niedziela, 25 sierpnia 2019

Edukacyjnie z Wydawnictwem Aksjomat

Edukacja z Wydawnictwem Aksjomat


Atrakcyjne wakacje z dzieckiem

Czas wakacyjnych wojaży zbliża się do końca więc coraz częściej myślimy o szkole i edukacji. My nawet w czasie wakacji korzystamy z edukacyjnych książeczek, które w rewelacyjny sposób dla każdej grupy wiekowej ma przygotowane Wydawnictwo Aksjomat 👍. Są dopracowane do wieku dzieci dla których są przeznaczone, a dzięki temu dzieci je uwielbiają. Świetna zabawa połączona z nauką, to najlepszy sposób na wakacyjną niepogodę i przygotowanie do szkoły, zerówki, czy przedszkola. My korzystamy z oferty tego Wydawnictwa dla całej naszej trójki. I tak dla najmłodszego tym razem - "2 latek poznaje świat", dla przedszkolaka - "Literki przedszkolaka" i "Zabawy przedszkolaka", natomiast dla dzieci, które rozpoczęły już edukację w szkole - "Ortografia z wesołymi piratami". 

2 latek poznaje świat - Wydawnictwa Aksjomat 

Recenzja na blogu atrakcyjne wakacje z dzieckiem

Jak poznać świat z maluchem, najlepiej poznawać go na różne sposoby 😀. Poprzez spacery, bliskość, zabawę, naukę i oczywiście też przez czytanie. Książeczka jest przygotowana idealnie dla maluchów, cienka, lekka i z zaokrąglonymi rogami 👍. W środku czeka na dziecko i rodziców dużo interesujących zadań, dzieci którym nasze dwulatki będą poznawać świat 😀. Będą naklejki, będą próby kolorowania, poznanie kolorów i reguł według, których trzeba się zachowywać 😀. 
"Kreatywne zabawy przedszkolaka" i "Literki przedszkolaka" Aksjomat 
Przechodzimy do starszaków, a tu już troszkę więcej nauki, ale w dalszym ciągu głównie w formie zabawy 👍. Obie książki mają na celu kształtowanie i doskonalenie motoryki małej 👍. Jak wszyscy wiemy najlepszym sposobem na to jest dużo liczba powtórzeń - tylko jak zachęcić do tego dziecko? Jednym ze sposobów jest dodanie pisaka, który będzie można później zmazać, niby mała rzecz, a dzieci uwielbiają takie gadżety i dużo chętniej ćwiczą 😀. Innym sposobem jest takie przedstawienie zadań aby dzieci myślały, że to tylko zabawa 😀. Poprzez rozwiązywanie różnego rodzaju zagadek i łamigłówek dzieci ćwiczą odpowiednią pracę ręki i dobrze się przy tym bawią 👍. 

Ortografia z wesołymi piratami 

Aksjomat I blog atrakcyjne wakacje z dzieckiem

Każde dziecko czeka nauka ortografii i niestety bardzo często jest to bardzo trudne zadanie. Wiadomo, że nasz język do najłatwiejszych nie należy i trzeba dużo ćwiczyć aby opanować go w odpowiednim stopniu 😀. W tej książeczce znajdziemy podstawy ortografii dla dzieci, a także ćwiczenia jakie trzeba wykonywać aby opanować tą trudną sztukę. Znajdziemy tu teksty przygotowane do dyktowania, które pomogą w ćwiczeniach, a także teksty w których trzeba wpisać odpowiednie literki - oczywiście stosując się do reguł ortograficznych 😀. 
Jak widzicie Wydawnictwo Aksjomat myśli o każdej grupie wiekowej i dla każdej ma przygotowane odpowiednie pozycje do nauki przez zabawę 😀. Jest dla maluchów, przedszkolaków i dzieci, które już rozpoczęły edukację szkolną. Skorzystajcie również z promocji, która obecnie jest na książki Wydawnictwa Aksjomat 👍. 
Za egzemplarze recenzenckie dziękujemy Wydawnictwu Aksjomat 😀. 24 komentarze:

 1. Bardzo fajne pomysły na upominki dla dzieci, pokażę koleżance może skorzysta z inspiracji. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Gracjan Kowalski25 sierpnia 2019 15:51

  Moje dziecko od samego początku uwielbia książki, jeszcze nie czyta ale opowiada i wymyśla swoje historie. Mamy od was Literki ��

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszelka pozytywna i przyjazna edukacja dla dzieci tego typu zawsze w moim mniemaniu jest na plus. Im bardziej kreatywna tym lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydawnictwo to ma naprawdę bardzo wiele ciekawych propozycji ksiażkowych dla mniejszych i większych dzieci. Sama często kupuje coś dla mojego przedszkolaka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz to nie ma się problemów z prezentami dla dzieci, jest taki wybór książeczkowy.

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo fajne książeczki dla młodszych i starszych dzieci , ciekawe i edukacyjne

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne książeczki, ale dzieci z rodziny tu na miejscu jeszcze za małe ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Moje dzieciaki bardzo lubiły takie książeczkowe zabawy. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Sympatyczne chwile relaksu, zabaw, ćwiczeń spostrzegawczości, zagadek logicznych, czy ćwiczenia ręki w pisaniu, rysowaniu i malowaniu. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ładne i kolorowe te książeczki. Jak moje chłopaki byli młodsi, lubili takie gadżety ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mój synek,kiedy był mały miał dużo takich książeczek:)

  OdpowiedzUsuń
 12. To Wydawnictwo ma super propozycje dla dzieciaków :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Szczególnie te z literkami książeczki wpadły mi w oko.

  OdpowiedzUsuń
 14. Piękne i pomysłowe książeczki, dzięki za polecenie, na pewno skorzystamy :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Naprawdę fajne książeczki dla maluchów

  OdpowiedzUsuń
 16. bardzo lubię takie książeczki, na pewno się nimi zainteresuję :-)

  OdpowiedzUsuń
 17. Te książeczki są świetne! Z synem równiez kiedyś korzystaliśmy z podobnych

  OdpowiedzUsuń
 18. Śliczne książeczki, również na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Nauka poprzez zabawę - brzmi bardzo rozsądnie. Super!

  OdpowiedzUsuń
 20. Bardzo fajne książeczki, podobają mi się kolorowe ilustracje. :-)

  OdpowiedzUsuń
 21. Dzieci bardzo lubią takie książeczki. Bardzo fajne.

  OdpowiedzUsuń

Etykiety