Konkurs Canpol

Organizujemy dla Was kolejny konkurs z Canpol Babies 


Nagroda - Torba marki Canpol😁


Canpol
               Zadanie konkursowe:


Jaki park wodny polecacie odwiedzić z dzieckiem i dlaczego ten? 😁


 😄Tym razem do wygrania jedna nagroda - torba ze zdjęcia 😄


Odpowiedzi można umieszczać pod postem konkursowym na blogu bądź na fb Atrakcyjne wakacje 😁


Miło będzie jeśli polubisz nasz profil na Facebooku Atrakcyjne wakacje i udostępnisz post konkursowy na Facebooku (zwiększa to szanse na wygraną 😀) 


Czas trwania konkursu:Od dnia 10.08.2019 do dnia 31.08.2019 do godziny 24.00


Ogłoszenie wyników:

Dnia 02.09.2019

Organizator konkursu:

Sponsor:

Canpol

Zwycięzcamy konkursu zostaną opublikowani na blogu pod postem konkursowym. Laureaci konkursu w ciągu dwóch dni powinni wysłać dane do wysyłki nagrody na adres mkonecz@gmail.com
Nagrody wysyła sponsor konkursu firma Canpol

Zapraszamy do zabawy 😁

#rozdanie #nagrody #konkurs 

Komentarze

 1. Polecam park wodny w Chełmie - nie tak dawno uruchomiony, nie zatłoczony i ceny bardzo konkurencyjne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecam park wodny w Krakowie, zwanym aquaparkiem, w którym są super zjeżdżalnie, nie ma dużo ludzi. Baseny są dla każdego i dla bobasków, dzieci i dorosłych, a co ważne nie są zbytnio drogie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z dzieckiem zdecydowanie polecam odwiedzić park wodny w Rudzie Śląskiej - Aqadrom. Spośród odwiedzonych przez nas parków wodnych ten zdecydowanie najlepiej przystosowany jest do potrzeb dzieci w różnym wieku. Przede wszystkim już z zewnątrz budzi w dziecku ciekawość i zachęca kolorowymi zjeżdżalniami. Aqadrom ma specjalną strefę wydzieloną dla najmłodszych dzieci, tzw. Bajtel Zatoka, czyli zatoka dla bajtli (po śląsku ;), czyli zatoka dla dzieci). Oprócz zjeżdżalni dostosowanych dla dzieci już od 3 roku życia oraz specjalnego dziecięcego basenu, oznaczonego statkiem z piracką flagą. Aqadrom zyskał u mnie ogromny plus za łazienki dostosowane dla dzieci wraz z miejscem do przewijania maluszków. Dla starszych dzieci Aqadrom również oferuje szereg atrakcji jak np wielka zjeżdżalnia, tzw Wirek (to również nazwa jednej z dzielnic Rudy Śląskiej), czerwona zjeżdżalnia czy rwąca rzeka. Położony na zewnątrz basen oprócz świetnej zabawy posiada także huśtawkę wodną. W swej ofercie rudzki Aquadrom ma zorganizowane zajęcia nauki pływania dla najmłodszych. Wielkim zaskoczeniem dla mnie było gdy dowiedziałam się, że w Aquadromie można zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka poprowadzone przez przeszkolonego animatora - szczerze mam zamiar skorzystać z tej oferty :)
  Rudzki Aquadrom, pomimo tego że jeszcze nie odkryliśmy go do końca i nie przetestowaliśmy wszystkich atrakcji jakie oferuje to zdecydowanie przekonał do siebie zarówno mnie jak i dzieci. Z pewnością jeszcze nie raz go odwiedzimy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Aquapark Kutno. Świetne miejsce na relaks z dzieckiem. Zalety to duża przestrzeń, atrakcje dla dzieci. Natomiast największym plusem jest zaangażowanie ratowników i pomoc. Dzieci mogą się czuć bezpiecznie. W koszach są akcesoria do zabaw w wodzie - rękawki, koła itp. To przyciąga pociechy tym samym tworzy się klimat , naturalną rzeczą są wspólne zabawy maluchów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Polecam odwiedzić Termy Maltańskie w Poznaniu.
  Jest tam bardzo dużo basenów i zjeżdżalni, czyli wszystko co dzieci lubią. Atrakcje jest dużo nie tylko dla najmłodszych ale także dla starszych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam, serdecznie polecam park wodny, który znajduje się w Sopocie. Jest to najbardziej znany park na wybrzeżu. Znajduje się tam dzika rzeka o długości aż 71m oraz dwie duże zjeżdżalnie mierzace 110cm. Można się tam super bawić, jest tam wiele atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Świetny park wodny. Najlepszy w jakim byłam. Polecam bardzo serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Aquapark Reda zabawa i wypoczynek od najmłodszych. Polecam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Czytamy dzieciom z Wydawnictwem Media Rodzina

Cortex2 dla dzieci

Biuro Detektywistyczne - książki dla dzieci

Łączna liczba wyświetleń