czwartek, 30 kwietnia 2020

Tubi Jelly - kreatywnie z marką Tuban

Tubi Jelly - kreatywnie z marką Tuban

U nas ostatnio pogoda mocno w kratkę. Raz ciepło i słoneczko, innym razem chłodno i mokro. Ale nawet deszcze nam nie straszne, kiedy wymyślamy kolejne zabawy dzięki marce Tuban. Czytaliście już kilka naszych wpisów, np. ten o ogromnych bańkach mydlanych 🙂, tym razem przychodzimy do Was z zestawem Tubi Jelly - co to jest i jak to działa, zaraz wszystko wyjaśnimy 🙂.

Kreatywnie z dzieckiem
Tubi Jelly - żelowe stworki

Zestawy kreatywne Tubi Jelly, to zupełna nowość na naszym rynku. Do wyboru mamy kilka różnych zestawów, z których będziemy mogli przygotować żelowe stworki, zwierzątka i inne różne kształty, tak naprawdę nic nas tu nie ogranicza 🙂. Zapowiada się zatem świetna zabawa dla dzieci i dla rodziców. My Wam dzisiaj pokażemy Zestaw potworki i Zestaw zwierzątka.

Każdy z tych zestawów składa się z następujących produktów:
 • 6 żelowych płynów o pojemności 150ml
 • 9 wzorów na foliach
 • Czystą folię
 • Aktywator
 • Miskę
Sama zabawa tymi zestawami jest bardzo prosta i tak naprawdę dzieci mogą zupełnie bezpiecznie robić to samodzielnie. Na początku zabawy w dołączonej misce przygotowujemy roztwór wody z aktywatorem, do którego później trzeba będzie włożyć nasze dzieła 🙂. Następnie zabieramy się do wyboru szablonu i kolorów żeli i przystępujemy do zabawy. Dobór kolorów oczywiście zupełnie dowolny - tu naszą mała sugestia, podczas nakładania dajcie troszkę grubszą warstwę - będzie lepszy efekt. Po wykonaniu kilku przykładów z szablonów, dzieci uruchamiają swoją kreatywność i wyobraźnię i tworzą już swoje samodzielne dzieła. 


Pamiętajcie, że kiedy tylko skończycie robić swoje stworki i inne prace, to należy je zanurzyć w naszej miseczce z aktywatorem i muszą tam sobie trochę popływać. Jeśli chcecie aby Wasze zrobione żelki nie wyschły należy je trzymać w wodzie, lub specjalnym akwarium z dodatkiem specjalnych kryształków - w tym zestawie są one niedostępne. 
Dzięki takim żelkom dzieciaki mają okazję na rozwijanie swoich twórczych pasji. Niewątpliwym atutem takich zestawów jest fakt, że starczają na długo i nie jest to, tylko jednorazowa zabawa. Wszystkie zestawy znajdziecie oczywiście na stronie Tuban - gdzie serdecznie Was zapraszamy 🙂

9 komentarzy:

 1. Ciekawy pomysł na wyrażenie artystycznych umiejętności. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Atrakcji dla dzieci nigdy dość zwłaszcza w czasie epidemii. Bardzo ładny nowy wygląd bloga i logo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przy pomocy takiego zestawu można tworzyć wspaniałe dzieła

  OdpowiedzUsuń
 4. O, tego zestawu jeszcze nie miałam. A moje dzieci uwielbiają takie glutowe zabawy, więc chyba skorzystam przy najbliższej prezentowej okazji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lata temu robiłyśmy coś podobnego, super zabawa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Rewelacyjny zestaw. Można doskonale rozwinąć kreatywność i pomysłowość u dzieci. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Musi być super zabawa dla każdego dzieciaka.

  OdpowiedzUsuń
 8. Woow ale fajne musze poszukac dla mojego syna :)

  OdpowiedzUsuń

Etykiety