasto z Piernika Kolejkowo Wrocław Kołobrzeg konkursy Książka Książki Lego Łazienki Królewskie Magiczna symetria - Educarium Małopolska Mazowieckie Mazury Miasto z piernika Kolejkowo Wrocław miasto z piernika we Wrocławiu morze Muzeum Muzuem nad Bałtykiem nad morzem Nasza Księgarnia Nauka Nauka przez zabawę noclegi Nowy Wiśnicz Olmed apteka Opolskie Parki rozrywki Piatnik pod ziemią podkarpackie Podlasie Podróże Pojazdy Hydrauliczne Artyk pojazdy hydrauliczne KupZabawke polecane Polecane noclegi Polferries POLIN Pomorskie prezenty Programowanie Rebel Skalne Miasto Soke Srebrna Góra Strefa Dziecka Strefa Mamy Strefa Taty Śląsk śląskie Testowanie Trasy podziemne Tuban Tubi Jelly Wakacje z książką Wałbrzych Warmia Warmia Zamek w Lidzbarku Warmińskim Warszawa Wieliczka Wielkanoc Wielkopolska Wroc Wrocław Wydawnictwo Znak Zabawki Zachodniopomorskie Zamek Zamek Chojnik Zamek Kliczków Zamek w Rynie Zamek Wiśnicz zamki z dzieckiem Zdrowie zegarki zwiedzanie