piątek, 28 lutego 2020

Krynica z dziećmi - sala zabaw Mały Robinson

Krynica Zdrój z dziećmi - sala zabaw Mały Robinson

Sala zabaw Mały Robinson Krynica
Sala zabaw Mały Robinson

Zapewne pamiętacie nasze wpisy na temat Krynicy-Zdroju, które powstawały jeszcze na miejscu. Dzisiaj chcemy Wam pokazać miejsce, które w Krynicy będąc z dziećmi odwiedzić po prostu trzeba. Czy to zimą czy inna porą, to sala zabaw, to zawsze dobry pomysł na zabawę z dzieckiem 🙂. Będąc w Krynicy z dzieckiem na pewno będziecie szukać atrakcji, które dzieci lubią najbardziej. Czy po całym dniu na narciarskim stoku, czy po pieszych wycieczkach latem, dzieci mają dużo energii 🙂. My Wam polecamy salę Mały Robinson 👍

Atrakcyjne wakacje z dzieckiem

Co robić z dziećmi w Krynicy

Najlepsze sale zabaw
Salę Mały Robinson znajdziecie w samym centrum Krynicy - jest ona umiejscowiona w galerii handlowej Pasaż Krynicki. Tu od razu uprzedzimy Wasze pytania 🙂, z tyłu galerii jest parking, a jeśli przyjeżdżacie do sali zabaw macie dwie godziny parkowania gratis 👍 - piszemy o tym, bo w Krynicy nie tak łatwo o miejsce parkingowe 😁. Sala znajduje się na drugim piętrze, tuż za sklepem z zabawkami (można tu zakupić sanki). Po dotarciu na salę zabaw oczywiście trzeba zapoznać się z regulaminem i cennikiem, wszystko jest bardzo jasne, do wyboru mamy 9zł za pół godziny i później naliczanie minutowe, lub bilet całodniowy za 40zł z możliwością wyjścia i ponownego przyjścia 👍. Mały Robinson - sala zabaw Krynica

Kiedy już zdecdujecie się skorzystać z sali, trzeba ściągnąć obuwie i odstawić na specjalnie przygotowane półeczki i wchodzimy do krainy dziecięcej zabawy 😁. Oczywiście pierwsze kroki nasze dzieci skierowały na wielopoziomową konstrukcję ze zjeżdżalniami, kładkami, workami bokserskimi, mnóstwem kolorowych korytarzy do pokonania i oczywiście duża ilość kolorowych piłeczek. Kiedy dzieci już trochę się zmęczyły biegając po konstrukcji (choć i tak nie wiem skąd mają aż tyle energii😁), to przyszedł czas na zabawki, których na sali jest naprawdę bardzo bardzo dużo 😁. Są one dobrej jakości, pogrupowane w różne kategorie więc i zabawa dla dzieci jest przyjemna. Są jeździki dla mniejszych i większych, są bardzo lubiane przez nasze dzieci klocki. Jest bardzo duży wybór lalek z domkami i samochodzików z torami więc każde z dzieci na pewno znajdzie coś dla siebie 🙂. Można się pobawić w kucharza lub cukiernika w pełni profesjonalnej zabawkowej kuchni, są tam wszystkie sprzęty potrzebne w kuchni, a także stolik aby spróbować wszystkich specjałów 👍. Na sali dostępne są także gry Nintendo i konsola Xbox, gdzie można zagrać w tenis, kręgle, golf, czy baseball. 

Jak widzicie atrakcji, które na terenie sali czekają na dzieci jest bardzo dużo i na pewno wszystkie dzieci będą bardzo zadowolone z czasu tam spędzonego. Teraz rzeczy, które dla dzieci są mniej ważne, za to dla rodziców najważniejsze 🙂. Od samego wejścia widać, że na sali panuje porządek 👍. Nie trafiliśmy na żadną uszkodzoną zabawkę (co wcale nie jest takie oczywiste na innych salach zabaw), wszytko było na bieżąco porządkowane przez obsługę, która cały czas czuwa nad bezpieczeństwem i jest otwarta na pomoc 🙂. Na miejscu dla dzieci jest toaleta, a na rodziców czeka wygodna kanapa 😁. Chyba, że rodzice nie chcą być na sali, to można usiąść za szybą przy stoliku i obserwować swoje pociechy 🙂. Drzwiczki na salę zamknięte są od zewnątrz, więc dzieci same nie mają możliwości opuszczenia sali. Na miejscu można zakupić coś drobnego do jedzenia i picia 😁.
Jeśli jesteście w Krynicy z dzieckiem, to koniecznie musicie chociaż raz odwiedzić centrum zabaw dziecięcych Mały Robinson - Wasze dzieci i Wy na pewno będziecie zadowoleni 😁👍. My wrócimy tam na pewno latem.

11 komentarzy:

 1. Dzieci fantastycznie mogą się wyszaleć w takim miejscu. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje dzieci bardzo lubią takie miejsca, to dla nich istny raj.

  OdpowiedzUsuń
 3. Od razu widać, że świetnie się tam bawili :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja córka byłaby przeszczęśliwa, ona uwielbia takie rzeczy 😉

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzieciom na pewno będą podobać się takie zabawki ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Swoją drogą, czy są takie miejsca gdzieś w Polsce, przeznaczone dla dorosłych? ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Sale zabaw to fajna opcja na rozrywkę zima

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajne miejsce, zwłaszcza na niepogodę. Zawsze to jakaś opcja, żeby spędzić czas z dzieckiem,a najmłodsi uwielbiają takie miejsca.

  OdpowiedzUsuń
 9. Na bank zabiorę tam dzieci . pozdrawiam Tina

  OdpowiedzUsuń
 10. super widac ze dzieci swietnie sie bawią :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Sala zabaw jest zlikwidowana!!!

  OdpowiedzUsuń

Etykiety